ویرایش نیتیو انگلیسی

یکی از مهمترین خدماتی که امروزه توسط برخی موسسات ویرایش مقاله صورت می ‌گیرد ویرایش نیتیو است. زیرا به طور کلی بسیاری از مقالات انگلیسی که توسط نویسندگان و پژوهشگران غیر بومی و غیر انگلیسی زبان برای مجلات ارسال می شود، به‌دلیل کیفیت نامطلوب نگارش، توسط سردبیر مجله یا داوران ریجکت شده و برگشت داده می شود و طبیعتا لازم است تا از افراد با تجربه در این زمینه کمک گرفته شود.

ویرایش نیتیو

ویرایش نیتیو مقالات چیست؟

هنگامی که متن انگلیسی توسط ویراستار انگلیسی‌زبان و بومی ویرایش شود، به آن ویرایش نیتیو انگلیسی گفته می شود. این ویرایش شامل ویراستاری متن یک مقاله توسط یک یا دو ویراستار با تجربه انگلیسی زبان می باشد. با استفاده از این امر شما می‌ توانید علاوه بر اصلاح کامل تمامی اشتباهات دستوری، ساختار جملات را نیز بازنویسی کرده و در نتیجه متنی روان و خوانا که هیچ گونه اشتباه نگارشی ندارد در اختیار داشته باشید.

در ویراستاری نیتیو، چه تغییراتی روی متن انجام می‌شود؟

مقدار تغییرات بستگی به کیفیت متن مقاله دارد ولی دامنه تغییرات نگارشی در ویرایش خیلی متنوع است. چینش و انتخاب کلمات و مسائلی مانند لحن، نحوه بیان، وزن کلمات و سطوح معنایی و در نهایت ریدبیلیتی یا خوانش متن از مهمترین موارد هستند. یکی از موارد دیگر بررسی نحوه ارجاع مقالات و استاندارد بودن فرمت آن است. همچنین بررسی فهرست، عناوین و تیترها و اصلاح آنها. اگر چنین امر مهمی به دست یک ویراستار غیرنیتیو سپرده شود ممکن است خطاهایی داشته باشد و این خطاها منجر به رد مقاله شما خواهد شد. لینگالاین خدمات ویرایش مقاله را با ارجاع آن به ویراستار نیتیو برای شما انجام می‌دهد تا متن مقاله کاملا شبیه به یک مقاله استاندارد و مناسب برای پذیرش شود.

سایت ویرایش نیتیو انگلیسی

اگر شما نیز تمایل دارید تا مقالات شما توسط یک ویراستار بومی و انگلیسی زبان به صورت آکادمیک ویراستاری شود و یک گواهی معتبر ویراستاری نیتیو نیز دریافت کنید می توانید به بهترین سایت ویرایش نیتیو مقالات مراجعه کنید: لینگالاین. از جمله مهمترین مزایای استفاده از موسسه ویرایش نیتیو لینگالاین، حفظ امنیت و حراست کامل مقالات، پیش‌ ویرایش و بازخوانی مجدد بعد از ویراستاری، گارانتی ویرایش متن تا زمان پذیرش مقاله، تضمین کیفیت ویرایش مقاله و انجام مستقیم ویراستاری توسط شرکت همکار در انگلیس به صورت کاملا تخصصی و دریافت گواهی ویراستاری معتبر می باشد.

گواهی ویرایش نیتیو

پس از انجام ویراستاری نیتیو یک گواهی ویرایش نیز برای مقاله شما صادر می‌شود که دارای یک شناسه یکتای ده رقمی می‌باشد و از شرکت صادرکننده در انگلیس قابل استعلام است. وجود این گواهی ویراستاری کمک شایانی به پذیرش مقاله میکند. اما باید توجه داشته باشید که گواهی نیتیوی معتبر است که توسط موسسات معتبر ویرایش در خارج از کشور صادر می‌شوند. گواهی‌ای که مستقیما توسط موسسات ویرایش ایرانی صادر می‌شود، در مجامع علمی بین‌المللی هیچ اعتباری ندارد.

ویرایش نیتیو

ویرایش یا بازنویسی

ویرایش شامل رفع اشکالات گرامری، انتخاب درست واژگان، اصلاح لحن و ساختار جمله و مواردی از این قبیل است اما بازنویسی یا پارافریز شامل نوشتن دوباره متن و بیان همان مفهوم اولیه اما با کلمات و ساختار زبانی متفاوت است. ویرایش برای ارتقا کیفیت نگارش متن انجام می‌شود اما بازنویسی معمولا برای رفع سرقت ادبی.

پس از بررسی سرقت ادبی مقاله، اگر قسمت هایی از متن با سایر مقالات تشابه داشته باشد، نیاز به بازنویسی آن قسمت می‌باشد، نه ویرایش. توجه کنید که موارد تشابه متنی و سرقت ادبی چون از مقالات چاپ شده دیگر کپی شده‌اند، معمولا از لحاظ گرامری و انتخاب واژگان مشکلی ندارند و نیاز به ویرایش ندارند.

سخن پایانی

موسسه ویرایش نیتیو لینگالاین با سال‌ها تجربه در امر ویرایش نیتیو و ارائه بهترین راه حل‌ها برای ویراستاری متون انگلیسی توانسته است افتخارات بسیاری را کسب کند و مقالات زیادی به کمک این مجموعه در مجلات معتبر بین المللی به چاپ رسیده‌اند. علاوه بر این، مجموعه لینگالاین در کنار کیفیت بالای ویراستاری، هزینه ویرایش نیتیو را بسیار رقابتی تعیین کرده است.

در صورتی که تمایل به سابمیت مقاله دارید بهتر است که ریسک رد شدن آن‌ را کم کنید و اصلاحات نگارشی را روی مقالات انجام دهید. پس از انجام فرآیند ویرایش نیتیو، به همراه فایل اصلی، یک فایل ترکت به شما ارائه می‌شود که حاوی تمام اصلاحاتی است که انجام شده است. همچنین یک گواهی ویرایش نیتیو از کشور انگلیس نیز برای شما ارسال خواهد شد که تاثیر زیادی در پذیرش مقاله دارد. پس از استفاده از خدمات لینگالاین نیز می‌توانید در صورت نارضایتی، از خدمات گارانتی استفاده کنید تا مقاله شما مجددا مورد بررسی قرار بگیرد و رضایت شما جلب شود. با لینگالاین، پذیرش مقالات علمی در ژورنال‌های معتبر، چندان دشوار نیست.

دیدگاهتان را بنویسید