بروز رسانی مهر ۹۵: شرکت پیشگامان پردازش صفر و یک در طول یکسال اخیر با بیش از ۱۰ دانشگاه و مرکز علمی قرارداد همکاری بسته است.

تحقیق و پژوهش در هر جامعه ای ضامن پیشرفت و شکوفایی آن جامعه است و سهولت دسترسی‌ جامع‌ و سریع‌ به‌ منابع‌ علمی،‌ لازمه هر تحقیق و پژوهشی است. با توجه به مشکلات و موانعی که همواره در دسترسی به منابع و پایگاه‌های علمی خارجی وجود داشته است، شرکت پیشگامان پردازش صفر و یک، امکان دسترسی راحت و آسان به منابع علمی خارجی اعم از مقاله، کتاب، پایان‌نامه و استاندارد را از طریق سامانه دانلود ایران‌پیپر فراهم آورده است. این شرکت آمادگی خود را برای عقد قرارداد با دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی و صنعت اعلام می‌دارد.

خدمات ارائه شده توسط سامانه ایران‌پیپر

 • دانلود نامحدود مقاله و فصل کتاب به صورت کاملا اتوماتیک از تمام پایگاه‌های اصلی (بالغ بر ۱۰۰ میلیون مقاله و فصل کتاب)

در این حالت متقاضی لینک چکیده مقاله یا فصل کتاب درخواستی یا DOI مربوط به آن را در تب “لینک مقاله، فصل کتاب یا DOI” وارد می کند. سیستم به طور اتوماتیک و آنی، لینک دانلود آن مقاله یا فصل کتاب در اختیار متقاضی قرار خواهد داد. سطح دسترسی بخش “لینک مقاله، فصل کتاب یا DOI” بسیار بالا بوده و روزانه بیش از ۹۸ درخواست ها بصورت آنلاین حل می شود.

دانلود مقاله از سامانه ایران پیپر

 • جستجو مقاله و فصل کتاب در پایگاه های Scopus و CrossRef و دانلود نتایج جستجو

امکان جستجوی پیشرفته در بیش از ۱۰۰ میلیون سند از طریق سامانه ایران پیپر فراهم شده است. برای جستجو، از نتایج پایگاه های Scopus و CrossRef استفاده می شود. علاوه بر این، امکان دانلود تمامی نتایج جستجو نیز فراهم می باشد.

جستجو در پایگاه اسکوپوس

 • دانلود نامحدود کتاب از کتب آرشیوی سامانه (حدود ۵٫۷ میلیون کتاب)

ایران پیپر با بیش از ۵٫۷ میلیون کتاب، کاملترین منبع دانلود کتاب لاتین در ایران می باشد. حدود ۱.۶ میلیون کتاب، آرشیو شده و باقی کتاب ها پس از ثبت درخواست تهیه خواهد شد.

maxthonsnap20160929163038

 • دانلود نامحدود پایان‌نامه از تمام دانشگاه های دنیا به صورت کاملا اتوماتیک (حدود ۵ میلیون پایان‌نامه)

سامانه ایران پیپر امکان جستجو و دانلود بیش از ۵ میلیون پایان نامه لاتین را فراهم کرده است. امکان جستجو و دانلود بیش از سه میلیون پایان نامه بصورت رایگان فراهم می باشد. علاوه بر این، امکان دانلود نامحدود پایان نامه های پایگاه پروکوئست (بیش از دو میلیون پایان نامه) نیز بصورت آنلاین فراهم می باشد.

maxthonsnap20160929165747

 • دانلود نامحدود استاندارد به صورت کاملا اتوماتیک از استانداردهای تحت پوشش (حدود ۳۰۰ هزار استاندارد)

ایران پیپر دارای کاملترین آرشیو آنلاین استاندارد ایران شامل بیش از ۸۰ پایگاه استاندارد بصورت فول آرشیو از ابتدا تا انتها می باشد. دانلود تمامی استانداردها بصورت آنی خواهد بود.

آرشیو کامل استاندارد بصورت فول آپدیت

 • دسترسی مستقیم و آنلاین به حدود ۵۰۰ پایگاه

سامانه دسترسی مستقیم به تمام پایگاه‌های مهم را فراهم کرده است. از جمله ScienceDirect، Springer، Wiley، IEEE، ACM، Taylor & Francis،  Scopus، Web of Science، FirstSearch، MathSciNet، EBSCOhost، SciFinder، Reaxys، MyiLibrary، Lynda، ClinicalKey، Ovid، UpToDate و … . امکان ایجاد دسترسی مستقیم برای هر پایگاهی برای ما فراهم است.

maxthonsnap20160929165940

 • امکان درخواست مقاله، کتاب، پایان‌نامه و استاندارد از تمام پایگاه‌ها که سامانه مستقیما قادر به دانلود نیست.

اگر مقاله، کتاب، پایان‌نامه یا استانداردی توسط سیستم قابل دانلود نبود، کاربر میتواند بعد از وارد شدن به حساب کاربری خود، آن را درخواست دهد. مقالات و کتاب‌ها حداکثر بعد از ۴۸ ساعت توسط تیم ما دانلود و برای متقاضی آپلود خواهند شد. در اکثر مواقع حل درخواست متقاضیان کمتر از چند ساعت خواهد بود.

maxthonsnap20160929170149

 • بررسی تشخیص سرقت ادبی یا Plagiarism مقالات متقاضیان

در این حالت متقاضی می‌تواند مقاله خود را قبل از ارسال به ژورنال، توسط ما با نرم‌افزار تحت وب iThenticate چک و اشکالات موجود را برطرف کند.

 • دسترسی مستقیم به پایگاه SciFinder

امکان ارائه اکانت مستقیم پایگاه سای فایندر، بصورت اختصاصی برای هر یک از کاربران سامانه ایران‌پیپر فراهم شده است.

 • دسترسی به بیش از ۷۰ میلیون اختراع (Patent) از ۹۵ کشور دنیا

ایران پیپر برای اولین بار در بین تمامی سامانه های تامین منابع، امکان دسترسی مستقیم به پایگاه Orbit شامل بیش از ۷۰ میلیون اختراع را فراهم کرده است.

 

لیست تمام پایگاه های تحت پوشش سامانه دانلود مقاله ایران پیپر، در صفحه خدمات سایت قابل مشاهده است.

 

نحوه دسترسی به سامانه ایران‌پیپر برای مراکز متقاضی

 • دسترسی در داخل دانشگاه: کاربران در داخل محیط پردیس دانشگاه بدون نیاز به وارد شدن به حساب کاربری و بصورت IP Base به سامانه دسترسی خواهند داشت.
 • دسترسی در بیرون دانشگاه: کاربران دانشگاه های طرف قرارداد، از طریق حساب کاربری تعریف شده در سامانه، در منزل نیز قادر خواهند بود به خدمات سامانه دسترسی داشته باشند.

 

پنل مدیریت برای مدیران کتابخانه های دانشگاه های طرف قرارداد

 پس از عقد قرارداد، پنل مدیریت کاربران برای مدیران دانشگاه های طرف قرارداد ارسال خواهد شد. در پنل مدیریت امکاناتی نظیر حذف و تعریف کاربر جدید، تعیین میزان تعداد دانلود مجاز هر کاربر، تعیین گروه های کاربری برای سهولت مدیریت کاربران، امکان مشاهده فایل های دانلودی هر کاربر، امکان مشاهده تعداد دانلود کلی و هر ماه کل کاربران دانشگاه وجود دارد.
maxthonsnap20160929170634

دسترسی آزمایشی یک ماهه رایگان

این شرکت خدمات منحصر به فردی را برای دانش پژوهان و اساتید فراهم آورده که نمونه آن در کشور بی سابقه است. برای اطمینان از صحت عملکرد، سامانه بصورت یک ماه آزمایشی و رایگان در اختیار دانشگاه ها و مراکز متقاضی قرار خواهد گرفت.

تماس با ما

شرکت پیشگامان پردازش صفر و یک، شماره ثبت ۲۰۲۰

شماره تماس:  فریدونی: ۰۹۰۱۰۶۳۲۸۸۲ – نیک روش ۰۹۳۶۲۸۸۱۳۵۰

ایمیل: iranpaper.ir@gmail.com