شش مزیت ایران پیپر نسبت به سامانه های مشابه

در همان ابتدای شروع کار ایران پیپر، همکارانی که با سابقه تیم مدیریت این سایت آشنایی داشتند، سوالات مشابه ای مطرح می کردند. اینکه چرا اینقد دیر چنین سیستمی را راه اندازی کردید و یا با وجود اینهمه سایت مشابه چه انگیزه ای برای راه اندازی این سایت هست. اکنون زمان آن رسیده که به این سوالات پاسخ دهیم.

سطح دسترسی فوق العاده

مهمترین دلیل برتری ایران پیپر نسبت به تمام سامانه های مشابه داخلی و خارجی، سطح دسترسی آنلاین فوق العاده بالا در پایگاه های پشتیبانی شده است. هم اکنون سایت های بسیار زیادی در زمینه تامین منابع عملی بصورت آنلاین ارائه خدمات می دهند. بسیاری از این سیستم ها حتی در پشتیبانی از پایگاه های اصلی نیز دچار ضعف هستند. ایران پیپر با میانگین سطح دسترسی آنلاین 98 درصد، بیشترین سطح دسترسی به منابع علمی را فراهم کرده است. کاربران ایران پیپر همواره می توانند درصد دانلود موفق هر روز را در صفحه اصلی سایت مشاهده کنند.

بررسی آفلاین مقالاتی که بصورت خودکار از طریق سامانه قابل دریافت نیست

این امکان در سامانه ایران پیپر فراهم شده است که حتی مقالات و کتبی که از پایگاه های پشتیبانی شده سامانه هستند ولی بصورت آنلاین و خودکار از طریق سامانه قابل دریافت نیست، بدون پرداخت هیچ گونه وجه اضافه ای، بصورت آفلاین ثبت و بررسی شوند. بنابراین حتی همین درخواست های ناموفق در هر روز که تعداد آن ها کمتر از دو درصد می باشد نیز بررسی آفلاین می شوند و در صورت دسترسی، از طریق پنل کاربری قابل دریافت می باشند.

ثبت درخواست آفلاین از منابعی که در لیست پایگاه های تحت پشتیبانی سامانه نیستند

کاربران سامانه ایران پیپر می توانند مقالات، کتاب ها، پایان نامه ها و استاندارد هایی که در لیست پایگاه های تحت پشتیبانی سامانه نیستند را برای بررسی آفلاین ثبت کنند. درخواست ها هر سه ساعت یکبار بررسی می شوند و در صورت عدم دسترسی، اعتبار به حساب کاربر بازگردانده می شود. توضیحات کامل در این پست ارائه شده است.

دسترسی مستقیم به دیگر پایگاه های اصلی

سامانه ایران پیپر علاوه بر دسترسی آنلاین و آفلاین به پایگاه های علمی، دسترسی مستقیم به پایگاه هایی که همواره کاربران ایرانی برای دسترسی به آن ها دچار مشکل بوده اند، را نیز فراهم کرده است. از جمله این پایگاه می توان به پایگاه های استنادی نظیر Scopus،Web of science،Reaxys، MathSciNet – پایگاه دانلود پایان نامه Proquest – دیتابیس حقوقی HeinOnline – دیتابیس های پزشکی UpToDate و Ovid و Clinicalkey – پایگاه های ارائه دهنده ویدئو های آموزشی نظیر Film و Lynda – پایگاه Sci-finder اشاره کرد.

بیشترین سطح برای دانلود رایگان

ایران پیپر بیش از هر سامانه دیگری امکان دانلود رایگان از منابع علمی را فراهم کرده است. کاربران سامانه ایران پیپر می توانند بصورت رایگان به منابع زیر دسترسی داشته باشند:

آرشیو 50 میلیونی مقاله و کتاب از تمام پایگاه ها
دسترسی به 99 درصد مقالات قدیمی و جدید پایگاه ScienceDirect
دسترسی به 99 درصد مقالات قدیمی و جدید پایگاه Springer
دسترسی به 99 درصد مقالات قدیمی و جدید پایگاه IEEE

 

پشتیبانی عالی

تیم مدیریت ایران پیپر خود را موظف می داند، در صورت بروز هر گونه مشکل و یا سوالی از سوی کاربران، در اسرع وقت پاسخگو باشد. کاربران ایران پیپر می توانند سوالات، مشکلات و  درخواست های از طریق پشتیبانی آنلاین و یا آفلاین سامانه مطرح کنند و یا با ایمیل iranpaper.ir@gmail.com در ارتباط باشند.

9 دیدگاه دربارهٔ «شش مزیت ایران پیپر نسبت به سامانه های مشابه;

 1. سلام. واقعا از سایت خوبتون متشکر. شما در پیش برد فرایند علمی من خیلی کمک کردید. من امسال کنکور دکتری دادم. و برای مصاحبه دکتری از سایت شما استفاده های خیلی خوبی کردم

  پاسخ
  • سلام خرید اکانت آپتودیت برای اپلیکیشن هست یا سایت و یا هر دو ؟ودر چه بازده زمانی آ‌دیت می شود وطریقه خرید آن؟

   پاسخ
   • با سلام

    تمام دسترسی ها بصورت مستقیم و آنلاین هستند.

    اگر اشتراک سه ماهه به بالا خرید کنید، یک اکانت اورجینال اختصاصی برای دسترسی به اپلیکشن موبایل هم براتون ساخته میشه.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید