خرید و دانلود کتاب کامپیوتر زبان اصلی [تا 98% تخفیف]

کامپیوتر این روزها به یک جزو جدا نشدنی از زندگی روزمزه تبدیل شده است. دانستن اطلاعات کافی در مورد این سیستم که روز به روز در حال پیشرفت است، می تواند به استفاده هر چه بهتر و بیشتر از آن به ما کمک کند.

کتاب های کامپیوتر زیادی این روزها در بازار هستند، اما از آنجا که تکنولوژی در حال تغییر است، بسیاری از مباحث موجود در این کتاب ها پس از مدتی دیگر کارایی چندانی ندارند. بنابراین باید کتاب های قبلی را فراموش کرده و کتاب های جدید را جایگزین کنید.

کتاب کامپیوتر
کتاب کامپیوتر

به نظر می رسد استفاده از کتاب های کامپیوتر به صورت نسخه های الکترونیک گزینه مناسب تری برای طرفداران آن باشد. انواع و اقسام کتاب های به روز دنیا در اینترنت موجود هستند. نکته مهم این است که برای کسب اطلاعت کامل تر از علم کامپیوتر بهتر است علاوه بر کتاب هایی که به زبان فارسی هستند، کتاب های زبان های دیگر را نیز مطالعه کنید. پیدا کردن این کتاب ها در فضای اینترنت اصلا کار سختی نیست.

کتاب های کامپیوتر زبان اصلی را از کجا بخرم؟

با وارد کردن نام کتاب کامپیوتر مورد نظرتان می توانید، سایت های زیادی را پیدا کنید که آن کتاب ها را به صورت رایگان و یا با پرداخت هزینه در اختیار شما قرار می دهند. مشکلی که در خرید نسخه های الکترونیک کتاب های کامپیوتر از سایت های خارجی وجود دارد، مربوط به پرداخت هزینه آن ها می باشد. این مشکل تنها برای کاربران ایرانی وجود دارد که حساب بانکی بین المللی ندارند. اگر شما نیز قصد خرید کتاب از این سایت ها را دارید و دسترسی به حساب بین المللی ندارید، می توانید با مراجعه به سایت های ایرانی که این کتاب ها را به فروش می رساند، آن را دریافت کنید.


کتاب های کامپیوتر زبان اصلی را از کدام سایت ایرانی بخرم؟

سایت ایران پیپر یکی از سایت هایی است که در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است. این سایت کتاب های زبان اصلی را با هزینه خود از سایت های مختلف خریداری و آن را در اختیار کاربران قرار می دهد. این سایت اکنون یک آرشیو 6 میلیونی از کتاب ها را دارد و شما می توانید هر کتابی را که می خواهید خرید و یا سفارش دهید.

امتیاز ویژه سایت ایران پیپر نسبت به دیگر سایت های فروش کتاب…

امتیازی که ایران پیپر برای کاربران خود در نظر گرفته، قرار دادن لینک دانلود نیمی از کتاب ها به صورت رایگان در اختیار کاربران است. ممکن است کتاب کامپیوتر مورد نظر شما در میان کتاب های رایگان باشد و شما برای دریافت آن نیازی به پرداخت هزینه نداشته باشید. پس قبل از هر چیز از این موضوع مطمئن شوید.

چگونه بفهمم کتاب کامپیوتر مورد نظرم در سایت ایران پیپر رایگان است؟

برای پیدا کردن پاسخ این سوال باید ابتدا وارد سایت ایران پیپر شده، ثبت نام کنید و وارد سایت (https://iranpaper.ir) شوید. در این مرحله در صفحه اول سایت یک باکس مشاهده می کنید که مخصوص وارد کردن نام کتاب به انگلیسی است. البته می توانید به جای نام کتاب، نام نویسنده و یا شابک را نیز وارد کنید. پس از این مرحله، باید از منوی کناری از بین دو گزینه، گزینه کتاب های رایگان را انتخاب کرده و سپس بر روی جست و جو کلیک کنید. در صورتی که کتاب شما در این بخش باشد لینک دانلود آن به نمایش در می آید. در غیر این صورت با گزینه سفارش کتاب رو به رو می شوید.

دانلود کتاب کامپیوتر زبان اصلی

چگونه کتاب کامپیوتر مورد نظرم را با قیمت پایین تر از ایران پیپر بخرم؟

ایران پیپر، بخش دیگری از کتاب های خود را با پرداخت هزینه در اختیار کاربرانش قرار می دهد. این قیمت بسیار پایین تر از قیمتی است که در سایت مرجع فروش آن کتاب وجود دارد. قیمت کتاب ها تقریبا 80 درصد پایین تر است. برای خرید کتاب باید مطابق مرحله قبل نام کتاب را وارد کنید، اما این بار به جای کتاب های رایگان سایر کتاب ها را انتخاب کنید. کتاب مورد نظر شما به همراه قیمت برای شما به نمایش در آمده و می توانید آن را خریداری کنید. پس از پرداخت هزینه لینک دانلود در اختیار شما قرار خواهد کرفت.خرید کتاب کامپیوتر زبان اصلی

کتاب های کامپیوتر کمیاب را از ایران پیپر بخواهید…

گزینه سفارش کتاب روش دیگری است که شما می توانید با استفاده از آن به کتاب مورد نظرتان دست پیدا کنید. برای این کار باید مطمئن شوید که کتاب شما در سایت موجود نیست. بنابراین باید دو مرحله قبل را انجام دهید و زمانی که با گزینه سفارش کتاب رو به رو شدید، بر روی آن کلیک کرده و سفارش خود را تکمیل کنید. تیم ایران پیپر سفارش را دریافت و قیمت را به شما اعلام می کنند.

در نظر داشته باشید که تا قبل از اعلام قیمت از سمت ایران پیپر شما هیچ هزینه ای پرداخت نخواهید کرد. پس از پرداخت هزینه اعلام شده، لینک دانلود در اختیار شما قرار داده می شود.کتاب های کامپیوتر زبان اصلی

1 دیدگاه دربارهٔ «خرید و دانلود کتاب کامپیوتر زبان اصلی [تا 98% تخفیف];

دیدگاهتان را بنویسید