راهنمای ثبت درخواست آفلاین

ثبت درخواست آفلاین

تهیه تمام منابع الکترونیکی زبان اصلی

بروز شده در تیر 1400: تاکنون بیش از 200 هزار درخواست آفلاین ثبت و بررسی شده که نشان از اعتماد و اطمینان کاربران به سابت ایران پیپر می دهد.

امکان ثبت درخواست آفلاین مقاله، کتاب و استاندارد از منابعی که سامانه بصورت آنلاین آن ها را پشتیبانی نمی کند، فراهم شده است. این درخواست ها توسط مدیران توانمند انجمن WeAre و همچنین سالور های بسیار با تجربه سایت IranPaper حل می شود. تاکنون بیش از 200 هزار درخواست آفلاین ثبت و بررسی شده که نشان از اعتماد و اطمینان کاربران به سابت ایران پیپر می دهد.

ثبت درخواست آفلاین مقاله

برای ثبت درخواست آفلاین مقاله، کافیست عنوان مقاله را در تب “لینک مقاله یا doi” در صفحه اصلی ایران پیپر وارد کنید. سپس بر روی دکمه بررسی کلیک کنید.ثبت درخواست آفلاین مقاله

همانطور که مشاهده می کنید فرم ثبت درخواست آفلاین ظاهر می شود. در صورتی که اعتبار درخواست آفلاین مقاله دارید، می توانید درخواست خود را ثبت کنید.

 • برای خرید اعتبار ثبت درخواست آفلاین مقاله به صفحه تعرفه های سایت مراجعه کنید.
 • با توجه به اینکه تقریبا تمامی درخواست های آفلاین مقاله، قابل حل می باشند، هزینه، قبل از ثبت درخواست دریافت خواهد شد.
 • درخواست ها بلافاصله پس از ثبت بررسی می شوند و در صورتی که پس از 48 ساعت آن درخواست حل نشود، بصورت خودکار، اعتبار به حساب کاربری بازگشت داده خواهد شد.
 • برای ثبت درخواست کافیست لینک یا عنوان مقاله را همراه با توضیحات وارد کنید.
 • امکان لغو درخواست های آفلاین مقاله نیست.

ثبت درخواست آفلاین کتاب

برای ثبت درخواست آفلاین کتاب، از تب “جستجوی کتاب” در صفحه اصلی سایت، عنوان کتاب رو جستجو کنید. در صورتی که کتاب مد نظرتان در نتایج جستجو موجود نباشد، بر روی گزینه “سفارش کتاب” کلیک کنید.سفارش کتاب

همانطور که مشاهده می کنید فرم ثبت درخواست آفلاین کتاب ظاهر می شود. عنوان یا لینک کتاب را درخواست دهید.

درخواست آفلاین کتاب در ایران پیپر
 • قبل از ثبت درخواست آفلاین کتاب، حتما در ابتدا عنوان کتاب خود را در بخش “جستجوی کتاب” جستجو کنید. در صورتی که کتاب شما در بخش “جستجوی کتاب” موجود باشد، از همان بخش پرداخت کرده و کتاب خود را دریافت نمایید.
 • برای ثبت درخواست آفلاین کتاب، نیازی به پرداخت هزینه قبل از ثبت نیست. بنابراین درخواست خود را بصورت رایگان ثبت کنید. کارشناسان ما پس از بررسی، آنرا قیمت گذاری خواهند کرد و پس از پرداخت، از طریق پنل کاربری قابل دریافت خواهد بود.
 • سطح دسترسی تیم ایران پیپر به کتاب هایی که نسخه ایبوک دارند بسیار بالا هست. بنابراین تقریبا تمامی کتاب ها قابل دریافت می باشد.
 • به درخواست هایی که از طریق ایمیل ارسال می شود پاسخ داده نمی شود. لطفا تمام درخواست های خود را از طریق سایت ثبت کنید و در هر درخواست تنها یک کتاب را سفارش دهید.
 • برای ثبت درخواست کافیست لینک یا عنوان کتاب را همراه با توضیحات وارد کنید. بطور مثال برای ثبت درخواست کتاب، لینک کتاب در سایت ناشر و یا در فروشگاه های کتاب را وارد کنید. و یا میتوانید عنوان کتاب به همراه نام نویسنده و ادیشن مورد نیاز را وارد کنید.

