خرید pdf کتاب خارجی تا 95 درصد تخفیف در ایران پیپر

اینروزها خرید PDF کتاب‎های خارجی بسیار رواج یافته است. با آنکه نسخه‌های ترجمه شده بسیار زیادی از کتاب‌ها چه به صورت چاپی و چه به صورت PDF موجود هستند، اما با اینحال بسیاری از افراد تمایل دارد تا نسخه‌های اصلی و ترجمه نشده این کتاب‌ها را داشته باشند. نسخه‌های متعددی از PDF کتاب‌های خارجی در سایت‌های مختلف وجود دارند، اما تعدادی از آن‌‌ها را نیز نمی‌توان در سایت‌های ایرانی پیدا کرد. خرید PDF کتاب‌ خارجی به نظر امری مشکل است، چرا که درگاهی برای خرید توسط کارت‌های بانکی ایرانی وجود نداشته و هر فرد برای خرید باید پروسه‌ای طولانی را طی کند.
ایران‌پیپر یکی از سایت‌های معتبر در زمینه خرید کتاب زبان اصلی است. شما می‌توانید به راحتی خرید PDF کتاب‌های خارجی را از این سایت انجام دهید. در این لحظه نزدیک به 6 میلیون کتاب الکترونیکی به صورت PDF و یا فرمت‌های دیگر در سایت ایران پیپر موجود است و خبر خوب اینکه تعداد زیادی از آن‌ها به صورت رایگان قابل دانلود کردن هستند. باقی کتاب‌های موجود نیز با هزینه بسیار پایین‌تر از هزینه سایت‌های مرجع خارجی به فروش می‌رسند.
این سایت به خصوص برای اساتید و دانشجویانی که به دنبال منابع اصلی دروس و یا کتاب‌های مورد نیازشان هستند، بسیار مفید عمل کرده و به آن‌ها این امکان را داده که در کوتاهترین زمان به کتاب‌های مورد نظر خود دست پیدا کنند.چگونه از ایران پیپر PDF کتاب‌ خارجی را خرید کنیم؟

ایران پیپر همانند تمام سایت‌های فارسی زبان سعی دارد تا بتواند خدمات خود را به ساده‎ترین روش در اختیار کاربرانش قرار دهد. این سایت کتاب‌ها را به سه روش مختلف در اختیار شما قرار می‌دهد.

1. خرید PDF کتاب خارجی بصورت مستقیم از سایت:

روش اول، خرید نسخه الکترونیکی کتاب مورد نظرتان از سایت است. در ابتدا وارد صفحه اصلی سایت ایران پیپر به آدرس https://iranpaper.ir شوید. سپس بر روی تب “جستجوی کتاب” کلیک کنید. این گزینه مربوط به کتاب‌هایی است که نسخه الکترونیک آن‌ها در سایت وجود دارد، اما برای دانلود آن ها باید هزینه‌ای را پرداخت کنید که پس از کلیک کردن بر روی دکمه جست و جو و یافتن کتاب مورد نظرتان و پرداخت هزینه می‌توانید آن را دانلود کنید.خرید PDF کتاب خارجی بصورت مستقیم از سایت

2. درخواست خرید پی دی اف (pdf) کتاب های خارجی که در هیچ سایتی موجود نیست!

دومین روش خرید PDF کتاب‌های خارجی‌، مربوط به کتاب‌هایی است که در داخل سایت وجود ندارد. برای دریافت این کتاب‌ها باید پس از وارد شدن در سایت و ثبت نام کردن، در قسمت درخواست‌های آفلاین، بر روی گزینه درخواست جدید کلیک کنید. در این هنگام صفحه‌ای برای شما باز می‌شود که شامل چند فیلد مختلف است، با پر کردن این فیلدها می‌توانید درخواست خود را ثبت و آن را برای گروه ایران پیپر ارسال کنید. گروه ایران پیپر در مدت زمان مشخصی کتاب را تهیه و به همراه قیمت در اختیار شما قرار می‌دهد. پس از آن می‌توانید با پرداخت هزینه کتاب مورد نظرتان را دریافت کنید.درخواست خرید پی دی اف (pdf) کتاب های خارجی

برای خرید کتاب الکترونیکی مورد نظرتان باید چند نکته را نظر داشته باشید:

• حتما قبل از ثبت سفارش باید نام کتابتان را در سایت جست و جو کنید. در صورتی که کتاب در دسترس نبود آن را سفارش دهید.
• هنگام ثبت سفارش هیچ هزینه‌ای را پرداخت نخواهید کرد و هزینه تنها پس از اعلام قیمت دریافت خواهد شد.
• در آخر نیز این نکته را در نظر داشته باشید که تمام کتبی که از سایت‌های خارجی خریداری می‌شوند، بدون هیچگونه تغییری در کیفیت به دست شما خواهند رسید.

3. دانلود رایگان کتاب های پی دی اف خارجی:

آخرین روش، دانلود کتاب‌های رایگان است. همانطور که در بالا هم عنوان شد بسیاری از کتاب‌های الکترونیکی موجود در سایت ایران پیپر به صورت رایگان در دسترس هستند. برای دانلود این کتاب‌ها باید ابتدا وارد سامانه دانلود مقاله و کتاب ایران پیپر به آدرس https://iranpaper.ir شوید و در قسمت جست و جوی کتاب گزینه مربوط به کتاب‌های رایگان را انتخاب کنید. سپس با وارد کردن نام کتاب مورد نظر در قسمت معین شده و کلیک بر روی علامت ذره‌بین کتاب مورد نظر خود را پیدا کنید. با این کار در صورتیکه کتاب مورد نظر شما در این بخش موجود باشد می‌توانید آن را به صورت رایگان دانلود کنید.دانلود رایگان کتاب های پی دی اف خارجی

دیدگاهتان را بنویسید