خرید و دانلود کتاب های تاریخی خارجی [تا 98% تخفیف]

کتاب های تاریخی برای بسیاری از افراد جزو جذاب ترین کتاب ها هستند. دانستن اتفاقاتی که در قدیم افتاده، برای هر شخصی جذاب و سرگرم کننده است. گاهی خواندن تاریخ کشورهای دیگر نیز به قدری جذاب است که افراد زیادی به سراغ دانلود کتاب تاریخی می روند.

اگرچه نسخه های ترجمه شده تاریخ دیگر کشور ها به زبان های دیگر وجود دارد، اما اگر به زبان آن کشور تسلط دارید، پیشنهاد ما استفاده از کتاب های اورجینال و ترجمه نشده و بدون انحرافات رایج است. نسخه های ترجمه نشده کتاب های تاریخی اغلب در فروشگاه های مربوط به همان کشور یافت می شود. این نسخه ها به صورت الکترونیکی هم موجود بوده و برای خریدشان از راه دور نیز می توانید اقدام کنید.


دانلود کتاب تاریخی
دانلود کتاب تاریخی

خرید نسخه های الکترونیکی کتاب های تاریخی ترجمه نشده از سایت های مرجع

نحوه خرید از این سایت ها چندان پیچیده نیست، اما موضوعی که مطرح است عدم توانایی دسترسی کاربران ایران به درگاه های بانکی این سایت هاست که عملا دانلود کتاب تاریخی الکترونیک را غیر ممکن می کند.

خرید آسان و دانلود ارزان کتاب های تاریخی از سایت ایران پیپر

ساده ترین روش برای خرید این نسخه های الکترونیکی مراجعه به سایت ایران پیپر است. ایران پیپر این کتاب ها را در سریع ترین زمان در اختیار شما قرار می دهد. هنگامی که وارد سایت IRANPAPER.IR می شوید، در قسمت میانی بخشی را مربوط به جست و جو کتاب خواهید دید. گزینه های مختلفی در بالای باکس جست و جو در قسمت وسط سایت وجود دارد. اما ما به دنبال یک کتاب هستیم، بنابراین بر روی گزینه ای که مربوط به جست و جوی کتاب است کلیک می کنیم. نام کتاب یا کلمه ای که به کتاب مورد نظرمان مربوط می شود را وارد می کنیم. (مثلا برای پیدا کردن کتاب تاریخ می توانید کلمه History را وارد کنید.)دانلود کتاب تاریخی به زبان انگلیسی

اکنون می توانید با کلیک کردن بر روی علامت ذره بین به لیست کتاب ها دست پیدا کنید. تصویر کتاب ها در سمت چپ و قیمت آن در سمت راست قرار دارد. بر روی گزینه پرداخت کلیک کرده و اگر قبلا وارد سایت نشده اید، با وارد کردن مشخصاتتان وارد می شوید.

پس از آن وارد صفحه پرداخت می شوید و با وارد کردن مشخصات کارت خود مبلغ را پرداخت می کنید. لینک کتاب مورد نظر شما پس از پرداخت در مدت 12 ساعت به شما ارسال می شود.

دانلود کتاب تاریخی ترجمه نشده به صورت کاملا رایگان

بخشی از کتاب های ایران پیپر به صورت رایگان در دست کاربران هستند. برای یافتن کتاب مورد نظرتان در میان کتاب های رایگان کافی است که بخشی از نام کتاب و یا نام کامل آن را در بخش جست و جوی سایت وارد کنید. اگر به سمت راست گزینه راهنما دقت کنید یک منوی کشویی می بینید که بر روی گزینه سایر کتاب ها تنظیم شده است. این گزینه را باید تغییر داده و روی گزینه کتاب های رایگان قرار دهید. سپس با کلیک بر روی علامت ذره بین جست وجو را آغاز کنید.

دانلود رمان تاریخی خارجی


ایران پیپر لیستی از کتاب های رایگان مرتبط را به نمایش می گذارد. سه لینک برای دانلود این کتاب در نظر گرفته شده که با کلیک بر روی هر یک از آن ها می توانید کتاب مورد نظرتان را دریافت کنید.

سفارش دانلود کتاب های تاریخی کمیاب از سایت ایران پیپر

برخی از کتاب های تاریخی به طور کلی در سایت ایران پیپر موجود نیستند. اگر کتابی را که می خواهید، در میان کتاب های نمایش داده شده مشاهده نکردید، می توانید با کلیک کردن بر روی گزینه سفارش کتاب که در بالای کتاب ها مشاهده می شود، کتاب را به ایران پیپر سفارش دهید.

صفحه ای که باز می شود شامل لینک یا عنوان کتاب شما و توضیحاتی است که از سمت شما به ایران پیپر داده می شود. ایران پیپر مشخصات کتاب شما را دریافت و پس از محاسبه قیمت آن را در اختیار شما قرار می دهد. در صورتی که هزینه را پرداخت کنید می توانید لینک دانلود را پس از 12 ساعت دریافت نمایید. برای مشاهده وضعیت سفارش خود می توانید به پنل کاربریتان وارد شوید.خرید کتاب تاریخی

ایبوک رالی هم یکی از بهترین سایت های خرید کتاب خارجی انگلیسی است.

دیدگاهتان را بنویسید