بروز شده در شهریور ۹۵

امکان ثبت درخواست آفلاین مقاله، کتاب و استاندارد از منابعی که سامانه بصورت آنلاین آن ها را پشتیبانی نمی کند، فراهم شده است. این درخواست ها توسط مدیران توانمند انجمن WeAre و همچنین سالور های بسیار با تجربه سایت IranPaper حل می شود. در طول ۶ ماهه اول سال ۱۳۹۵ بیش از ۳۵۰۰ درخواست آفلاین ثبت و بررسی شده که نشان از اعتماد و اطمینان کاربران به سابت ایران پیپر می دهد.

OUNCNTBCQTkyNkFEQkU0NkM0Q0ZFNjhGRjkyNjUwOEU

ثبت درخواست آفلاین مقاله:

 • با توجه به اینکه تقریبا تمامی درخواست های آفلاین مقاله، قابل حل می باشند، هزینه، قبل از ثبت درخواست دریافت خواهد شد.
 • درخواست ها بلافاصله پس از ثبت بررسی می شوند و در صورتی که پس از ۴۸ ساعت آن درخواست حل نشود، بصورت خودکار، اعتبار به حساب کاربر بازگردانده می شود.
 • برای ثبت درخواست کافیست لینک یا عنوان مقاله را همراه با توضیحات وارد کنید.
 • هزینه دریافت شده برای درخواست های آفلاین مقاله، معادل دو اعتبار ویژه است. اعتبار ویژه با خرید یکی از پکیج های یک تا چهار بخش تعرفه ها بدست می آید. (تعرفه های سایت: http://iranpaper.ir/prices.php)

ثبت درخواست آفلاین کتاب، استاندارد :

 • قبل از ثبت درخواست آفلاین کتاب، حتما در ابتدا عنوان کتاب خود را در بخش “جستجوی کتاب” جستجو کنید. در صورتی که کتاب شما در بخش “جستجوی کتاب” موجود باشد، از همان بخش پرداخت کرده و کتاب خود را دریافت نمایید. به همین طریق، قبل از ثبت درخواست آفلاین استاندارد، از بخش جستجوی استاندارد، سند درخواستی خود را جستجو کرده و در صورت موجود بودن، بصورت آنلاین آنرا دریافت نمایید.
 • برای ثبت درخواست آفلاین کتاب و استاندارد، نیازی به پرداخت هزینه قبل از ثبت نیست. بنابراین درخواست خود را بصورت رایگان ثبت کنید. کارشناسان ما پس از بررسی درخواست شما، آنرا قیمت گذاری خواهند کرد و پس از پرداخت، از طریق پنل کاربری قابل دریافت خواهد بود.
 • سطح دسترسی تیم ایران پیپر به کتاب هایی که نسخه ایبوک دارند بسیار بالا هست. علاوه بر این، حتی امکان اسکن کتاب هایی که نسخه ایبوک ندارند هم برای تیم ایران پیپر فراهم می باشد! بنابراین تقریبا تمامی کتاب ها قابل دریافت می باشد.
 • برای ثبت درخواست کافیست لینک یا عنوان کتاب و استاندارد را همراه با توضیحات وارد کنید. بطور مثال برای ثبت درخواست کتاب، لینک کتاب در سایت ناشر و یا در فروشگاه های کتاب را وارد کنید. و یا میتوانید عنوان کتاب به همراه نام نویسنده و ادیشن مورد نیاز را وارد کنید.

هزینه ها:

 • حداقل هزینه دریافت هر کتاب، برای کتاب هایی که نسخه ایبوک دارند و تیم سالوری ایران پیپر به آن ها دسترسی دارد، ۱۵ هزار تومان می باشد. برای کتاب های با حجم خیلی بالا و یا دسترسی بسیار مشکل، هزینه دریافت افزایش می یابد. (میانگین قیمت ۲۰ هزار تومان)
 • حداقل هزینه دریافت هر کتاب، برای کتاب هایی که تنها نسخه چاپی دارند و باید اسکن شوند، ۱۰۵ هزار تومان می باشد. برای کتاب های بالای ۵۰۰ صفحه و یا کتاب هایی که نیاز به اسکن رنگی دارند، هزینه دریافت افزایش می یابد. به ازای هر ۱۰۰ صفحه اضافه، ۱۵ هزار تومان به هزینه کتاب افزوده می شود. (میانگین قیمت ۱۱۰ هزار تومان)
 • کتاب هایی که نسخه چاپی و یا نسخه ایبوک کتاب در دسترس تیم ایران پیپر نیست، می بایست از سایت ناشر خریداری شود. امکان خریداری این دسته از کتاب ها با نصف هزینه قید شده در سایت ناشر، برای تیم ایران پیپر فراهم می باشد. برای برخی از کتاب ها امکان دارد هزینه دریافتی کمی افزایش یابد.

 

علت دریافت هزینه بالا برای کتاب هایی باید اسکن شوند یا خریداری شوند: این دسته از کتاب ها با واسطه از طریق کتابخانه های خارج از کشور خریداری می شوند و هزینه تمام شده برای تیم ایران پیپر معادل هزینه خریداری شده از این کتابخانه هاست.

 

درخواست هر نوع سند فارسی اعم از مقاله، کتاب و پایان نامه ممنوع است.

راهنمای ثبت درخواست آفلاین:

برای ثبت درخواست آفلاین، پس از ثبت نام در سایت، به پروفایل خود وارد شده و بر روی تب “درخواست های آفلاین” کلیک کنید. پس از آن بر روی گزینه “درخواست جدید” کلیک کنید.

سپس از طریق منوی کشویی “محتوای درخواست”، نوع درخواست خود اعم از مقاله، کتاب، پایان نامه و یا استاندارد را مشخص کنید. در فیلد “لینک”، لینکی از درخواست خود را وارد نمایید و در نهایت بر روی لینک “ارسال” کلیک کنید.

پس از ثبت درخواست، درخواست شما بصورت دستی بررسی شده و در صورتی که قابل دانلود بود، در همان تب “درخواست های آفلاین” لینک دانلود آن درخواست قابل مشاهده و دریافت است.