ثبت درخواست آفلاین استاندارد

برای ثبت درخواست آفلاین کتاب، از تب “جستجوی استاندارد” در صفحه اصلی سایت، عنوان استاندارد رو جستجو کنید. در صورتی که استاندارد مد نظرتان در نتایج جستجو موجود نباشد، بر روی گزینه “سفارش استاندارد” کلیک کنید.سفارش استاندارد

همانطور که مشاهده می کنید فرم ثبت درخواست آفلاین استاندارد ظاهر می شود. عنوان یا لینک استاندارد را درخواست دهید.

درخواست آفلاین استاندارد در ایران پیپر
 • قبل از ثبت درخواست آفلاین استاندارد، حتما در ابتدا عنوان استاندارد خود را در بخش “جستجوی استاندارد” جستجو کنید. در صورتی که استاندارد شما در بخش “جستجوی استاندارد” موجود باشد، از همان بخش پرداخت کرده و استاندارد خود را دریافت نمایید.
 • برای ثبت درخواست آفلاین استاندارد، نیازی به پرداخت هزینه قبل از ثبت نیست. بنابراین درخواست خود را بصورت رایگان ثبت کنید. کارشناسان ما پس از بررسی، آنرا قیمت گذاری خواهند کرد و پس از پرداخت، از طریق پنل کاربری قابل دریافت خواهد بود.
 • به درخواست هایی که از طریق ایمیل ارسال می شود پاسخ داده نمی شود. لطفا تمام درخواست های خود را از طریق سایت ثبت کنید و در هر درخواست تنها یک استاندارد را سفارش دهید.

23 دیدگاه دربارهٔ «راهنمای ثبت درخواست آفلاین;

 1. با سلام من کتابی با این عنوان را می خواهم تهیه نمایم که در سایت شما وجود ندارد . ایا اماکن تهیه این کتاب توسط موسسه شما وجود دارد و هزینه آن چقدر است؟
  مشخصات کتاب
  Lesson Plans for the First 30 Days: Getting Started, 3rd Ed. Our Products: New Arrivals Catalog #: N-P1437 Author(s): B. Marshall with S. Lockhart & M. Fewson Soft cover, 184 pages, music CD included ISBN: 978-1-57379-763-4
  با تشکر

  پاسخ
  • با سلام
   درخواست خود را بصورت آفلاین ثبت کنید. ثبت درخواست آفلاین، رایگان است. تقریبا تمامی کتاب ها از تمامی ناشرین در دسترس هستند.

   پاسخ
 2. با سلام برای ما که دکمه ی درخواست جدید وجود ندارد چه باید کنیم؟
  راهنمایی بفرمایید
  من میخوام هزینه پرداخت کنم برای مواردی که پیدا نکردم
  ممنوم

  پاسخ
 3. سلام .وقت بخیر
  من درخواست افلاین دادم هزینه هم پرداخت شد.الان لینک دانلود وجود داره اما نمیشه دانلود کرد!مشکل چیه؟

  پاسخ
 4. سلام. سایتتون خیلی یوزر انمی هستش دو ساعت دارم سعی میکنم ثبت نام کنم، از کجا باید ثبت نام کنم.

  پاسخ
 5. با سلام،
  امکان اینکه درخواست بدیم کتاب مورد نظرمون که تو سایت پیدا میشه به صورت چاپی برامون چاپ بشه و فرستاده بشه هست؟

  پاسخ
 6. در فرمت جدید سایت امکان درخواست آفلاین علیرغم تلاش زیاد، فراهم نشده است. در فرمت قبلی با DOI یا عنوان مقاله، درخواست را انجام میدادیم. ولی الان نیاز به لینک مقاله دارد و هر لینکی که وارد میکنیم، error میدهد.

  پاسخ
 7. با سلام
  لینک doi مقاله ای را در بخش درخواست آفلاین ثبت کردم اما مقاله دیگری تحویل داده شده است با doi متفاوت و هزینه آن کسر شده است!
  چگونه میتوانم پیگیری کنم؟

  پاسخ
 8. با سلام و وقت به خیر. برای سفارش کلیه ی استانداردهای موجود در IEEE و IEC چطور باید ثبت سفارش کرد؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید