خرید اکانت embase : دسترسی به embase

چگونه به پایگاه داده Embase دسترسی داشته باشیم؟

سامانه دانلود مقاله و کتاب ایران پیپر امکان دسترسی مستقیم و آنلاین به پایگاه اطلاعاتی embase را فراهم کرده است. جهت خرید اکانت embase ابتدا وارد صفحه اصلی ایران پیپر شوید. سپس بر روی تب دسترسی های مستقیم (به آدرس https://iranpaper.ir/?da=1 ) کلیک کنید. سپس در کادر جستجو embase را تایپ کنید و دسترسی آنلاین این پایگاه را خریداری کنید.

خرید اکانت embase

پس از خرید اشتراک این پایگاه، مجددا از تب دسترسی های مستقیم بر روی یکی از سرور های این پایگاه کلیک کنید. پس از چند لحظه به سایت embase منتقل خواهید شد.

embase چیست؟

Embase (به تفصیل Excerpta Medica dataBASE) یک پایگاه داده کتابشناختی زیست پزشکی و دارویی است که برای حمایت از مدیران اطلاعات و مراقبت های دارویی در رعایت الزامات قانونی یک داروی مجاز طراحی شده است. Embase یکی از محصولات سایت Elsevier است. سایت Embase شامل بیش از 32 میلیون پرونده از بیش از 8500 مجله منتشر شده از 1947 تا به امروز است. Embase (به آدرس https://www.embase.com) از طریق پوشش بین المللی ، به روزرسانی های روزانه و نمایه سازی داروها با EMTREE ، ردیابی و بازیابی اطلاعات دارو را امکان پذیر می کند. هر رکورد به طور کامل نمایه شده است و مقالات در مطبوعات برای برخی از سوابق موجود است و در حال پردازش برای همه سوابق ، قبل از نمایه سازی کامل ، در دسترس است. پوشش بین المللی Embase در مجلات زیست پزشکی 95 کشور گسترش می یابد و از طریق تعدادی از فروشندگان پایگاه داده نظیر ایران پیپر در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید