نحوه دانلود رایگان مقاله از سایت ساینس دایرکت

ساینس دایرکت یکی از زیرمجموعه‌های الزویر، بزرگ‌ترین ناشر علمی دنیا است. این پایگاه شامل بیش از 15 میلیون مقاله علمی است.

تاریخچه Elsevier

نام شرکت Elsevier در سال 1580، زمانی که لوئیس الزویر شروع به فروختن کتاب به دانشجویان کرد مطرح شد. Elsevier یکی از اولین ناشرانی است که به چاپ مجلات علمی و شرح وقایع علمی پرداخته است. شعبه اصلی Elsevier Science در آمستردام هلند است. شرکت Elsevier یک ناشر چندرسانه‌ای پیشرو است. این شرکت محصولات و خدمات علمی، فنی پزشکی را در سراسر دنیا منتشر می‌کند. ازجمله این خدمات می‌توان به سایت ساینس دایرکت اشاره کرد.

در آرم الزویر که یکی از معروف‌ترین تصاویر دنیا شده است. پیرمردی مشاهده می‌شود که در حال چیدن انگور از یک تاک است. این تاک به دور یک درخت نارون پیچیده است. در بخش دیگر تصویر نوشته‌ای مشاهده می‌شود که به معنی “تنها نه” است. در تاریخچه رسمی الزویر آمده است که این تصویر نشانگر رابطه ناشر و محقق است. درخت نارون نماد ناشر است. باید یک حمایت مستحکم برای تاک که نماد محقق است ایجاد کند. تا میوه تولید شود.

ساینس دایرکت

این ناشر در سال های بعد از آغاز فعالیت رسمی خود، گسترش بسیار زیادی داشته است که از جمله آن می توان به ساینس دایرکت و Scopus اشاره کرد.

ساینس دایرکت

ساینس دایرکت سرویس اطلاعات الکترونیکی برای دسترسی به مجلات تمام متن علمی از انتشارات Elsevier است. پایگاه ساینس دایرکت در بر گیرنده موارد زیر است:

 • بیش از یک چهارم اطلاعات علمی دنیا در زمینه فنی مهندسی و پزشکی بصورت آنلاین
 • بیش از 3700 مجله علمی داوری شده
 • بیش از 25000 کتاب
 • بیش از 13 میلیون مقاله تمام متن
 • دسترسی به اطلاعات مقالات مربوط به شماره های قدیمی مجلات از جلد اول
 • دسترسی به اطلاعات مقالات در حال چاپ
 • امکان دسترسی به میزان استنادات مقالات از طریق اتصال به بانک Scopus

در پایگاه اطلاعاتی ساینس دایرکت، موضوعات به چهار دسته اصلی شامل Physical Sciences and Engineering، Life Sciences، Health Sciences  و Social Sciences and Humanities تقسیم‌شده‌اند. پوشش موضوعي آن عبارت‌اند از:

كشاورزي و علوم زيستي، هنرها و علوم انساني، بيوشيمي، ژنتيك و زیست‌شناسی مولكولي، تجارت، مديريت و حسابداري، مهندسي شيمي، شيمي، علوم تصمیم‌گیری، زمين و علوم سیاره‌ای، اقتصاد، اقتصادسنجی و مالي، مهندسي، محیط‌زیست، ایمنی‌شناسی و ميكروبيولوژي، علوم مواد، رياضيات، پزشكي و دندانپزشكي، علوم اعصاب، پرستاري، فارماكولوژي، سم‌شناسی و علوم دارويي، فيزيك و ستاره‌شناسی، روانشناسي، علوم اجتماعي، دامپزشكي و علوم دامي.

چگونه تمام مقالات ساینس دایرکت را بصورت رایگان دانلود کنیم؟

سامانه دانلود مقاله و کتاب ایران پیپر امکان دسترسی رایگان به بیش از 99 درصد کل محتوای ساینس دایرکت را فراهم کرده است. برای دانلود رایگان مقاله از این پایگاه، راهنمای دانلود مقاله و برای دسترسی به کتاب‌های این پایگاه؛ راهنمای دانلود کتاب از سامانه ایران پیپر را مطالعه کنید. علاوه بر این، برای دسترسی آنلاین به پایگاه ساینس دایرکت، در صفحه اصلی سایت ایران پیپر، راهنمای استفاده از دسترسی های مستقیم را مطالعه کنید.راهنمای سریع دانلود رایگان مقاله از ساینس دایرکت

جهت دانلود رایگان مقاله از ساینس دایرکت ابتدا صفحه مقاله در سایت Scienceditrect.com را باز کرده و لینک مقاله را کپی کنید:

تحوه دانلود مقاله از ساینس دایرکت
تحوه دانلود مقاله از ساینس دایرکت

سپس وارد صفحه اصلی سامانه جامع ایران پیپر (به آدرس https://iranpaper.ir ) شده و در تب “لینک مقاله، فصل کتاب یا doi”، لینک مقاله ای که کپی کردید را paste کنید. و سپس بر روی دکمه بررسی کلیک کنید.دانلود مقاله از سایت ساینس دایرکت
دانلود مقاله از سایت ساینس دایرکت

مقاله مد نظر شما بصورت خودکار و رایگان توسط سامانه دانلود می شود. برای دریافت مقاله کافیست بر روی دکمه دانلود کلیک کنید!

دانلود رایگان مقاله از ساینس دایرکت
دانلود رایگان مقاله از ساینس دایرکت

شیوه های جستجو در سایت ساینس دایرکت

 • جستجوی سریع (Quick search)
 • جستجوی پیشرفته (Advanced search)
 • جستجوی تخصصی (Expert search)

جستجوی سریع (Quick search) :

در صفحه اول این پایگاه امکان جستجوی سریع فراهم شده است. در این روش سه فیلد جستجوی All fields (کلیدواژه)،  Authors (نام نویسنده)، Journal or book title (عنوان نشریه یا کتاب) وجود دارد. می توانید جستجوی خود را به Volume (جلد)، Issue (شماره)، و Page (صفحه) نیز محدود کنید. برای جستجو بر روی کلید   کلیک کنید.

جستجوی پیشرفته (Advanced search) :

با انتخاب گزینه Advanced Search وارد صفحه جستجو پیشرفته شوید. در این صفحه می‌توان یکی از گزینه‌های All, Journals, Books, Reference works را انتخاب و به ترتیب در کل محتوا، مجلات، کتاب‌ها و آثار مرجع جستجوی خود را انجام داد. با انتخاب هر گزینه امکانات جستجو و فیلدهای جستجو متفاوت است. جستجوی پیشرفته امکان جستجوی دقیق‌تری را فراهم و نتایج کاذب را به حداقل می‌رساند.

در قسمت Search می‌توان با استفاده از فیلدهای مختلف از قبیل  Authors, Journal Name ,Title, Abstract جستجوي خود را در عنوان، چکیده، نام مجله و غیره محدود کرد.

Refine your search

در قسمت Refine your search با انتخاب گزینه Journals، امکان جستجو در مجموعه مجلات الزویر خواهید داشت. با انتخاب گزینه Books امکان جستجو در کتب این ناشر فراهم می‌شود.

با انتخاب گروه موضوعات علمي (Subject) جستجوي خود را محدود نماييد. اگر تمايل به جستجو در بيش از يك موضوع داريد با استفاده از كليدهاي Ctrl+click چند موضوع را باهم انتخاب نماييد. علاوه بر این، امكان محدود نمودن جستجو ازلحاظ دوره زماني ميسر است. در حالت معمول تاريخ جستجو از سال 2005 تاكنون تنظیم‌شده است كه می‌توان اين تاريخ را به‌دلخواه تغيير داد.

با انتخاب گزینه Journals، امکان جستجو در مجلات ساینس دایرکت فراهم می‌شود. علاوه بر امکاناتی که براي محدود کردن زمینه موضوعی و محدوده سالی وجود دارد، می‌توان نوع مقاله را مشخص کرد: اعم از اینکه یک مقاله review جستجو شود یا یک مقاله discussion و … .

با انتخاب گزینه Books، امکان جستجو در کتاب‌های الزویر فراهم می‌شود. در این قسمت نیز، امکاناتی براي محدود کردن زمینه موضوعی و محدوده سالی کتاب‌ها وجود دارد.

جستجوی تخصصی ساینس دایرکت (Expert search) :

در جستجوي تخصصی، امکان فرمول بنديهاي خاص و ترکیبی وجود دارد. مانند استفاده از پرانتز براي راهبردهاي جستجوي متفاوت و ترکیب منطقی آن‌ها با عملگرهاي بولی. همچنین امکان جستجوی تخصصی مجزا در مجلات و کتاب‌ها نیز وجود دارد.

عملگرهای جستجوی تخصصی:

And

براي تركيب دو مفهوم است و درصورتی‌که بين دو کلیدواژه در عبارت جستجو قرار گيرد، ركوردهايي را بازیابی می‌کند كه هر دو کلیدواژه را باهم داشته باشد.

Or
جهت تركيب کلیدواژه‌های مشابه به كار می‌رود. ركوردهايي را بازيابي می‌کند كه يك يا هر دو کلیدواژه را در خود داشته باشد .

And Not

براي جدا كردن و كنار گذشتن يك کلیدواژه به كار می‌رود و هرگاه بين دو کلیدواژه به كار رود، ركوردهايي را بازيابي می‌نماید كه کلیدواژه اول را شامل و کلیدواژه دوم را نداشته باشد.

*
اين كاراكتر در کلیدواژه مورد جستجو، جايگزين يك يا چند حرف می‌شود و کلیدواژه را با املاي گوناگون آن‌ها بازيابي می‌کند. به‌عنوان‌مثال M*n كلمات Man و Men را بازيابي می‌کند.

!
با اضافه كردن اين كاراكتر به پايان کلیدواژه‌ یا کلیدواژه‌ها، كليه كلماتي كه ازلحاظ املايي ريشه يكساني با کلیدواژه مربوطه دارند بازيابي می‌شوند. مثال: با جستجوي کلیدواژه‌ی !Behav كلمات behavioural ,behaviour نيز بازيابي می‌شوند.

( )
در مواردي كه از چند عملگر هم‌زمان براي جستجو استفاده می‌شود. و يا مقدم و مؤخر بودن اين عملگرها براي نتيجه جستجويتان اهميت داشته باشد استفاده می‌شود.

” “
زماني كه بخواهيد يك عبارت دقيقاً جستجو شود از اين عملگر استفاده می‌نماید. به‌عنوان‌مثال “VLSI Mulriplier”.

نگاهی به صفحه نتایج جستجو science direct

در صفحه نتایج، لیست رکوردهاي بازیابی شده اعم از مقاله یا کتاب مشاهده می‌شود. اگر رکورد بازیابی شده یک مقاله باشد عنوان مقاله، نویسنده، منبع آن و لینک‌های Abstract و PDF قابل‌مشاهده است و چنانچه رکورد بازیابی شده کتاب یا بخشی از کتاب باشد عنوان کتاب، نویسنده و سال انتشار آن مشاهده می‌گردد.

با استفاده از گزینه‌های سمت چپ صفحه در قسمت Refine Filters، امکان محدود کردن نتایج جستجو بر اساس محدوده سالی، نوع مدرك و … وجود دارد.

در بالاي صفحه نتایج، کادري وجود دارد که گزینه‌های مهم آن به‌صورت مختصر بیان می‌شود:

گزینه Export: با انتخاب این گزینه، اطلاعات رکوردهاي انتخابی موردنظر خود را مدیریت و آن‌ها را در محیطی مثل Endnote ،Word و … ذخیره نمایید.

گزینه Relevance: اجازه مرتب کردن نتایج بر اساس میزان ارتباط (Relevance) و یا تاریخ (Date) را می‌دهد. با انتخاب گزینه Date، نتایج بر اساس جدیدترین مقالات مرتب خواهد شد.

49 دیدگاه دربارهٔ «نحوه دانلود رایگان مقاله از سایت ساینس دایرکت;

 1. ازمعروفترین ابزارهای آنلاین الزویر، پایگاه ساینس دایرکت (راه اندازی شده از ۱۹۹۷ میلادی) می باشد که کلیه ی انتشارات مجله ای و کتابی الزویر بصورت الکترونیکی در این پایگاه یافت می شوند (البته برای کتاب ها موارد استثناء وج� معرفی ساینس دایرکت -ScienceDirect – یابش – شرکت داده …

  پاسخ
 2. ساینس دایرکت – sciencedirect.com – اطلاع رسانی کارگاه های آموزشی اندنوت، رفع اشکال و پاسخ به سوالات ساینس دایرکت – sciencedirect.com

  پاسخ
 3. ازمعروفترین ابزارهای آنلاین الزویر، پایگاه ساینس دایرکت (راه اندازی شده از ۱۹۹۷ میلادی) می باشد که کلیه ی انتشارات مجله ای و کتابی الزویر بصورت الکترونیکی در این پایگاه یافت می شوند (البته برای کتاب ها موارد استثناء وج� راهنمای پایگاه مقالات : ساینس دایرکت | | کتابدار 2.0

  پاسخ
 4. ترجمه مقاله از ساینس دایرکت برای این درخواست 6 پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است. در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود. … ترجمه مقاله از ساینس دایرکت – پارسکدرز

  پاسخ
 5. ساینس دایرکت sciencedirect. اشپرینگر springer. وایلی wiley online library. آکسفورد Oxford Journals. تیلور و فرانسیس Taylor and Francis. الزویر Elsevier. امرالد Emerald. آی تریپل ای IEEE. و ده ها پایگاه و مجله معتبر علمی دیگر ، دسترسی رایگان داشته باشید. ۱۵ دیدگاه ها … دانلود رایگان مقاله sci-hub | ساینس هاب

  پاسخ
 6. ساینس دایرکت (Sciencedirect)، اسپرینگر (Springer)، وایلی (Wiley)، امرالد (Emerald)، آکسفورد ژورنال (Oxford Journals) الزویر (Elsevier) و IEEE ،Taylor ،nature.com و … که در بخش دانلود مقاله ساینس هاب قابل دریافت هستند. دانلود مقاله از سایت روسی ساینس هاب sci-hub | اِمیلا

  پاسخ
 7. تاریخچه اسپرینگر. در سال ۱۸۴۲ فردی به نام جولیوس اسپرینگر (Julius Springer) در جشن تولد ۲۵ سالگی‌اش یک کتاب فروشی را در شهر برلین آلمان بنیان گذاری کرد و نام آن را اسپرینگر گذاشت.. این کتاب فروشی در سال‌های بعد گسترش یافت و به … تاریخچه اسپرینگر و رازهای موفقیت آن – ایران تحقیق

  پاسخ
 8. ساینس دایرکت یکی از 79 محصول آنلاینی است که شرکت الزیور در اختیار پژوهشگران و محققین، دانشجویان، اساتید و کلیه علاقه مندان به علم و دانش قرار می دهد. این مجموعه حدود 4 میلیون مقاله علمی با موضوعات بسیار متنوع از سال 1995 … سایت دانلود مقاله ساینس دایرکت – معرفی | ایلرنیکا

  پاسخ
 9. برای دانلود مقاله ساینس دایرکت ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید. برای ورود و ثبت نام از منوی کاربری اقدام نمایید. برای ثبت درخواست دانلود مقاله رایگان ساینس دایرکت، ابتدا بایستی به پایگاه علمی ScienceDirect به آدرس دانلود مقاله رایگان از ساینس دایرکت | ایلرنیکا

  پاسخ
 10. دانلود مقاله از ژورنال های معتبر و ISI انگلیسی بدون نیاز به ثبت نام و رایگان ، سریع ترین سیستم دانلود رایگان مقاله و جستجوی مقاله بدون محدودیت از ژورنال هایی نظیر ساینس دایرکت Elsevier، ScienceDirect ، IEEE ، Jstor ، Oxford ، Wiley ، Nature و … دانلود مقاله کاملا رایگان و نامحدود | پیپر دانلودر

  پاسخ
 11. ساینس دایرکت Science Direct یک پایگاه مقاله‌های علمی است و یکی از محصولات انتشارات الزویر Elsevier می باشد. در این پایگاه می‌توان به مقالات معتبر دست یافت. ساینس دایرکت Science Direct – پارس مدیر

  پاسخ
 12. دانلود رایگان مقالات الزویر – ساینس دایرکت 1 سال قبل مقاله انگلیسی رایگان در مورد هوش جمعی: نحوه خلق ارزش – الزویر ۲۰۲۰ آی اس آی دانلود ISIDL – دانلود رایگان مقاله انگلیسی isi از …

  پاسخ
 13. دایرکت ایکس نرم افزاری است که به منظور سهولت در اجرای فعالیت های گرافیکی کامپیوتر‌ نظیر بازی های ویدئویی، فایل های ویدئویی و… توسط شرکت معتبر مایکروسافت توسعه و انتشار داده شده است. در واقع، این نرم افزار به عنوان یک و دانلود دایرکت ایکس Directx ورژن های 9، 10، 11 و 12

  پاسخ
 14. پایگاه علمی ساینس دایرکت یکی از مهمترین منابع مطالعاتی برای پژوهشگران رشته‌های مختلف دانشگاهی است. سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد. ترفند دانلود رایگان مقالات ساینس دایرکت Science Direct – زومیت

  پاسخ
 15. پسورد ساینس دایرکت. پسورد ساینس دایرکت , پسورد sciencedirect. 2013/12/30. 9دی ماه 92. برای استفاده از کل خدمات سایت و عضویت ویژه در بزرگترین سایت ایرانی . در ضمینه پسورد دانشگاهی و مقالات علمی اینجا کلیک کنید دانلود کتاب از ساینس دایرکت

  پاسخ
 16. آموزش نحوه دانلود رایگان مقاله از ساینس دایرکت (ScienceDirect) ساینس دایرکت یکی از پایگاه های علمی مطرح دنیا برای دانلود میلیون ها محتوا می باشد. ساینس دایرکت زیرمجموعه انتشارات elsevier است که در واقع بزرگترین ناشر علمی دنیاست … آموزش دانلود رایگان مقاله از ساینس دایرکت ScienceDirect …

  پاسخ
 17. • فروش اكانت فول اكسس Sciencedirect (اکانت ساینس دایرکت): • شماره تماس: 9444 – 252 – 0912 • دسترسی كامل به Sciencedirect (اکانت … ‫اكانت sciencedirect، اکانت ساینس دایرکت‬‎ – YouTube

  پاسخ
 18. در این قسمت به شما آموزش داده می شود چگونه می توانید رایگان مقاله های خارجی معتبر را از سایتهای پایگاه های علمی مثل elsevier، Springer، IEEE و غیره توسط سایتهای خاص دانلود کنید. آدرس این سایتها اینجا معرفی شده اند. دانلود رایگان مقاله از ساینس دایرکت، اشپرینگر، IEEE

  پاسخ
 19. شما به راحتی میتوانید مقالات الزویر (ساینس دایرکت) را به صورت رایگان دانلود و استفاده کنید. همچنین میتوانید از صفحات زیر بهره گیرید: جدیدترین مقالات انگلیسی سال 2018 جدیدترین مقالات رشته مدیریت نشریه الزویر جدیدترین … دانلود رایگان مقالات الزویر – ساینس دایرکت – صفحه 3 از 631 …

  پاسخ
 20. ساینس دایرکت (به انگلیسی: ScienceDirect) یکی از بزرگترین کتابخانه‌های دیجیتال آنلاین در زمینه‌های علمی است. این کتابخانه محصول شرکت هلندی الزویر بوده و در حدود ۱۲ میلیون مقاله از ۳۵۰۰ ژورنال آکادمیک، ۳۴۰۰۰ کتاب الکترونیکی … ساینس دیرکت – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

  پاسخ
 21. پسورد پایگاه ساینس دایرکت Sciencedirect. پسورد اورجینال و اختصاصی ساینس دایرکت . پسورد رایگان سایت Sciencedirect – دانلود رایگان مقاله . به راحتی می توانید مقالات خود را از این پایگاه دانلود کنید. با استفاده از این اکانت مستقیم و … ساینس دایرکت – rozblog.com

  پاسخ
 22. دانلود مقاله رایگان از ساینس دایرکت و اسپرینگر شاید برای شما هم پیش آمده باشد که خواسته باشید یک مقاله رایگان را از بانک‌های اطلاعاتی دانلود کنید اما نتوانسته باشید. برای دانلود مقاله رایگان از ساینس دایرکت و اسپرینگر … دانلود مقاله رایگان از ساینس دایرکت و اسپرینگر – پایگاه …

  پاسخ
 23. ScienceDirect is the world’s leading source for scientific, technical, and medical research. Explore journals, books and articles. ScienceDirect.com | Science, health and medical journals …

  پاسخ
 24. ساینس دایرکت یکی از زیرمجموعه‌های Elsevier،بزرگ‌ترین ناشرعلمی دنیا،دارای بیش از ۱۵ میلیون مقاله علمی است.دانلود رایگان مقاله و راهنمای استفاده از ساینس دایرکت در ایران پیپر ساینس دایرکت Science Direct چیست؟ | ایران پیپر

  پاسخ
 25. دانلود رایگان مقاله – پایگاه اطلاعاتی ساینس دایرکت(elsevier) پنج شنبه 6 آبان 1395 • 4413 بازدید کننده • گروه دسته بندی نشده • 4413 دانلود رایگان مقاله – پایگاه اطلاعاتی ساینس دایرکت(ELSEVIER)

  پاسخ
 26. سایت ساینس دایرکت فارسی . Free Paper: برای دانلود رایگان مقاله انگلیسی می توانید عنوان یا آدرس و یا برای جستجوی دقیق DOI را وارد کنید: جستجوی مقاله در سامانه فری پیپر جستجوی اعتبار ژورنال های ISI و SCOPUS ورود به سامانه فری پیپر نام سایت ساینس دایرکت فارسی

  پاسخ
 27. ساینس دایرکت. ساینس دایرکت سرویس اطلاعات الکترونیکی برای دسترسی به مجلات تمام متن علمی از انتشارات Elsevier است. پایگاه ساینس دایرکت در بر گیرنده موارد زیر است: بیش از یک چهارم اطلاعات علمی دنیا در زمینه فنی مهندسی و پزشکی … راهنمای پایگاه اطلاعاتی ساینس دایرکت

  پاسخ
 28. این دانشگاه به ساینس دایرکت-اشپرینگر-تیلور و فرانسیس-امرالد-وایلی-آکسفورد-آی اس آی-ACS-ASCE و غیره دسترسی دارد . برای دیدن یوزر و پسورد به ادامه مطلب بروید. ادامه نوشته. برچسب‌ها: پسورد دانشگاه ها, پسورد پروکوئست, پسورد Proquest … پسورد سایت های علمی+مقاله+کتاب+استاندارد | پسورد ساینس دایرکت

  پاسخ
 29. 27 Aug 2014 – آموزش دانلود مقاله رایگان از ساینس دایرکت و اسپرینگر در سایت موسسه ایران تحقیق. چگونه ازساینس دایرکت و اسپرینگر مقاله رایگان دانلود کنیم. دانلود مقاله از ساینس دایرکت

  پاسخ
 30. مقالات sciencedirect ساینس دایرکت http://www.sciencedirect.com دانلود و فروش سيستم هاي حرارت مركزي سيستم حرارت مركزي(انواع، اجزاء توليد و تبادل و توزيع گرما) تجهیزات حرارت مرکزی مولدهاي يكپارچه (Boilers) ديگ ها سيستم هاي لوله كشي بهینه سازی مصرف … ساینس دایرکت – kelidfa.ir

  پاسخ
 31. و اگر یک پایگاه مثل ساینس دایرکت برای هدف شما مناسب نیست و نتایج خوبی نمایش نمی دهد، پایگاه را عوض کنید و مثلا بروید سراغ اشپرینگر و یا آی تریپل ای و صدها پایگاه دیگر. چگونه درباره یک موضوع فارسی، مقاله انگلیسی جدید پیدا کنیم …

  پاسخ
 32. ساینس هاب سایت دانلود رایگان مقاله isi ، کتاب و پایان نامه لاتین | sci-hub | sci hub | سایت روسی دانلود مقاله . بخش های اصلی. دانلود رایگان مقالات isi; دانلود رایگان کتب لاتین; دانلود رایگان پایان نامه; خانه » دانلود رایگان کتاب. دانل دانلود رایگان کتاب | ساینس هاب

  پاسخ
 33. دانلود مقاله رایگان از ساینس دایرکت و اسپرینگر. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که خواسته باشید یک مقاله رایگان را از بانک‌های اطلاعاتی دانلود کنید اما نتوانسته باشید. دانلود مقاله رایگان از ساینس دایرکت و اسپرینگر – ایران تحقیق

  پاسخ
 34. راهنمای دانلود مقاله علمی / شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ / ۸ دقیقه مطالعه. پایگاه علمی ساینس دایرکت (ScienceDirect)، یک کتابخانه آنلاین و یکی از معتبرترین مراجع جستجوی مقالات و کتاب‌های علمی و پزشکی است، بطوریکه بالغ بر یک چهارم اطلاعاتِ … فن پیپر | راهنمای دانلود رایگان مقاله از ساینس دایرکت

  پاسخ
 35. پسورد رایگان ساینس دایرکت,پسورد رایگان sciencedirect,اکانت ساینس دایرکت,جدید,free sciencedirect password,2014,,پسورد رایگان ساینس دایرکت,پسورد برای دانلود مقالات isi. Please Wait. صفحه نخست . خرید اکانت. ورود به سايت. عضويت. آرشيو مطالب. نقشه سايت … پسورد رایگان ساینس دایرکت

  پاسخ
 36. این ویدیو بخشی از کارگاه آموزشی کسب در آمد از تولید محتوا و سئو می باشد که در اسفند 97 در اتاق بازرگانی تهران برگزار شد. در این ویدیو کوتاه آموزش دانلود مقاله از سایت ساینس دایرکت آموزش داده می شود. آموزش دانلود مقاله از ساینس دایرکت _ مهندس مهران مهدوی

  پاسخ
 37. ساینس دایرکت پسورد دانشگاه های معتبر,دانلود رایگان مقاله,دانلود رایگان کتاب,ساینس دایرکت,پسورد دانشگاهها, پسورد دانشگاه های معتبر,دانلود رایگان مقاله,دانلود رایگان کتاب,ساینس دایرکت,پسورد دانشگاهها, امروز : چهارشنبه … ساینس دایرکت –

  پاسخ
 38. ساینس دایرکت محصولی از شرکت الزویر است که دانلود مقالات در موضوعات مختلف را برای محققان آسان می‌کند. محققان می‌توانند با عضویت در این سایت با بهره مندی از امکانات سایت، از نتایج تحقیقات سایر دانشمندان در زمینه کاری خو چگونه به اکانت ساینس دایرکت رایگان دسترسی داشته باشیم …

  پاسخ
 39. دانشگاه نیوهمپشایر (ساینس دایرکت) 041487290 برای دیتابیس jstor: این هم برای بقیه دیتابیس ها: (قسمت زیر منقضی شده) با توجه به حساسیت بالای این این یوزر و ساینس دایرکت و چند پایگاه از نیوهمپشایر

  پاسخ
 40. دانلود مقاله رایگان , سایت دانلود رایگان مقاله , دانلود مقاله ISI , دانلود کتاب , دانلود پایان نامه , اردبیل پروکوئیست , دانلود مقاله IEEE , دانلود مقاله ساینس دایرکت , دانلود مقاله wiley , دانلود مقاله Springer , دانلود کتاب های … دانلود رایگان مقاله ، دانلود مقاله ، دانلود رایگان مقاله …

  پاسخ
 41. ساینس دایرکت یکی از بزرگترین کتابخانه‌های دیجیتال آنلاین در زمینه‌های علمی است. این کتابخانه محصول شرکت هلندی الزویر بوده و در حدود ۱۲ میلیون مقاله از ۳۵۰۰ ژورنال آکادمیک، ۳۴۰۰۰ کتاب الکترونیکی، کتاب‌های مرجع و … ساینس دیرکت – Wikiwand

  پاسخ
 42. لینک خروج (لطفا پس از اتمام کارتان در سایت ساینس دایرکت برروی لینک زیر کلیک کنید تا عمر یوزرنیم و پسورد طولانی تر گشته و دیگر دوستانتان نیز از آن ها استفاده کنند) ساینس دایرکت

  پاسخ
 43. ساینس دایرکت فایل راهنمای کاربران برای استفاده از جستجو را در قسمت Search tips قرار داده است. تصویر زیر صفحه اصلی وب سایت سانس دایرکت میباشد که با مراجعه به سایت خواهید دید که به چند صورت میتوانید مقاله یا عنوان مورد نظرتان … موسسه سینا – ساینس دایرکت چیست؟

  پاسخ
 44. با توجه به اينكه دسترسي به ScienceDirect بر اساس IP Address ها تنظيم شده است و احتياجي به وارد كردن user name و password ندارد ولي با عضويت(Register) در ScienceDirect و ايجاد يك پروفايل شخصي(My Profile) از امكاناتي مانند ذخيره كردن جستجو ها، ايجاد ليستي از … ScienceDirect راهنماي جستجو در

  پاسخ
 45. تفاوت الزویر با ساینس دایرکت Elsevier & Science Direct نام‌های ساینس دایرکت و الزویر برای بسیاری از دانشجویان نامی آشنا است.به‌طور تقریبی می‌توان گفت که بر بیش از نیمی از مقاله‌های علمی که یک دانشجو یا پژوهش‌گر در زمان اشتغال … تفاوت شرکت الزویر با ساینس دایرکت چیست؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید