خرید و دانلود کتاب های لاتین [تا 98% تخفیف]

کتاب لاتین را می توانید از فروشگاه هایی که کتاب های زبان های خارجی را می فروشند، تهیه کنید. گاهی این کتاب ها در این فروشگاه ها موجود نیستند و شما نمی توانید آن ها را خریداری کنید، بنابراین تنها راه، دریافت نسخه های الکترونیکی آن هاست. نسخه های الکترونیکی کتاب ها را معمولا می توانید با جست و جو کردن در گوگل پیدا کنید. البته با آنکه تعداد زیادی از آن ها در سایت های ایرانی نیز یافت می شوند، اما بسیاری از کتاب ها نیز وجود دارند که نمی توان نسخه های اورجینال آن ها را در یک سایت ایرانی پیدا کرد.

چگونه کتاب لاتین را از یک سایت غیر ایرانی خریداری کنم؟

این سوالی است که اغلب طرفداران کتب لاتین با آن مواجه می شوند. اگر سری به سایت آمازون بزنید، احتمالا پس از جست و جوی کتاب مورد نظرتان و اضافه کردن آن به سبد خرید در مرحله نهایی دچار مشکل می شوید. این مشکل در پرداخت برای تمام افرادی که دارای حساب بانکی بین المللی نیستند وجود دارد. بنابراین با توجه به تحریم های ایران عملا این کار غیر ممکن است.


مشکل خود را در خرید کتاب های لاتین برای همیشه حل کنید.

مشکل خرید کتب لاتین از فروشگاه های غیر ایرانی، توسط برخی از سایت ها امکان پذیر است. این سایت ها تمام کتب لاتین را خریداری کرده و به صورت یک نسخه الکترونیک از یک کتاب عادی دراختیار کاربرانش قرار می دهد. سایت ایران پیپر و ایبوک رالی، یکی از این سایت هاست.
سامانه دانلود مقاله و کتاب ایران پیپر، مرجع بسیار مطمئن و عظیمی از کتاب های لاتین است. هنگامی که وارد این سایت شوید، می توانید با جست وجو کردن نام کتاب تان به راحتی نسخه الکترونیکی آن را خریداری کنید. در ادامه سه روش دانلود و خرید کتاب لاتین را از سایت ایران پیپر می بینید.

روش اول: دانلود کتاب لاتین به صورت کاملا رایگان

این روش در مورد بخشی از کتاب های موجود در ایران پیپر انجام پذیر است. اغلب کتاب هایی که در ایران پیپر موجود هستند، توسط این گروه خریداری شده اند. اما با اینحال این سایت تعداد زیادی از آن ها را به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار داده است. برای دانلود رایگان کتاب های لاتین، تنها کافی است به این سایت وارد شده و ثبت نام خود را نهایی کنید. پس از آن با وارد شدن به سایت (https://iranpaper.ir) و جست و جوی نام کتاب مورد نظرتان در باکس مربوطه و پس از آن انتخاب گزینه کتاب های رایگان، به نسخه الکترونیکی رایگان آن کتاب دست پیدا کنید.

کتاب لاتین

روش دوم: خرید کتاب لاتین با 80 درصد تخفیف

روش دوم مربوط به کتاب هایی است که نسخه های رایگان آن ها در دسترس نیست. این کتاب ها را نیز به همان روش اول باید پیدا کنید. با این تفاوت که در منوی کناری باکس جست و جو به جای کتاب های رایگان سایر کتاب ها را انتخاب کنید. در این روش لیستی از کتاب ها برای شما پدیدار می شود که هزینه آن ها نیز در مقابل هر کدام قرار دارد. اگر نام همین کتاب ها را در سایت های دیگر جست و جو کنید، متوجه خواهید شد که قیمت آن بسیار پایین تر است. در واقع 80 درصد تخفیف در نظر گرفته شده، بر روی قیمت اصلی کتاب در سایت مرجع اعمال شده است.خرید کتاب لاتین در ایران پیپر

روش سوم: سفارش کتاب های نایاب لاتین از ایران پیپر

این روش مربوط به درخواست کتاب هایی است که در آرشیو ایران پیپر وجود ندارد. در این صورت پس از جست و جوی کتاب به جای لیست کتاب ها، با گزینه سفرش کتاب رو به رو می شوید. با کلیک کردن بر روی گزینه سفارش کتاب به سایت ایران پیپر اعلام می کنید تا کتاب لاتین مورد نظرتان را پیدا و نسخه الکترونیک آن را در اختیار شما قرار دهد. تیم ایران پیپر، با دریافت اطلاعات شما، کتاب زبان اصلی را پیدا کرده، قیمت را محاسبه و آن را به شما اعلام می کند. اکنون می توانید کتاب مورد نظرتان را مانند روش دوم خریداری کنید.خرید کتاب لاتین + افست

صفحات مرتبطی: دانلود کتاب آنلاین ، دانلود کتاب دانشگاهی

دیدگاهتان را بنویسید