نحوه دانلود رایگان مقاله از سایت ساینس دایرکت (science direct)

ساینس دایرکت یکی از زیرمجموعه‌های الزویر، بزرگ‌ترین ناشر علمی دنیا است. این پایگاه شامل بیش از ۱۵ میلیون مقاله علمی است.

جهت دانلود رایگان مقاله از ساینس دایرکت به پاراگراف “چگونه تمام مقالات ساینس دایرکت را بصورت رایگان دانلود کنیم؟” در همین متن رجوع کنید.

تاریخچه Elsevier

نام شرکت Elsevier در سال ۱۵۸۰، زمانی که لوئیس الزویر شروع به فروختن کتاب به دانشجویان کرد مطرح شد. Elsevier یکی از اولین ناشرانی است که به چاپ مجلات علمی و شرح وقایع علمی پرداخته است. شعبه اصلی Elsevier Science در آمستردام هلند است. شرکت Elsevier یک ناشر چندرسانه‌ای پیشرو است. این شرکت محصولات و خدمات علمی، فنی پزشکی را در سراسر دنیا منتشر می‌کند. ازجمله این خدمات می‌توان به سایت ساینس دایرکت اشاره کرد.

در آرم الزویر که یکی از معروف‌ترین تصاویر دنیا شده است. پیرمردی مشاهده می‌شود که در حال چیدن انگور از یک تاک است. این تاک به دور یک درخت نارون پیچیده است. در بخش دیگر تصویر نوشته‌ای مشاهده می‌شود که به معنی “تنها نه” است. در تاریخچه رسمی الزویر آمده است که این تصویر نشانگر رابطه ناشر و محقق است. درخت نارون نماد ناشر است. باید یک حمایت مستحکم برای تاک که نماد محقق است ایجاد کند. تا میوه تولید شود.

ساینس دایرکت

این ناشر در سال های بعد از آغاز فعالیت رسمی خود، گسترش بسیار زیادی داشته است که از جمله آن می توان به ساینس دایرکت و Scopus اشاره کرد.

ساینس دایرکت

ساینس دایرکت سرویس اطلاعات الکترونیکی برای دسترسی به مجلات تمام متن علمی از انتشارات Elsevier است. پایگاه ساینس دایرکت در بر گیرنده موارد زیر است:

 • بیش از یک چهارم اطلاعات علمی دنیا در زمینه فنی مهندسی و پزشکی بصورت آنلاین
 • بیش از ۳۷۰۰ مجله علمی داوری شده
 • بیش از ۲۵۰۰۰ کتاب
 • بیش از ۱۳ میلیون مقاله تمام متن
 • دسترسی به اطلاعات مقالات مربوط به شماره های قدیمی مجلات از جلد اول
 • دسترسی به اطلاعات مقالات در حال چاپ
 • امکان دسترسی به میزان استنادات مقالات از طریق اتصال به بانک Scopus

در پایگاه اطلاعاتی ساینس دایرکت، موضوعات به چهار دسته اصلی شامل Physical Sciences and Engineering، Life Sciences، Health Sciences  و Social Sciences and Humanities تقسیم‌شده‌اند. پوشش موضوعی آن عبارت‌اند از:

کشاورزی و علوم زیستی، هنرها و علوم انسانی، بیوشیمی، ژنتیک و زیست‌شناسی مولکولی، تجارت، مدیریت و حسابداری، مهندسی شیمی، شیمی، علوم تصمیم‌گیری، زمین و علوم سیاره‌ای، اقتصاد، اقتصادسنجی و مالی، مهندسی، محیط‌زیست، ایمنی‌شناسی و میکروبیولوژی، علوم مواد، ریاضیات، پزشکی و دندانپزشکی، علوم اعصاب، پرستاری، فارماکولوژی، سم‌شناسی و علوم دارویی، فیزیک و ستاره‌شناسی، روانشناسی، علوم اجتماعی، دامپزشکی و علوم دامی.

چگونه تمام مقالات ساینس دایرکت را بصورت رایگان دانلود کنیم؟

سامانه دانلود مقاله و کتاب ایران پیپر امکان دسترسی رایگان به بیش از ۹۹ درصد کل محتوای ساینس دایرکت را فراهم کرده است. برای دانلود رایگان مقاله از این پایگاه، راهنمای دانلود مقاله و برای دسترسی به کتاب‌های این پایگاه؛ راهنمای دانلود کتاب از سامانه ایران پیپر را مطالعه کنید. علاوه بر این، برای دسترسی آنلاین به پایگاه ساینس دایرکت، در صفحه اصلی سایت ایران پیپر، راهنمای استفاده از دسترسی های مستقیم را مطالعه کنید.

راهنمای سریع دانلود رایگان مقاله از ساینس دایرکت

جهت دانلود رایگان مقاله از ساینس دایرکت ابتدا صفحه مقاله در سایت ناشر را باز کرده و لینک مقاله را کپی کنید:

تحوه دانلود مقاله از ساینس دایرکت
تحوه دانلود مقاله از ساینس دایرکت

سپس وارد صفحه اصلی سامانه جامع ایران پیپر (به آدرس https://iranpaper.ir ) شده و در تب “لینک مقاله، فصل کتاب یا doi”، لینک مقاله ای که کپی کردید را paste کنید. و سپس بر روی دکمه بررسی کلیک کنید.

دانلود مقاله از سایت ساینس دایرکت
دانلود مقاله از سایت ساینس دایرکت

 

مقاله مد نظر شما بصورت خودکار و رایگان توسط سامانه دانلود می شود. برای دریافت مقاله کافیست بر روی دکمه دانلود کلیک کنید!

دانلود رایگان مقاله از ساینس دایرکت
دانلود رایگان مقاله از ساینس دایرکت

شیوه های جستجو در سایت ساینس دایرکت

 • جستجوی سریع (Quick search)
 • جستجوی پیشرفته (Advanced search)
 • جستجوی تخصصی (Expert search)

جستجوی سریع (Quick search) :

در صفحه اول این پایگاه امکان جستجوی سریع فراهم شده است. در این روش سه فیلد جستجوی All fields (کلیدواژه)،  Authors (نام نویسنده)، Journal or book title (عنوان نشریه یا کتاب) وجود دارد. می توانید جستجوی خود را به Volume (جلد)، Issue (شماره)، و Page (صفحه) نیز محدود کنید. برای جستجو بر روی کلید   کلیک کنید.

جستجوی پیشرفته (Advanced search) :

با انتخاب گزینه Advanced Search وارد صفحه جستجو پیشرفته شوید. در این صفحه می‌توان یکی از گزینه‌های All, Journals, Books, Reference works را انتخاب و به ترتیب در کل محتوا، مجلات، کتاب‌ها و آثار مرجع جستجوی خود را انجام داد. با انتخاب هر گزینه امکانات جستجو و فیلدهای جستجو متفاوت است. جستجوی پیشرفته امکان جستجوی دقیق‌تری را فراهم و نتایج کاذب را به حداقل می‌رساند.

در قسمت Search می‌توان با استفاده از فیلدهای مختلف از قبیل  Authors, Journal Name ,Title, Abstract جستجوی خود را در عنوان، چکیده، نام مجله و غیره محدود کرد.

Refine your search

در قسمت Refine your search با انتخاب گزینه Journals، امکان جستجو در مجموعه مجلات الزویر خواهید داشت. با انتخاب گزینه Books امکان جستجو در کتب این ناشر فراهم می‌شود.

با انتخاب گروه موضوعات علمی (Subject) جستجوی خود را محدود نمایید. اگر تمایل به جستجو در بیش از یک موضوع دارید با استفاده از کلیدهای Ctrl+click چند موضوع را باهم انتخاب نمایید. علاوه بر این، امکان محدود نمودن جستجو ازلحاظ دوره زمانی میسر است. در حالت معمول تاریخ جستجو از سال ۲۰۰۵ تاکنون تنظیم‌شده است که می‌توان این تاریخ را به‌دلخواه تغییر داد.

با انتخاب گزینه Journals، امکان جستجو در مجلات ساینس دایرکت فراهم می‌شود. علاوه بر امکاناتی که برای محدود کردن زمینه موضوعی و محدوده سالی وجود دارد، می‌توان نوع مقاله را مشخص کرد: اعم از اینکه یک مقاله review جستجو شود یا یک مقاله discussion و … .

با انتخاب گزینه Books، امکان جستجو در کتاب‌های الزویر فراهم می‌شود. در این قسمت نیز، امکاناتی برای محدود کردن زمینه موضوعی و محدوده سالی کتاب‌ها وجود دارد.

جستجوی تخصصی ساینس دایرکت (Expert search) :

در جستجوی تخصصی، امکان فرمول بندیهای خاص و ترکیبی وجود دارد. مانند استفاده از پرانتز برای راهبردهای جستجوی متفاوت و ترکیب منطقی آن‌ها با عملگرهای بولی. همچنین امکان جستجوی تخصصی مجزا در مجلات و کتاب‌ها نیز وجود دارد.

عملگرهای جستجوی تخصصی:

And

برای ترکیب دو مفهوم است و درصورتی‌که بین دو کلیدواژه در عبارت جستجو قرار گیرد، رکوردهایی را بازیابی می‌کند که هر دو کلیدواژه را باهم داشته باشد.

Or
جهت ترکیب کلیدواژه‌های مشابه به کار می‌رود. رکوردهایی را بازیابی می‌کند که یک یا هر دو کلیدواژه را در خود داشته باشد .

And Not

برای جدا کردن و کنار گذشتن یک کلیدواژه به کار می‌رود و هرگاه بین دو کلیدواژه به کار رود، رکوردهایی را بازیابی می‌نماید که کلیدواژه اول را شامل و کلیدواژه دوم را نداشته باشد.

*
این کاراکتر در کلیدواژه مورد جستجو، جایگزین یک یا چند حرف می‌شود و کلیدواژه را با املای گوناگون آن‌ها بازیابی می‌کند. به‌عنوان‌مثال M*n کلمات Man و Men را بازیابی می‌کند.

!
با اضافه کردن این کاراکتر به پایان کلیدواژه‌ یا کلیدواژه‌ها، کلیه کلماتی که ازلحاظ املایی ریشه یکسانی با کلیدواژه مربوطه دارند بازیابی می‌شوند. مثال: با جستجوی کلیدواژه‌ی !Behav کلمات behavioural ,behaviour نیز بازیابی می‌شوند.

( )
در مواردی که از چند عملگر هم‌زمان برای جستجو استفاده می‌شود. و یا مقدم و مؤخر بودن این عملگرها برای نتیجه جستجویتان اهمیت داشته باشد استفاده می‌شود.

” “
زمانی که بخواهید یک عبارت دقیقاً جستجو شود از این عملگر استفاده می‌نماید. به‌عنوان‌مثال “VLSI Mulriplier”.

نگاهی به صفحه نتایج جستجو science direct

در صفحه نتایج، لیست رکوردهای بازیابی شده اعم از مقاله یا کتاب مشاهده می‌شود. اگر رکورد بازیابی شده یک مقاله باشد عنوان مقاله، نویسنده، منبع آن و لینک‌های Abstract و PDF قابل‌مشاهده است و چنانچه رکورد بازیابی شده کتاب یا بخشی از کتاب باشد عنوان کتاب، نویسنده و سال انتشار آن مشاهده می‌گردد.

با استفاده از گزینه‌های سمت چپ صفحه در قسمت Refine Filters، امکان محدود کردن نتایج جستجو بر اساس محدوده سالی، نوع مدرک و … وجود دارد.

در بالای صفحه نتایج، کادری وجود دارد که گزینه‌های مهم آن به‌صورت مختصر بیان می‌شود:

گزینه Export: با انتخاب این گزینه، اطلاعات رکوردهای انتخابی موردنظر خود را مدیریت و آن‌ها را در محیطی مثل Endnote ،Word و … ذخیره نمایید.

گزینه Relevance: اجازه مرتب کردن نتایج بر اساس میزان ارتباط (Relevance) و یا تاریخ (Date) را می‌دهد. با انتخاب گزینه Date، نتایج بر اساس جدیدترین مقالات مرتب خواهد شد.

‫۴۸ نظرها

 1. ازمعروفترین ابزارهای آنلاین الزویر، پایگاه ساینس دایرکت (راه اندازی شده از ۱۹۹۷ میلادی) می باشد که کلیه ی انتشارات مجله ای و کتابی الزویر بصورت الکترونیکی در این پایگاه یافت می شوند (البته برای کتاب ها موارد استثناء وج� معرفی ساینس دایرکت -ScienceDirect – یابش – شرکت داده …

 2. ساینس دایرکت – sciencedirect.com – اطلاع رسانی کارگاه های آموزشی اندنوت، رفع اشکال و پاسخ به سوالات ساینس دایرکت – sciencedirect.com

 3. ازمعروفترین ابزارهای آنلاین الزویر، پایگاه ساینس دایرکت (راه اندازی شده از ۱۹۹۷ میلادی) می باشد که کلیه ی انتشارات مجله ای و کتابی الزویر بصورت الکترونیکی در این پایگاه یافت می شوند (البته برای کتاب ها موارد استثناء وج� راهنمای پایگاه مقالات : ساینس دایرکت | | کتابدار ۲٫۰

 4. ترجمه مقاله از ساینس دایرکت برای این درخواست ۶ پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است. در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود. … ترجمه مقاله از ساینس دایرکت – پارسکدرز

 5. ساینس دایرکت sciencedirect. اشپرینگر springer. وایلی wiley online library. آکسفورد Oxford Journals. تیلور و فرانسیس Taylor and Francis. الزویر Elsevier. امرالد Emerald. آی تریپل ای IEEE. و ده ها پایگاه و مجله معتبر علمی دیگر ، دسترسی رایگان داشته باشید. ۱۵ دیدگاه ها … دانلود رایگان مقاله sci-hub | ساینس هاب

 6. ساینس دایرکت (Sciencedirect)، اسپرینگر (Springer)، وایلی (Wiley)، امرالد (Emerald)، آکسفورد ژورنال (Oxford Journals) الزویر (Elsevier) و IEEE ،Taylor ،nature.com و … که در بخش دانلود مقاله ساینس هاب قابل دریافت هستند. دانلود مقاله از سایت روسی ساینس هاب sci-hub | اِمیلا

 7. تاریخچه اسپرینگر. در سال ۱۸۴۲ فردی به نام جولیوس اسپرینگر (Julius Springer) در جشن تولد ۲۵ سالگی‌اش یک کتاب فروشی را در شهر برلین آلمان بنیان گذاری کرد و نام آن را اسپرینگر گذاشت.. این کتاب فروشی در سال‌های بعد گسترش یافت و به … تاریخچه اسپرینگر و رازهای موفقیت آن – ایران تحقیق

 8. ساینس دایرکت یکی از ۷۹ محصول آنلاینی است که شرکت الزیور در اختیار پژوهشگران و محققین، دانشجویان، اساتید و کلیه علاقه مندان به علم و دانش قرار می دهد. این مجموعه حدود ۴ میلیون مقاله علمی با موضوعات بسیار متنوع از سال ۱۹۹۵ … سایت دانلود مقاله ساینس دایرکت – معرفی | ایلرنیکا

 9. برای دانلود مقاله ساینس دایرکت ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید. برای ورود و ثبت نام از منوی کاربری اقدام نمایید. برای ثبت درخواست دانلود مقاله رایگان ساینس دایرکت، ابتدا بایستی به پایگاه علمی ScienceDirect به آدرس دانلود مقاله رایگان از ساینس دایرکت | ایلرنیکا

 10. دانلود مقاله از ژورنال های معتبر و ISI انگلیسی بدون نیاز به ثبت نام و رایگان ، سریع ترین سیستم دانلود رایگان مقاله و جستجوی مقاله بدون محدودیت از ژورنال هایی نظیر ساینس دایرکت Elsevier، ScienceDirect ، IEEE ، Jstor ، Oxford ، Wiley ، Nature و … دانلود مقاله کاملا رایگان و نامحدود | پیپر دانلودر

 11. ساینس دایرکت Science Direct یک پایگاه مقاله‌های علمی است و یکی از محصولات انتشارات الزویر Elsevier می باشد. در این پایگاه می‌توان به مقالات معتبر دست یافت. ساینس دایرکت Science Direct – پارس مدیر

 12. دانلود رایگان مقالات الزویر – ساینس دایرکت ۱ سال قبل مقاله انگلیسی رایگان در مورد هوش جمعی: نحوه خلق ارزش – الزویر ۲۰۲۰ آی اس آی دانلود ISIDL – دانلود رایگان مقاله انگلیسی isi از …

 13. دایرکت ایکس نرم افزاری است که به منظور سهولت در اجرای فعالیت های گرافیکی کامپیوتر‌ نظیر بازی های ویدئویی، فایل های ویدئویی و… توسط شرکت معتبر مایکروسافت توسعه و انتشار داده شده است. در واقع، این نرم افزار به عنوان یک و دانلود دایرکت ایکس Directx ورژن های ۹، ۱۰، ۱۱ و ۱۲

 14. پایگاه علمی ساینس دایرکت یکی از مهمترین منابع مطالعاتی برای پژوهشگران رشته‌های مختلف دانشگاهی است. سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد. ترفند دانلود رایگان مقالات ساینس دایرکت Science Direct – زومیت

 15. پسورد ساینس دایرکت. پسورد ساینس دایرکت , پسورد sciencedirect. 2013/12/30. 9دی ماه ۹۲٫ برای استفاده از کل خدمات سایت و عضویت ویژه در بزرگترین سایت ایرانی . در ضمینه پسورد دانشگاهی و مقالات علمی اینجا کلیک کنید دانلود کتاب از ساینس دایرکت

 16. آموزش نحوه دانلود رایگان مقاله از ساینس دایرکت (ScienceDirect) ساینس دایرکت یکی از پایگاه های علمی مطرح دنیا برای دانلود میلیون ها محتوا می باشد. ساینس دایرکت زیرمجموعه انتشارات elsevier است که در واقع بزرگترین ناشر علمی دنیاست … آموزش دانلود رایگان مقاله از ساینس دایرکت ScienceDirect …

 17. • فروش اکانت فول اکسس Sciencedirect (اکانت ساینس دایرکت): • شماره تماس: ۹۴۴۴ – ۲۵۲ – ۰۹۱۲ • دسترسی کامل به Sciencedirect (اکانت … ‫اکانت sciencedirect، اکانت ساینس دایرکت‬‎ – YouTube

 18. در این قسمت به شما آموزش داده می شود چگونه می توانید رایگان مقاله های خارجی معتبر را از سایتهای پایگاه های علمی مثل elsevier، Springer، IEEE و غیره توسط سایتهای خاص دانلود کنید. آدرس این سایتها اینجا معرفی شده اند. دانلود رایگان مقاله از ساینس دایرکت، اشپرینگر، IEEE

 19. شما به راحتی میتوانید مقالات الزویر (ساینس دایرکت) را به صورت رایگان دانلود و استفاده کنید. همچنین میتوانید از صفحات زیر بهره گیرید: جدیدترین مقالات انگلیسی سال ۲۰۱۸ جدیدترین مقالات رشته مدیریت نشریه الزویر جدیدترین … دانلود رایگان مقالات الزویر – ساینس دایرکت – صفحه ۳ از ۶۳۱ …

 20. ساینس دایرکت (به انگلیسی: ScienceDirect) یکی از بزرگترین کتابخانه‌های دیجیتال آنلاین در زمینه‌های علمی است. این کتابخانه محصول شرکت هلندی الزویر بوده و در حدود ۱۲ میلیون مقاله از ۳۵۰۰ ژورنال آکادمیک، ۳۴۰۰۰ کتاب الکترونیکی … ساینس دیرکت – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

 21. پسورد پایگاه ساینس دایرکت Sciencedirect. پسورد اورجینال و اختصاصی ساینس دایرکت . پسورد رایگان سایت Sciencedirect – دانلود رایگان مقاله . به راحتی می توانید مقالات خود را از این پایگاه دانلود کنید. با استفاده از این اکانت مستقیم و … ساینس دایرکت – rozblog.com

 22. دانلود مقاله رایگان از ساینس دایرکت و اسپرینگر شاید برای شما هم پیش آمده باشد که خواسته باشید یک مقاله رایگان را از بانک‌های اطلاعاتی دانلود کنید اما نتوانسته باشید. برای دانلود مقاله رایگان از ساینس دایرکت و اسپرینگر … دانلود مقاله رایگان از ساینس دایرکت و اسپرینگر – پایگاه …

 23. ScienceDirect is the world’s leading source for scientific, technical, and medical research. Explore journals, books and articles. ScienceDirect.com | Science, health and medical journals …

 24. ساینس دایرکت یکی از زیرمجموعه‌های Elsevier،بزرگ‌ترین ناشرعلمی دنیا،دارای بیش از ۱۵ میلیون مقاله علمی است.دانلود رایگان مقاله و راهنمای استفاده از ساینس دایرکت در ایران پیپر ساینس دایرکت Science Direct چیست؟ | ایران پیپر

 25. دانلود رایگان مقاله – پایگاه اطلاعاتی ساینس دایرکت(elsevier) پنج شنبه ۶ آبان ۱۳۹۵ • ۴۴۱۳ بازدید کننده • گروه دسته بندی نشده • ۴۴۱۳ دانلود رایگان مقاله – پایگاه اطلاعاتی ساینس دایرکت(ELSEVIER)

 26. سایت ساینس دایرکت فارسی . Free Paper: برای دانلود رایگان مقاله انگلیسی می توانید عنوان یا آدرس و یا برای جستجوی دقیق DOI را وارد کنید: جستجوی مقاله در سامانه فری پیپر جستجوی اعتبار ژورنال های ISI و SCOPUS ورود به سامانه فری پیپر نام سایت ساینس دایرکت فارسی

 27. ساینس دایرکت. ساینس دایرکت سرویس اطلاعات الکترونیکی برای دسترسی به مجلات تمام متن علمی از انتشارات Elsevier است. پایگاه ساینس دایرکت در بر گیرنده موارد زیر است: بیش از یک چهارم اطلاعات علمی دنیا در زمینه فنی مهندسی و پزشکی … راهنمای پایگاه اطلاعاتی ساینس دایرکت

 28. این دانشگاه به ساینس دایرکت-اشپرینگر-تیلور و فرانسیس-امرالد-وایلی-آکسفورد-آی اس آی-ACS-ASCE و غیره دسترسی دارد . برای دیدن یوزر و پسورد به ادامه مطلب بروید. ادامه نوشته. برچسب‌ها: پسورد دانشگاه ها, پسورد پروکوئست, پسورد Proquest … پسورد سایت های علمی+مقاله+کتاب+استاندارد | پسورد ساینس دایرکت

 29. ۲۷ Aug 2014 – آموزش دانلود مقاله رایگان از ساینس دایرکت و اسپرینگر در سایت موسسه ایران تحقیق. چگونه ازساینس دایرکت و اسپرینگر مقاله رایگان دانلود کنیم. دانلود مقاله از ساینس دایرکت

 30. مقالات sciencedirect ساینس دایرکت http://www.sciencedirect.com دانلود و فروش سیستم های حرارت مرکزی سیستم حرارت مرکزی(انواع، اجزاء تولید و تبادل و توزیع گرما) تجهیزات حرارت مرکزی مولدهای یکپارچه (Boilers) دیگ ها سیستم های لوله کشی بهینه سازی مصرف … ساینس دایرکت – kelidfa.ir

 31. و اگر یک پایگاه مثل ساینس دایرکت برای هدف شما مناسب نیست و نتایج خوبی نمایش نمی دهد، پایگاه را عوض کنید و مثلا بروید سراغ اشپرینگر و یا آی تریپل ای و صدها پایگاه دیگر. چگونه درباره یک موضوع فارسی، مقاله انگلیسی جدید پیدا کنیم …

 32. ساینس هاب سایت دانلود رایگان مقاله isi ، کتاب و پایان نامه لاتین | sci-hub | sci hub | سایت روسی دانلود مقاله . بخش های اصلی. دانلود رایگان مقالات isi; دانلود رایگان کتب لاتین; دانلود رایگان پایان نامه; خانه » دانلود رایگان کتاب. دانل دانلود رایگان کتاب | ساینس هاب

 33. دانلود مقاله رایگان از ساینس دایرکت و اسپرینگر. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که خواسته باشید یک مقاله رایگان را از بانک‌های اطلاعاتی دانلود کنید اما نتوانسته باشید. دانلود مقاله رایگان از ساینس دایرکت و اسپرینگر – ایران تحقیق

 34. راهنمای دانلود مقاله علمی / شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ / ۸ دقیقه مطالعه. پایگاه علمی ساینس دایرکت (ScienceDirect)، یک کتابخانه آنلاین و یکی از معتبرترین مراجع جستجوی مقالات و کتاب‌های علمی و پزشکی است، بطوریکه بالغ بر یک چهارم اطلاعاتِ … فن پیپر | راهنمای دانلود رایگان مقاله از ساینس دایرکت

 35. پسورد رایگان ساینس دایرکت,پسورد رایگان sciencedirect,اکانت ساینس دایرکت,جدید,free sciencedirect password,2014,,پسورد رایگان ساینس دایرکت,پسورد برای دانلود مقالات isi. Please Wait. صفحه نخست . خرید اکانت. ورود به سایت. عضویت. آرشیو مطالب. نقشه سایت … پسورد رایگان ساینس دایرکت

 36. این ویدیو بخشی از کارگاه آموزشی کسب در آمد از تولید محتوا و سئو می باشد که در اسفند ۹۷ در اتاق بازرگانی تهران برگزار شد. در این ویدیو کوتاه آموزش دانلود مقاله از سایت ساینس دایرکت آموزش داده می شود. آموزش دانلود مقاله از ساینس دایرکت _ مهندس مهران مهدوی

 37. ساینس دایرکت پسورد دانشگاه های معتبر,دانلود رایگان مقاله,دانلود رایگان کتاب,ساینس دایرکت,پسورد دانشگاهها, پسورد دانشگاه های معتبر,دانلود رایگان مقاله,دانلود رایگان کتاب,ساینس دایرکت,پسورد دانشگاهها, امروز : چهارشنبه … ساینس دایرکت –

 38. ساینس دایرکت محصولی از شرکت الزویر است که دانلود مقالات در موضوعات مختلف را برای محققان آسان می‌کند. محققان می‌توانند با عضویت در این سایت با بهره مندی از امکانات سایت، از نتایج تحقیقات سایر دانشمندان در زمینه کاری خو چگونه به اکانت ساینس دایرکت رایگان دسترسی داشته باشیم …

 39. دانشگاه نیوهمپشایر (ساینس دایرکت) ۰۴۱۴۸۷۲۹۰ برای دیتابیس jstor: این هم برای بقیه دیتابیس ها: (قسمت زیر منقضی شده) با توجه به حساسیت بالای این این یوزر و ساینس دایرکت و چند پایگاه از نیوهمپشایر

 40. دانلود مقاله رایگان , سایت دانلود رایگان مقاله , دانلود مقاله ISI , دانلود کتاب , دانلود پایان نامه , اردبیل پروکوئیست , دانلود مقاله IEEE , دانلود مقاله ساینس دایرکت , دانلود مقاله wiley , دانلود مقاله Springer , دانلود کتاب های … دانلود رایگان مقاله ، دانلود مقاله ، دانلود رایگان مقاله …

 41. ساینس دایرکت یکی از بزرگترین کتابخانه‌های دیجیتال آنلاین در زمینه‌های علمی است. این کتابخانه محصول شرکت هلندی الزویر بوده و در حدود ۱۲ میلیون مقاله از ۳۵۰۰ ژورنال آکادمیک، ۳۴۰۰۰ کتاب الکترونیکی، کتاب‌های مرجع و … ساینس دیرکت – Wikiwand

 42. لینک خروج (لطفا پس از اتمام کارتان در سایت ساینس دایرکت برروی لینک زیر کلیک کنید تا عمر یوزرنیم و پسورد طولانی تر گشته و دیگر دوستانتان نیز از آن ها استفاده کنند) ساینس دایرکت

 43. ساینس دایرکت فایل راهنمای کاربران برای استفاده از جستجو را در قسمت Search tips قرار داده است. تصویر زیر صفحه اصلی وب سایت سانس دایرکت میباشد که با مراجعه به سایت خواهید دید که به چند صورت میتوانید مقاله یا عنوان مورد نظرتان … موسسه سینا – ساینس دایرکت چیست؟

 44. با توجه به اینکه دسترسی به ScienceDirect بر اساس IP Address ها تنظیم شده است و احتیاجی به وارد کردن user name و password ندارد ولی با عضویت(Register) در ScienceDirect و ایجاد یک پروفایل شخصی(My Profile) از امکاناتی مانند ذخیره کردن جستجو ها، ایجاد لیستی از … ScienceDirect راهنمای جستجو در

 45. تفاوت الزویر با ساینس دایرکت Elsevier & Science Direct نام‌های ساینس دایرکت و الزویر برای بسیاری از دانشجویان نامی آشنا است.به‌طور تقریبی می‌توان گفت که بر بیش از نیمی از مقاله‌های علمی که یک دانشجو یا پژوهش‌گر در زمان اشتغال … تفاوت شرکت الزویر با ساینس دایرکت چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.