دانلود کتاب ورزشی به زبان انگلیسی [تا 98% تخفیف]

کتاب های الکترونیک ورزشی برای افرادی که طرفدار ورزش هستند و یا تمایل دارند تا اطلاعات بیشتری را در این زمینه به دست آورند بسیار مناسب است. این کتاب ها را می توانید با جست و جو در اینترنت پیدا کنید. کتاب های الکترونیک ورزشی می توانند موضوعات مختلفی داشته باشند. اغلب دانشجویان و یا کارشناسان ورزش به سراغ کتاب هایی می روند که به صورت علمی باشند. اما افرادی نیز هستند که به دنبال کتاب های آموزشی برای انجام حرکات ورزشی می گردند.
در هر صورت به دنبال هر نوع کتاب ورزشی که باشید می توانید نسخه های الکترونیک آن ها را به راحتی به دست آورید.

کتاب الکترونیک ورزشی
کتاب الکترونیک ورزشی

کتاب الکترونیک ورزشی را از چه سایت دانلود کنم؟

دانلود کتاب های ورزشی به دو صورت انجام پذیر است یا به صورت رایگان که این نسخه ها با اجازه نویسندگان و ناشران این کتاب ها در دسترس عموم مردم قرار می گیرند و یا به صورت نسخه های فروشی. کتاب های الکترونیک فارسی زبان به راحتی در دسترس شما قرار می گیرند و با پرداخت هزینه می توانید آن ها را دانلود کنید. اما اگر به دنبال کتاب هایی به زبان های دیگر هستید، باید به سایت های مرجع فروشنده این کتاب ها (نظیر ایبوک رالی ) مراجعه کنید. این سایت ها معمولا درگاهی برای پرداخت از طریق کارت های بانکی ایرانی ندارند.


چگونه یک کتاب الکترونیک ورزشی زبان اصلی را با کارت های بانکی ایرانی بخرم؟

اینروها خرید از سایت های خارجی دیگر به سختی گذشته نیست. واسطه های بسیار زیادی تحت عنوان آنلاین شاپ ها در ایران فعالیت می کنند. این سایت ها محصولات مورد نظر شما را از سایت های خارجی خریداری کرده و آن ها را در اختیار کاربران قرار می دهند. در مورد کتاب ها نیز به همین صورت است. ایران پیپر یکی از سایت هایی است که در این زمینه فعالیت می کند. ایران پیپر کتاب های مورد نظر شما را از سایت های مرجع آن ها خریداری کرده و در اختیار شما قرار می دهد.
در ایران پیپر دسته های مختلفی از کتاب ها در موضوعات مختلف موجود هستند. بخشی از این کتاب ها مربوط به کتاب های ورزشی هستند. ایران پیپر کتاب ها را از سایت مرجع آن ها تهیه کرده و در اختیار کاربران خود قرار می دهد. البته ایران پیپر علاوه بر آرشیو کاملی که دارد، تخفیف های بسیار زیادی را نیز در اختیار کاربران خود قرار می دهد. این را هم اضافه کنیم تقریبا نزدیک به نیمی از کتاب های موجود در ایران پیپر به صورت رایگان هستند. در ادامه به بررسی روش های دریافت کتاب از سایت ایران پیپر پرداخته ایم.

دانلود کتاب های الکترونیک ورزشی به صورت کاملا رایگان

همانطور که گفته شد گروهی از کتاب های موجود در سایت ایران پیپر به صورت رایگان قابل دانلود هستند. این کتاب ها را می توانید به راحتی با جست و جو نام کتاب الکترونیکی ورزشی مورد نظرتان پیدا کنید. هنگامی که وارد سایت ایران پیپر با آدرس IRANPAPER.IR می شوید، در ابتدا باید ثبت نام خود را تکمیل کنید.
در بخش میانی سایت گزینه هایی را خواهید دید که مربوط به جست وجوی کتاب است. از میان آیکون های قرار داده شده جستجوی کتاب را انتخاب کنید. سپس از منوی کشویی کناری کتاب های رایگان را انتخاب کنید. اکنون با وارد کردن نام کتاب کلیک کردن بر روی علامت ذره بین جستجوی کتاب را آغاز کنید.

دانلود کتاب ورزشی


کتابی که به صورت رایگان قابل دانلود باشد، با این روش می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. اگر کتابتان را با این روش پیدا نکردید، می توانید روش بعدی را امتحان کنید.

خرید کتاب الکترونیک ورزشی با تخفیف ویژه

یکی دیگر از امتیازات ایران پیپر فروش کتاب ها با تخفیف ویژه است. این تخفیف به همه کسانی که از سایت ایران پیپر خرید می کنند، تعلق می گیرد. برای خرید از ایران پیپر مانند مرحله قبل عمل کنید، با این تفاوت که دیگر نیازی به انتخاب کتاب های رایگان را از منوی سمت راست نخواهید داشت. این از قبل بر روی سایر کتاب ها تنظیم شده است. با کلکی کردن بر روی علامت سوال لیستی ار کتاب ها برای شما به نمایش در می آید که می توانید آن را با پرداخت هزینه اعلام شده دریافت نمایید.دانلود کتاب ورزشی به زبان انگلیسی

سفارش کتاب های ورزشی الکترونیک کمیاب

روش دیگر خرید کتاب از سایت ایران پیپر مربوط به کتاب هایی است که در این سایت موجود نیستند. این کتاب ها را می توانید به تیم ایران پیپر سفارش دهید. قبل از سفارش حتما باید دو مرحله قبلی را انجام دهید تا از عدم موجودی آن در سایت مطمئن شوید. سپس با کلیک کردن بر روی گزینه سفارش کتاب که پس از جست وجو آن در صفحه ظاهر می شود، می توانید لینک کتاب مورد نظرتان را وارد کرده و از ایران پیپر درخواست کنید تا فایل آن را در اختیار شما قرار دهد.
تیم ایران پیپر با مراجعه به لینک وارد شده توسط شما و مشخصاتی که وارد کرده اید، کتاب را پیدا کرده و هزینه آن را با تخفیف ویژه خود به شما اعلام می کند. پس از آنکه هزینه کتاب را پرداخت کردید می توانید فایل پی دی اف آن را دریافت کنید.دانلود کتاب ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید