دانلود کتاب از آمازون [تا 98% تخفیف]

سایت آمازون از برترین سایت های فروش اینترنتی محصولات به شمار می رود . یکی از مهم ترین بخش های این سایت ، دانلود کتاب های مختلف می باشد . دانلود کتاب از آمازون برای ایرانیان فرآیند ساده ایی نیست . چرا که ابتدا هزینه خرید کتاب باید بر حسب دلار پرداخت شود ، به دلیل تفاوت قیمتی دلار با ریال ، هزینه تمام شده کتاب بسیار زیاد خواهد شد . از طرفی سایت آمازون امکان دانلود همه کتاب ها را به ایرانی ها نمی دهد.

ساده ترین روش دانلود کتاب از آمازون

سایت ایران پیپر به همراه تیم کارشناسی خود ، توانسته امکان دانلود تمامی کتاب های سایت آمازون را برای محققان و دانشجویان ایرانی فراهم کند . به گونه ایی که :

  • قیمت بیان شده کتاب در سایت آمازون را با بیش از 80 درصد تخفیف در اختیار خریداران و علاقه مندان به کتاب قرار می دهد .
  • علاوه بر این امکان دانلود و دسترسی برای خرید تمامی کتاب های آمازون را برای شما فراهم ساخته است .

ضمنا باید عنوان کرد، که سایت ایران پیپر بیش از 6 میلیون نسخه کتاب الکترونیکی را برای شما فراهم ساخته است. این مزیت سایت در نوع خود بی نظیر است . مهم تر از این تیم ایران پیپر آمادگی دارد ، هر کتابی که نسخه الکترونیکی آن موجود باشد را برای شما دانلود کرده و در اختیارتان قرار دهد . امکان دست یابی به تمامی کتاب های الکترونیکی خدمتی است از طرف سایت ایران پیپر ، جهت راحتی محصلان و پژوهشگران ایرانی ، قطعا دسترسی به منابع علمی کشور های دیگر در دوران تحریم امری حیاتی برای دانشجویان ایرانی محسوب می شود .


دانلود کتاب آمازون از سایت ایران پیپر

یک کادر جست و جو در صفحه اصلی سایت ایران پیپر (https://iranpaper.ir) قرار دارد . از این رو شما می توانید با سرچ عنوان کتاب در کادر مشخص شده ، مشاهده کنید که آیا کتاب مورد نظر در سایت وجود دارد یا خیر . اگر کتاب در سایت وجود داشت ، میتوانید به صورت مستقیم خرید خود را انجام داده و کتاب مورد نظرتان را به راحتی دانلود کنید . اما اگر کتاب در سایت نبود ، می توانید از قسمت سفارش کتاب آن را سفارش داده و با پرداخت هزینه ایی که از طرف سایت به اطلاع شما می رسد در کمتر از 12 ساعت کتاب خود را دریافت کنید .

دانلود کتاب از آمازون با ایران پیپر به صورت مستقیم

برای جست و جو کتاب مورد نظرتان حتما باید دقت داشته باشید که عین عنوان درون کادر صفحه اصلی قرار گیرد . می توان با اسم نویسنده و یا ISBN کتاب خود را جست و جو کنید ، اما با عین عنوان نتیجه دقیق تری بدست خواهید آورد .دانلود کتاب از آمازون

اگر کتاب در سایت موجود باشد ، عنوان ، قیمت و چکیده کتاب برای شما قابل مشاهده خواهد بود ، با کلیک بر روی کادر افزودن به سبد خرید ، وارد صفحه پرداخت بانکی می شوید و پس از پرداخت ، بلافاصله لینک دانلود کتاب در اختیار شما قرار می گیرد .

دو نکته مهم :
اول این که ، هزینه کتاب ها در سایت ایران پیپر را باید به صورت ریالی و همچنین حدود 80 درصد کمتر ازقیمت واقعی آن که سایت آمازون برای فروش قرار داده است را باید پرداخت کنید .

در صورتی که قبل از خرید یا سفارش کتاب سئوالی داشتید ، می توانید ابتدا به قسمت راهنمای دانلود کتاب سایت مراجعه کرده و سئوالات متداولی که تا به الان مطرح شده را بخوانید . در صورت نیافتن پاسخ می توانید از قسمت تماس با ما سئوال خود را مطرح کنید ، کارشناسان ایران پیپر در سریع ترین زمان پاسخگوی شما خواهند بود . اگر پس از خرید مشکلی داشتید ، میتوانید از قسمت تیکت که در ردیف سفارش شما قرار دارد ، آن را بیان کرده و سالور های سایت جهت رفع مشکل شما سریعا اقدام خواهند کرد .

سفارش کتاب هایی که در سایت موجود نیست

همان طور که بیان شد ، اگر کتاب در سایت موجود نبود ، میتوانید از قسمت سفارش کتاب آن را سفارش دهید . درون کادر سفارش کتاب باید لینک کتاب مورد نظر خود را قرار دهید . از آن جایی که کتاب ها دارای نسخه های منتشر شده متفاوتی هستند ، امکان دارد نسخه ایی از کتاب سفارش داده شده در اختیارتان قرار گیرد که دارای فرمت مد نظر شما نباشد . از این رو با قرار دادن لینک صفحه ایی که مشخصات کتاب مورد نظر در آن نوشته شده است ، باعث می شود که دقیقا همان نسخه با فرمت مورد نظر شما توسط سایت ایران پیپر در اختیارتان قرار گیرد .خرید رایگان از آمازون

برخی مواقع به دلیل درخواست های بسیار زیادی که در یک روز درون سایت ایران پیپر ثبت می شود ، امکان دارد سفارش کتاب از آمازون شما کمی با تاخیر آماده شود ، مطمئن باشید که پرسنل سایت به نوبت تمامی سفارش ها را بررسی کرده و لینک دانلود را در اختیارتان قرار خواهند داد .

کتاب های سفارشی معمولا در کمتر از 12 ساعت برای خریدار آماده دانلود می شود . برخی از نسخه های کتاب دارای قفل های دیجیتال هستند ، از این رو تا فراهم کردن کتاب جهت استفاده شما عزیزان شاید مدتی زمان ببرد . دلیل قرار دادن فاصله زمانی 12 ساعته نیز برای چنین موارد خاص می باشد . پس برخی از کتاب های سفارشی احتمال دارد فراهم کردن آن ها زمان بر باشد .

تذکر :
سایت هایی وجود دارد که برخی از کتاب ها را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهند . باید دقت داشته باشید که ایران پیپر تمامی کتاب های خود را مرتبا به روز می کند . یعنی شما می توانید علاوه بر نسخه ارجینال کتاب الکترونیکی ، جدید ترین نسخه آن را نیز از سامانه دانلود مقاله و کتاب ایران پیپر دریافت کنید . در صورتی که سایت هایی که خرید PDF کتاب خارجی را برای شما فراهم ساخته ، اول این که 6 میلیون کتاب موجود در ایران پیپر را ندارند ، دوم این که جدیدترین نسخه از کتاب را نیز در اختیار شما قرار نمی دهند . پس هنگام جست و جو جهت خرید کتاب از آمازون به این موارد نیز توجه داشته باشید.

سایت ایبوک رالی نیز مشابه سایت ایران پیپر، امکان دانلود کتاب از آمازون را فراهم کرده است.

1 دیدگاه دربارهٔ «دانلود کتاب از آمازون [تا 98% تخفیف];

دیدگاهتان را بنویسید