خرید و دانلود کتاب های صوتی خارجی [تا 98% تخفیف]

اینروزها با افزایش مشکلات و مشغله های کاری فراوان فرصت کمتری برای خواندن کتاب وجود دارد. بنابراین ترجیح اغلب افراد گوش دادن به کتاب صوتی است. اغلب کتاب هایی که در بازار به صورت نسخه های دیجیتال و یا چاپی وجود دارند، یک نسخه صوتی نیز دارند. این کتاب ها می توانند روایتگر یک داستان و یا یک مطلب علمی باشند.

مزیت اصلی کتاب های صوتی امکان استفاده از آن در هر مکان و هر زمانی است. این کتاب ها را می توانید حتی در زمان رانندگی، پیاده روی و یا انجام کارهای روزمره که نیاز به تمرکز ندارند نیز گوش دهید.

کتاب صوتی
کتاب صوتی

کتاب های صوتی زبان اصلی

اگر به آموزشگاه های زبان سری زده باشید، اغلب مدرسان دانش آموزان خود را ترغیب می کنند تا به فایل های صوتی به زبان اصلی گوش بدهند. این موضوع به شدت در فرایند آموزش زبان موثر است. برای تقویت مهارت زبان بهتر است کتاب صوتی را انتخاب کنید که کاملا اورجینال بوده و توسط فردی به همان زبان ضبط شده باشد. فردی که این کتاب ها را تولید می کند، باید به تلفظ صحیح کلمات آن کاملا مسلط باشد.


دانلود کتاب های صوتی اورجینال از سایت ایران پیپر

کتاب های صوتی اورجینالی که به زبان اصلی هستند، معمولا در سایت های اصلی و مرجع آن ها یافت می شوند. خرید از این سایت ها کمی مشکل است. باید برای دانلود این کتاب های صوتی هزینه های بالایی را پرداخت کنید. اما جای نگرانی نیست. سایت ایران پیپر و ایبوک رالی این مشکل را حل کرده است.

ایران پیپر یک مرجع کامل از کتاب های اورجینال و زبان اصلی است. این سایت کتاب ها را در زمینه های مختلف از سایت های مرجع آن ها تهیه کرده و به فروش می رساند. وجه تمایز سایت ایران پیپر با دیگر سایت هایی که در این زمینه کار می کنند، تخفیف هایی است که بر روی کتاب های خود اعمال کرده است.

کتاب صوتی اورجینال گران قیمت، را رایگان دریافت کنید…

اولین مزیت خرید از ایران پیپر اجازه دانلود نیمی از کتاب های صوتی به صورت رایگان است. کتاب های صوتی که در سایت های مرجع با قیمت های بالا به فروش می رسند را می توانید از سایت ایران پیپر رایگان دریافت کنید.

برای دانلود این کتاب های صوتی رایگان باید پس از وارد شدن به سایت ( https://iranpaper.ir )، ابتدا گزینه جست و جوی کتاب را انتخاب کنید. سپس در بخش مربوط بخشی از نام کتاب صوتی مورد نظرتان را به انگلیسی وارد کنید. در سمت راست این قسمت منویی قرار دارد که گزینه سایر کتاب ها برای آن تعریف شده است، آن را به کتاب های رایگان تغییر دهید. سپس بر روی علامت ذره بین کلیک کنید. لیستی از کتاب ها برای شما به نمایش در می آید که می توانید آن ها را انتخاب و بدون پرداخت هزینه و کاملا رایگان آن را دریافت کنید.

دانلود کتاب صوتی خارجی رایگان

ایران پیپر ارزان ترین سایت فروش کتاب های صوتی اورجینال

ایران پیپر نیم دیگری از کتاب هایش را با پرداخت هزینه در اختیار شما قرار می دهد. این هزینه بسیار کمتر از آن چیزی است که در سایت های مرجع این کتاب ها وجود دارد. این کتاب ها با تخفیف 80 درصدی در اختیار شما قرار می گیرد.ایران پیپر هزینه اولیه کتاب را به تومان تبدیل کرده و 80 درصد از قیمت آن را کم می کند و در اختیار شما قرار می دهد.

برای دانلود کتاب صوتی اورجینال از سایت ایران پیپر پس از انتخاب گزینه جست و جوی کتاب و وارد کردن بخشی از نام کتاب به انگلیسی در بخش مربوطه، تنها کافی است بر روی تصویر ذره بین کلیک کنید تا لیستی از کتاب های صوتی که با نام وارد شده شما مطابق است برایتان به نمایش در بیاید. پس از این مرحله با اضافه کردن کتاب به سبد خرید می توانید به راحتی هزینه را پرداخت و لینک دانلود آن را دریافت کنید.دانلود کتاب صوتی

سفارش کتاب های صوتی کمیاب…

برخی از کتاب های صوتی در دسته کتاب های صوتی کمیاب هستند. این کتاب های صوتی مموملا در سایت های کمی پیدا می شوند. همچنین احتمالا قیمت بالایی را خواهند داشت. کتاب های صوتی کمیاب را می توانید به راحتی به سایت ایران پیپر سفارش دهید. ایران پیپر این کتاب ها را با تخفیف 80 درصدی به شما ارائه می کند.دانلود کتابهای صوتی کمیاب

زمانی متوجه می شوید کتابی در سایت وجود ندارد که پس از جست و جو با گزینه سفارش کتاب رو به رو شوید. با کلیک بر روی این گزینه و باز شدن صفحه مربوطه می توانید سفارش کتاب صوتی خود را تکمیل کنید. پس از آنکه تیم ایران پیپر هزینه را به شما اعلام کرد با پرداخت آن پس از 12 ساعت لینک دانلود را دریافت خواهید کرد.

1 دیدگاه دربارهٔ «خرید و دانلود کتاب های صوتی خارجی [تا 98% تخفیف];

 1. با درود فراوان
  من کتابم را در ۱۹ فایل، بصورت صوتی در آورده ام و از نظر اهمیت موضوع مایلم آنرا بصورت رایگان در اختیار عموم قرار دهم،
  ممکنست راهنمایی بفرمایید در کجا و از چه طریق اقدام کنم که بیشترین تعداد افراد بتوانند به آن دسترسی پیدا کنند.
  پیشاپیش سپاسگزارم
  طاهره شیخ الاسلام

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید