خرید و دانلود کتاب آنلاین [تا 98% تخفیف]

دغدغه بسیاری از ما خرید و یا دانلود کتاب‌هایی است که به سادگی در دسترس نیستند و یا اگر در دسترس باشند، کمیابند و ما فرصتی برای گشتن در میان هزاران فروشگاه کتاب فروشی برای پیدا کردن آن‌ها را نداریم. از اینرو بسیاری این کتاب‌های کمیاب به صورت نسخه‌های الکترونیکی در سایت‌ها موجود می‌شوند و یا به صورت رایگان و یا به صورت نسخه‌های پولی در دسترسند.

دانلود کتاب‌ها به صورت آنلاین چند مزیت دارد:
1.  می‌توانیم در وقتمان برای پیدا کردن کتاب‌ها صرفه‌جویی کند.
2. می‌توانیم تمام کتاب‌ها را نگهداری کنیم، بدون آن که فضای زیادی را اشغال کنیم.
3. می‌توانیم کتاب‌هایمان را برای مدت زیادی بدون آنکه آسیبی ببینید نگهداری کنیم.

کتاب های آنلاین را از چه سایتی دانلود کنم؟

در صورتیکه کتاب‌های مورد نظر ما نسخه‌های اورجینال و به زبان‌های اصلی باشند، ممکن است نتوانیم آن‌ها را در سایت‌های ایرانی پیدا کنیم. این موضوع به خصوص برای افرادی که به دنبال کتاب‌های زبان اصلی و اورجینال هستند، یک مشکل بزرگ است. چرا که اغلب این کتاب‌ها در سایت‌های ایرانی یافت نمی‌شوند و برای پیدا کردن آن باید سری به سایت‌های خارجی زد.

در مورد دانلود آنلاین کتاب‌های رایگان که تکلیف روشن است و شما مانند یک کتاب معمولی و یا حتی دانلود یک آهنگ می‌توانید از آن استفاده کنید. اما برای خرید یک کتاب از سایت مرجع تکلیف چیست؟دانلود کتاب های آنلاین به کمک ایران پیپر

برای دانلود کتاب‌ های آنلاین پولی از این سایت‌ها باید حتما از ویزا کارت یا مستر کارت و یک حساب بین‌المللی استفاده کنید که همه افراد از آن بهره‌مند نیستند.
سایت ایران پیپر این موضوع را حل کرده است. این سایت با قرار دادن لیست بلندی از کتاب‌های زبان اصلی و اورجینال در اختیار کاربرانش توانسته مشکل خرید آن‌ها از سایت‌های خارجی را حل کند.
ایران پیپر از ابتدای فعالیت خود با جست و جو در سایت‌های مختلفی مانند آمازون، کتاب‌های زبان اصلی پر طرفدار را جمع‌آوری کرده و در اختیار کاربران قرار داده است.
در میان این حجم، از کتاب‌ها تعداد زیادی به صورت رایگان در دسترس هستند و شما می‌توانید آن ها را به راحتی دانلود کنید. اما در مورد بخش دیگر آن‌ها قضیه متفاوت است.

روش دانلود کتاب آنلاین از ایران پیپر

برای دانلود کتاب‌های انلاین که به صورت رایگان در دسترس نیستند، باید مبلغ کمی را پرداخت کنید. این مبلغ بر اساس قیمت کتاب‌ها در سایت اصلی در نظر گرفته می‌شود. اما این اطمینان را به شما می‌دهیم که قیمت‌های اعلام شده بسیار پایین‌تر از قیمت سایت اصلی است. برای خرید این کتاب‌ها با مراجعه به سامانه دانلود مقاله ایران پیپر ( به آدرس https://iranpaper.ir ) در قسمت جست و جو نام کتاب را وارد و از منوی کشویی گزینه سایر کتاب‌ها را انتخاب کنید. سپس با کلیک بر روی علامت ذره‌بین کتاب مورد نظرتان را پیدا و از طریق درگاه در نظر گرفته شده آن را خریداری کنید.دانلود کتاب آنلاین از ایران پیپر

سفارش دانلود کتاب آنلاین از ایران پیپر

این بخش مربوط به درخواست کتاب‌ های اورجینالی است که نسخه الکترونیکی آن در سایت ایران پیپر وجود ندارد، در اینصورت هنگامی که نام کتاب لاتین تان را در بخش مورد نظر جست وجو می‌کنید، گزینه سفارش کتاب ظاهر می‌شود. با کلیک بر روی این گزینه می‌توانید، در بخش مربوط به سفارش کتاب مشخصات کتابتان را وارد کنید. دقت داشته باشید که اطلاعات کتاب به درستی وارد شود. سایت ایران پیپر کتاب مورد نظر شما را در سایت‌های مرجع و با توجه به مشخصات ارسالی شما پیدا کرده و با تبدیل دلار به تومان و کم کردن 80 درصد از قیمت، آن را به شما اعلام می‌کند. شما در این زمان میزان مبلغ ارائه شده را پرداخت و کتاب خود را در بازه زمان 1 تا 12 ساعت دریافت می‌کنید.دانلود کتاب آنلاین

برای خرید کتاب زبان اصلی از ایران پیپر نیاز به داشتن حساب بانکی خاصی ندارید و می‌توانید خرید و دانلود کتاب آنلاین خود را به وسیله همان حساب‌های بانکی معمولی انجام دهید.

خرید آنلاین کتاب امروزه یکی از متداول‌ترین روش‌های خرید کتاب در سراسر جهان است. با پیشرفت فناوری و اینترنت، تعداد زیادی از فروشگاه‌های آنلاین کتاب برای خریداران فعال شده‌اند و به راحتی می‌توان به مجموعه‌های گسترده‌ای از کتاب‌های مختلف دسترسی داشت.

یکی از مزایای اصلی خرید آنلاین کتاب همانند خرید سایر محصولات، کمبود زمان است. به دلیل فشار زمانی دائمی در زندگی روزمره، بعضی افراد قادر به مراجعه به فروشگاه‌های کتاب نیستند و به جای آن، کتاب‌های مورد نیاز خود را به‌سرعت و بدون نیاز به حضور شخصی خریداری می‌کنند.

همچنین، خرید آنلاین کتاب در مواردی همانند خرید سایر محصولات، قیمت‌های بسیار مناسبی برای خریداران در بر دارد. بسیاری از فروشگاه‌های کتاب آنلاین برای جذب مشتریان، تخفیفات و پیشنهادهای ویژه را برای خرید کتاب‌ها ارائه می‌دهند.

به علاوه، خرید آنلاین کتاب ظرفیت بسیار بیشتری در ارائه راهنمایی‌های خرید مخصوصاً برای افراد تازه‌کار دارد. با بررسی نظرات و بازخوردهای خریداران قبلی و راهنمایی‌های فروشگاه‌های آنلاین، خریداران می‌توانند از راهنمایی‌های ارزنده در خرید کتاب بهره‌مند شوند. به همین دلیل، خرید آنلاین کتاب برای افرادی که در خرید کتاب تازه‌کار هستند، پیشنهاد بسیار مناسبی است.

1 دیدگاه دربارهٔ «خرید و دانلود کتاب آنلاین [تا 98% تخفیف];

دیدگاهتان را بنویسید