خرید و دانلود کتاب آموزش هک انگلیسی [تا 98% تخفیف]

دنیای هک، دنیای پیچیده ای است. افراد زیادی به صورت قانونی و غیر قانونی در این زمینه فعالیت می کنند. هک کردن در هر زمینه ای که باشد، نیازمند مطالعه اطلاعات و روش های جدید است که معمولا با یک سرچ ساده به دست نمی آید. این اطلاعات توسط نویسنده های معروف و با تجربه در این زمینه به صورت نسخه های الکترونیک موجود هستند.

کتاب آموزش هک
کتاب آموزش هک

کتاب آموزش هک، به زبان های مختلف نوشته شده اند و با مراجعه به سایت های فروشنده آن ها می توانیم نسخه های الکترونیک آن ها را دریافت کنیم.

با کتاب های ایران پیپر آموزش هک را به صورت حرفه ای یاد بگیرید…

بسیاری از کتاب هایی که در مورد آموزش هک هستند، هنوز به زبان فارسی ترجمه نشده اند. این نسخه ها معمولا در سایت های ایرانی پیدا نمی شوند. برای دریافت این کتاب ها نیازمند مراجعه به سایت هایی نظیر ایبوک رالی هستیم که احتمالا خرید از آن ها کمی سخت و در نهایت غیر قابل انجام است. ایران پیپر با در نظر گرفتن این موضوع کار را برای ما آسان ساخته است. این سایت تمام کتاب هایی که در سایت های مرجع وجود دارند را به صورت فایل های الکترونیکی در اختیار کاربران قرار می دهد. کافی است نام کتاب خود را بدانید، بقیه مراحل را به ایران پیپر بسپارید.


از خرید رایگان تا سفارش کتاب های کمیاب آموزش هک فقط در سایت ایران پیپر:

ایران پیپر چند مزیت اصلی نسبت به دیگر سایت های آنلاین فروش کتاب دارد. این ویژگی ها و امتیازات، باعث شده تا افراد زیادی از میان صدها سایت فعال در زمینه فروش کتاب های اورجینال به این سایت مراجعه کرده و از کتاب های موجود در آن استفاده کنند.

کتاب آموزش هک یا هر کتاب دیگری که شما انتخاب کرده اید، می تواند در سه دسته کلی قرار بگیرد:
• کتاب های رایگان
• کتاب های فروشی
• کتاب های سفارشی
در هر کدام از این دسته های کتاب می توانید کتاب مورد نظرتان را جست و جو کنید. نحوه جست و جو و دریافت کتاب های موجود در این سه دسته را در ادامه مشاهده می کنید.

دانلود کتاب های آموزش هک به صورت کاملا رایگان

ایران پیپر نیمی از کتاب های خود را به صورت رایگان در اختیار کاربرانش قرار می دهد. برای اینکه متوجه شوید کتاب مورد نظر شما در میان کتاب های رایگان وجود دارد یا خیر باید به روش زیر عمل کنید.

1. وارد سایت ایران پیپر با آدرس iranpaper.ir شوید.
2. در وسط سایت، گزینه جست و جوی کتاب را از میان آیکون های در نظر گرفته شده انتخاب کنید.
3. نام کتاب مورد نظرتان را وارد کنید.
4. منوی کناری سمت راست را بر روی گزینه کتاب های رایگان تنظیم کنید.
5. بخشی از عنوان کتاب (به انگلیسی) را تایپ کرده و بر روی گزینه جست و جو کلیک کرده و منتظر بمانید.

دانلود کتاب آموزش هک


اکنون لیستی از کتاب هایی که با عنوان وارد شده توسط شما مطابقت دارد، برایتان به نمایش در می آید. کتاب شما می تواند در این لیست باشد. می توانید نسخه الکترونیک کتاب آموزش هک مورد نظرتان را دانلود کنید. در غیر این صورت باید آن را در میان کتاب های فروشی پیدا کنید.

خرید کتاب های آموزش هک زیر قیمت بازار

نسخه های الکترونیکی که در میان کتاب های رایگان وجود ندارند را می توانید در میان کتاب های فروشی جست و جو کنید. برای این کار باید مراحل قبل را تکرار کنید. تفاوت در جست و جوی کتاب ها در میان کتاب های فروشی در مرحله 4 است. در این مرحله نیازی به تغییر نوار کناری در سمت راست نخواهید داشت، چرا که به صورت پیش فرض بر روی سایر کتاب ها تنظیم شده است. پس از آن جست و جو را کامل کرده و منتظر لیست کتاب ها بمانید.دانلود کتاب آموزش هک انگلیسی

ایران پیپر لیستی از کتاب های فروشی را در اختیار شما قرار می دهد. می توانید با پرداخت هزینه، نسخه الکترونیک کتاب آموزش هک مورد نظرتان را دریافت نمایید.

80 درصد تخفیف بر روی کتاب های آموزش هک ایران پیپر

تخفیف 80 درصدی در سایت ایران پیپر بر روی تمام کتاب ها اعمال شده است. این موضوع در مورد کتاب های آموزش هک نیز به کار می رود. ایران پیپر قبل از آنکه قیمت کتاب را در سایت قرار دهد، به میزان 80 درصد از قیمت آن را کم می کند. در واقع شما در هنگام خرید کتاب های مختلف در هر زمینه ای، نیازی به پرداخت هزینه های بالا که با تبدیل دلار به تومان ایجاد می شود نخواهید داشت.

سفارش کتاب های آموزش هک جدید در سایت ایران پیپر

از آنجا که علم هک و هک کردن، روز به روز در حال پیشرفت است. روزانه کتاب های بسیار زیادی نوشته می شود. بسیاری از این کتاب ها ترجمه نشده اند و آنقدر جدید هستند که هنوز در آرشیو ایران پیپر قرار نگرفته اند. اگر کتاب مورد نظر شما در این دسته از کتاب ها واقع بود، می توانید با داشتن مشخصات آن به راحتی آن را به ایران پیپر سفارش دهید.

دقت داشته باشید که قبل از سفارش کتاب حتما باید دو مرحله قبل را انجام دهید تا از عدم موجودی کتاب در سایت مطمئن شوید.

هنگامی که مراحل قبل را انجام می دهید، در قسمت بالای لیست کتاب ها با عنوان سفارش کتاب ر و به رو می شوید که این گزینه مربوط به همین کار است. با کلیک کردن بر روی سفارش کتاب، آن را تکمیل و به ایران پیپر اعلام کنید.خرید کتاب آموزش هک زبان اصلی

تیم ایران پیپر با توجه به مشحصاتی که وارد کرده اید کتاب را پیدا کرده و قیمت آن را با فرمول خود محاسبه می کند. در نهایت با اعلام قیمت به شما و پرداخت، نسخه الکترونیکی کتاب را در اختیارتان قرار می هد.

دیدگاهتان را بنویسید