راهنمای دانلود استاندارد

راهنمای دانلود استاندارد  کامل ترین آرشیو آنلاین استاندارد در ایران

سامانه ایران پیپر با آرشیو بیش از 80 پک پرتقاضای استاندارد، کامل ترین آرشیو آنلاین استاندارد در ایران را ارائه کرده است. تمام پک ها بصورت فول آرشیو و شامل قدیمی ترین استاندارد ها تا جدیدترین شماره ها می باشد.

جهت دانلود استاندارد ها، در صفحه اصلی سایت ایران پیپر بر روی تب “جستجوی استاندارد” کلیک کنید. شماره استاندارد را وارد کرده و بر روی آیکن جستجو کلیک کنید.

دانلود استانداردبرای دریافت نتایج جستجو، بر روی گزینه “دانلود” کلیک کنید.

استاندارد دانلود

 

نکات:

 • دانلود استاندارد های سه پایگاه ISO, ASTM و IEEE  کاملا رایگان می باشد. محدودیت دانلود رایگان، روزانه یک استاندارد می باشد.
 • برای دانلود استاندارد از دیگر پایگاه ها باید اعتبار دانلود استاندارد داشته باشید. اعتبار دانلود استاندارد، با خرید یکی از پکیج های استاندارد تعرفه های سایت بدست می آید.
 • برای جستجوی استاندارد از طریق شماره، تنها شماره استاندارد و بدون سال وارد کنید. بطور مثال برای عنوان زیر تنها IEC 62631-3-1 را جستجو کنید:

IEC 62631-3-1:2016

 • امکان جستجوی استاندارد بر اساس عنوان استاندارد و یا کلمه کلیدی و همچنین محدود سازی سال جستجو نیز فراهم می باشد.

استاندارد

 • امکان دریافت استاندارد هایی که در این آرشیو موجود نیستند هم وجود دارد. بدین منظور درخواست خود را بصورت آفلاین ثبت کنید. (راهنمای ثبت درخواست آفلاین) ثبت درخواست آفلاین استاندارد، رایگان است. کارشناسان ما پس از بررسی درخواست شما، آنرا قیمت گذاری خواهند کرد و پس از پرداخت، از طریق پنل کاربری قابل دریافت خواهد بود.

 

‫15 دیدگاه ها

   1. سلام استاندارد سدیم فسفونات را میخواستم ممنون میشم راهنمایی کنید(هپتا سدیم دی اتیلن تری آمین پنتا متیلن فسفونیک اسید)

 1. سلام
  آیا امکان دریافت استاندارد کامل ISBT (مربوط به انجمن نوشابه سازی ) وجود دارد
  در صورت تایید اعلام نمایید تا برای خرید پکیج مربوطه اقدام کنم.

 2. سلام
  من این استاندارد را میخوام . می تونید کمکم کنید
  Telcordia Technologies,”Reliability Prediction Procedure for Electronic Equipment”, SR-332, Issue 1, May 2001

 3. سلام
  استانداردی برای تهیه نقشه های صنعتی (PIPING ISOMETRIC, P&IDو…) وجود دارد که بر اساس آنها شماره گذاری نقشه، رویژن و شماره شیت و اطلاعات داکیومنتی بررسی وانجام شود ؟
  برای ممثال شرکت چینی بعنوان طراح، نقشه های یک سایت تولیدی را ارسال میکند که با بررسی آنها ایرادتی مشاهده شده مثل اینکه یک نقشه با چند شیت را برای هرکدام از صفحات یک شماره نقشه در نظر میگیرد در صورتیکه میخواهیم طبق استانداردی که به ایشان معرفی میکنیم ملزم باشد یک نقشه با هر تعداد شیت فقط یک شماره داشته باشد و با شماره شیت تفکیک شود.
  در صورت وجود آنها را معرفی میکنید لطفاً ؟

  سپاس از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *