راهنمای دانلود استاندارد

راهنمای دانلود استاندارد  کامل ترین آرشیو آنلاین استاندارد در ایران

سامانه ایران پیپر با آرشیو بیش از 80 پک پرتقاضای استاندارد، کامل ترین آرشیو آنلاین استاندارد در ایران را ارائه کرده است. تمام پک ها بصورت فول آرشیو و شامل قدیمی ترین استاندارد ها تا جدیدترین شماره ها می باشد.

گام اول: جستجوی استاندارد مورد نظر از آرشیو استاندارد ایران پیپر

جهت دانلود استاندارد ها، در صفحه اصلی سایت ایران پیپر بر روی تب “جستجوی استاندارد” کلیک کنید. شماره استاندارد را وارد کرده و بر روی آیکن جستجو کلیک کنید.

برای دریافت نتایج جستجو، بر روی گزینه “دانلود” کلیک کنید.

نکات:

 • دانلود استاندارد های سه پایگاه ISO, ASTM و IEEE  کاملا رایگان می باشد. محدودیت دانلود رایگان، روزانه یک استاندارد می باشد.
 • برای دانلود استاندارد از دیگر پایگاه ها باید اعتبار دانلود استاندارد داشته باشید. اعتبار دانلود استاندارد، با خرید یکی از پکیج های استاندارد تعرفه های سایت بدست می آید.
 • برای جستجوی استاندارد از طریق شماره، تنها شماره استاندارد و بدون سال وارد کنید. بطور مثال برای عنوان زیر تنها IEC 62631-3-1 را جستجو کنید:

IEC 62631-3-1:2016

 • امکان جستجوی استاندارد بر اساس عنوان استاندارد و یا کلمه کلیدی و همچنین محدود سازی سال جستجو نیز فراهم می باشد.
استاندارد
اگر استاندارد درخواستی من در بخش جستجوی استاندارد موجود نبود چه کاری انجام دهم؟

گام دوم: سفارش استاندارد درخواستی

امکان دریافت استاندارد هایی که در این آرشیو موجود نیستند هم وجود دارد. تقریبا هر استانداردی که نسخه الکترونیکی دارد قابل تهیه هست. درخواست های خود رو باید بصورت موردی در سایت ثبت کنید تا سالورها بتوانند مشاهده و قیمت گذاری کنن:
ابتدا از تب جستجوی استاندارد در صفحه اصلی سایت عنوان استاندارد را جستجو کنید. در صورتی که موجود نبود بر روی گزینه “سفارش استاندارد” کلیک کنید و درخواست خود را ثبت کنید.

توجه مهم:
پکیج استاندارد برای دانلود استاندارد از بخش آرشیو استاندارد ایران پیپر هست. درخواست های آفلاین بصورت مجزا قیمت گذاری می شوند.

23 دیدگاه دربارهٔ «راهنمای دانلود استاندارد;

 1. سلام
  آیا امکان دریافت استاندارد کامل ISBT (مربوط به انجمن نوشابه سازی ) وجود دارد
  در صورت تایید اعلام نمایید تا برای خرید پکیج مربوطه اقدام کنم.

  پاسخ
 2. سلام
  من این استاندارد را میخوام . می تونید کمکم کنید
  Telcordia Technologies,”Reliability Prediction Procedure for Electronic Equipment”, SR-332, Issue 1, May 2001

  پاسخ
 3. سلام
  استانداردی برای تهیه نقشه های صنعتی (PIPING ISOMETRIC, P&IDو…) وجود دارد که بر اساس آنها شماره گذاری نقشه، رویژن و شماره شیت و اطلاعات داکیومنتی بررسی وانجام شود ؟
  برای ممثال شرکت چینی بعنوان طراح، نقشه های یک سایت تولیدی را ارسال میکند که با بررسی آنها ایرادتی مشاهده شده مثل اینکه یک نقشه با چند شیت را برای هرکدام از صفحات یک شماره نقشه در نظر میگیرد در صورتیکه میخواهیم طبق استانداردی که به ایشان معرفی میکنیم ملزم باشد یک نقشه با هر تعداد شیت فقط یک شماره داشته باشد و با شماره شیت تفکیک شود.
  در صورت وجود آنها را معرفی میکنید لطفاً ؟

  سپاس از شما

  پاسخ
 4. با سلام
  ایا نرم افزار گرامرلی فقط اشکالات را مشخص می کند یا اشکال گیری و اصلاح هم انجام می دهد؟ یعنی فایل ارسالی شما برای ما به صورت فایل اصلاح شده است یا فایلی که فقط اشکالات مشخص شده اند؟
  تشکر

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید