خرید و دانلود کتاب های دیجیتال [تا 98% تخفیف]

کتاب چاپی بهتر است کتاب های دیجیتال؟

هزینه پایین تر کتاب دیجیتال و صرفه جویی در وقت برای دانلود و یا خرید آن ها از یک سمت و لذت در دست گرفتن کتاب از سمتی دیگر، باعث شده که هیچ گاه نتوانیم به این سوال پاسخ قاطعی دهیم. به نظر می رسد تفاوت پاسخ این سوال در میان افراد مختلف، به نوع و سبک زندگی آن ها و همچنین نوع کتابی که می خواهند بخوانند، بستگی دارد.

چه میزان از زمان خود را در طول روز به خواندن کتاب اختصاص می دهید؟ آیا خواندن کتاب در هر مکانی برای شما امکان پذیر است؟ و ویژگی هایی از این قبیل می تواند به شما کمک کند تا در انتخاب نوع کتاب خود راحت تر تصمیم گیری کنید.

کتاب دیجیتالی

این روزها بازار کتاب های دیجیتال بسیار داغ است. افزایش دستگاه های هوشمند و جست و جوی هوشمندانه و خرید به صورت آنلاین باعث شده تا افراد زیاد خواندن کتاب های دیجیتال را به کتاب های چاپی ترجیح دهند. این موضوع در میان افرادی که به دنبال خواندن کتاب هایی با زبان اصلی هستند، بیشتر دیده می شود. اغلب کتاب های دیجیتال زبان اصلی در فروشگاه های کتاب ایرانی یافت نمی شوند، بنابراین فرد علاقه مند به خواندن این کتاب ها باید نسخه های دیجیتال را جایگزین کند. این نسخه های دیجیتال را می توان از سایت های معتبری مانند آمازون و ایبوک رالی به راحتی تهیه کرد.


نحوه خرید کتاب دیجیتال از سایت آمازون…

قبل از آنکه بخواهیم در مورد نحوه خرید کتاب دیجیتال از سایت آمازون صحبت کنیم، باید بدانیم که آیا پرداخت از طریق درگاه هایی که آمازون برای محصولات خود در نظر گرفته است، با استفاده از کارت های بانکی ایران امکان پذیر است؟ پاسخ این سوال خیر است. علاوه بر مراحل پیچیده ای که باید تا رسیدن به درگاه خرید طی کنید، در هنگام پرداخت نیز با مشکل عدم توانایی پرداخت رو به رو خواهید شد. برای پرداخت حتما باید یک کارت بانکی بین الملی داشته باشد. به این موضوع قیمت های بالای کتاب ها را با تبدیل دلار به تومان نیز اضافه کنید. آیا هنوز هم خواهان خرید کتاب های زبان اصلی از این سایت ها هستید؟

مشکل خرید کتاب های دیجیتال از سایت آمازون را برای همیشه حل کنید…

ایران پیپر سایتی است که مشکل خرید از سایت آمازون و دیگر سایت های خارجی را به طور کامل بر طرف کرده است. ایران پیپر کتاب های زبان اصلی خود را با همان کیفیت اورجینال از سایت های خارجی تهیه کرده و در آرشیو خود قرار داده است. یک آرشیو 6 میلیونی از کتاب هایی با موضوعات مختلف در سایت ایران پیپر در انتظار شماست. برای خرید و دریافت این کتاب ها نیازی به داشتن حساب بانکی خاص نخواهید داشت. شما می توانید به سه روش کتاب دیجیتال مورد نظرتان را از این سایت تهیه کنید.

خرید کتاب دیجیتال اورجینال با پرداخت 20 درصد هزینه آن در سایت اصلی…

این اولین امتیازی است که ایران پیپر برای کاربران خود در نظر گرفته است. هنگامی که ایران پیپر کتابی را از سایتی خریداری می کند، قیمت آن را به تومان تبدیل کرده و به میزان 80 درصد از قیمتش را کم کرده و به عنوان قیمت نهایی کتاب در نظر می گیرد.

شما می توانید با وارد شدن به سایت ایران پیپر با آدرس iranpaper.ir و تکمیل ثبت نام، نام کتاب مورد نظرتان را به انگلیسی در تب جستجوی کتاب وارد کنید. اکنون باید از منوی کشویی کنار این بخش گزینه سایر کتاب ها را انتخاب کنید و بر روی جست و جو کلیک نمایید.خرید کتاب دیجیتال

سایت ایران پیپر لیستی از کتاب های مرتبط با کلمه ورودی را به همراه تصاویر در اختیار شما قرار می دهد که با اضافه کردن آن به سبد خرید و پرداخت هزینه می توانید لینک دانلودشان را دریافت کنید.

دانلود کتاب دیجیتال اورجینال به صورت رایگان از سایت ایران پیپر

امتیاز دیگر سایت ایران پیپر برای کاربرانش، قرار دادن نسخه دیجیتال نیمی از کتاب های اورجینال به صورت رایگان در اختیار کاربران است. هنگامی که نام کتاب را در بخش مربوطه وارد کردید، اینبار از منوی کناری باید گزینه کتاب های رایگان را انتخاب کنید. پس از آن به راحتی و بدون پرداخت هزینه می توانیم نسخه دیجیتال کتاب مورد نظرتان را دانلود کنید.

فروش کتاب دیجیتال

سفارش خرید کتاب های دیجیتال کمیاب به صورت رایگان…

آخرین امتیازی که ایران پیپر برای کاربرانش در نظر گرفته، سفارش کتاب به صورت رایگان است. این موضوع مربوط به کتاب های کمیابی است که در داخل سایت ایران پیپر موجود نیستند، اما نسخه های الکترونیک زبان اصلی آن ها در سایت های خارجی دیده می شود. برای این کار پس از جست وجوی کتاب بر اساس دو روش قبلی، هنگامی که با گزینه سفارش کتاب رو به رو شدید، روی آن کلیک کنید.خرید کتاب دیجیتال از ایران پیپر

با اینکار صفحه ای ظاهر می شود که مخصوص سفارش کتاب است. تیم ایران پیپر سفارش شما را دریافت می کند و هزینه را به شما اعلام می کند. تا اینجا هیچ هزینه ای بابت سفارش کتاب پرداخت نمی کنید. اما برای دانلود نسخه الکترونیک کتاب، باید هزینه اعلام شده را پرداخت کنید. پس از پرداخت ایران پیپر در مدت 12 ساعت لینک دانلود آن کتاب را در اختیار شما قرار می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید