درخواست کتاب تا 95% تخفیف در ایران پیپر

آیا تا به حال برای شما پیش آمده که درخواست کتابی را داشته باشید اما نتوانید آن را در سایت‌های ایرانی پیدا کنید؟ برخی از کتاب‌های درخواستی ما از طریق سایت‌های ایرانی قابل دسترس نیستند. این کتاب‌ها در اغلب موارد یا به صورت اورجینال و یا به زبان‌های اصلی هستند.

با جست و جو کردن نام برخی از این کتاب‌ها می‌توان به نسخه‌های رایگانشان دست پیدا کرد. اما بسیاری از آن‌ها نیز به صورت رایگان در دسترس نیستند و شما باید در ازای پرداخت مبالغ زیادی نسخه‌های الکترونیکی آن‌ها را دریافت کنید.

آیا سایتی در ایران هست که تمام کتاب های مورد نیازم را درخواست دهم؟

درخواست کتاب‌ های پولی از سایت‌های خارجی، از طریق سایت های دانلود کتاب آنلاین ایرانی به راحتی انجام‌ پذیر نیست. سامانه دانلود مقاله و کتاب ایران پیپر با دانستن این مشکلات برای کاربران ایرانی، کتاب‌هایی را از سایت‌های مختلف جمع‌آوری کرده و آن‌ها را در اختیار کاربرانش قرار داده است. درخواست کتاب از این سایت‌ به راحتی انجام پذیر است. برای دانلود کتاب‌های مورد نظرتان در صورتیکه نسخه الکترونیکی آن‌ها موجود باشد، می‌توانید از طریق روش‌های زیر عمل کنید.

1. درخواست دانلود رایگان کتاب

اولین روش، دانلود رایگان کتاب‌های ایران پیپر است. برای اینکار کافی است پس از وارد شدن به سایت (به آدرس https://iranpaper.ir)، نام کتاب مورد نظرتان را در باکس مربوط به درخواست کتاب که در صفحه اول واقع شده، وارد کنید. سپس با کلیک بر روی جستجوی کتاب و انتخاب گزینه کتاب‌های رایگان از منوی کشویی و در نهایت کلیک بر روی ذره‌بین، درخواست کتاب مورد نظرتان را به سایت ایران پیپر اعلام کنید. تیم ایران پیپر پس از دریافت نام کتاب شما، لیستی را در اختیارتان قرار می‌‌دهد. این لیست شامل کتاب‌های مخلتفی است که با نام کتاب شما جست و جو شده است. در مقابل هر کدام از این فایل‌ها سه لینک قرار دارد که با کلیک بر روی لینک دلخواهتان می‌توانید کتاب مورد نظرتان را به صورت رایگان دریافت کنید.

سفارش کتاب

2. درخواست خرید کتاب با قیمت بسیار پایین

روش دوم، درخواست کتاب زبان اصلی از سایت ایران پیپر، از طریق خرید کتاب‌های موجود است. برای اینکار تمام مراحل بالا عینا تکرار می‌شود، با این تفاوت که به جای گزینه کتاب‌های رایگان از منوی کشویی سایر کتاب‎ها را انتخاب می‌کنید. در این مرحله لیستی از کتاب‌های مربوط با عنوان درخواستی شما نمایش داده می‌شود که در مقابل هر یک گزینه پرداخت وجود دارد. با کلیک بر روی گزینه پرداخت، وارد صفحه پرداخت می‌شوید و پس از آن، می‌توانید کتاب مورد نظرتان را دانلود کنید.درخواست کتاب

3. درخواست کتاب هایی که در هیچ سایتی پیدا نمی کنم!

روش آخر برای درخواست کتاب‌های الکترونیکی از سایت ایران پیپر، سفارش کتاب لاتین است. این روش مربوط به کتاب‌هایی است که در سایت ایران پیپر موجود نیست. در اینصورت با جست و جوی کتاب در بخش مورد نظر با گزینه سفارش کتاب رو به رو می‌شوید که باید بر روی آن کلیک کنید. با اینکار صفحه‌ای شامل فیلدهای مختلف با عنوان کتاب و توضیحات برای شما باز می‌شود که باید درخواست کتاب الکترونیک خود را از طریق آن ثبت کنید. با اینکار تیم ایران پیپر درخواست کتاب شما را دریافت کرده و با تبدیل قیمت آن به تومان و کم کردن مبلغ 80 درصد از قیمت، آن را به شما اعلام می‌کند و در نهایت پس از پرداخت هزینه، لینک آن را درا ختیار شما قرار می‌دهد.درخواست کتاب رایگان

درخواست کتاب از سایت ایبوک رالی هم امکان پذیر شد.

دیدگاهتان را بنویسید