تبلیغات در ایران پیپر

 

چرا ایران پیپر؟

ایران پیپر به عنوان قوی ترین سامانه دسترسی به منابع علمی با بیشترین سطح دسترسی به پایگاه های علمی و همچنین بیشترین میزان دانلود روزانه در بین تمام سایت های دانلود مقاله ایرانی، به علاوه متنوع ترین خدمات در تامین منابع علمی جهان برای کاربران ایرانی و همچنین طرف قرارداد با چندین دانشگاه بزرگ کشور، به پشتوانه تیم مدیریت کارکشته و کاربران انجمن پشتیبانی آن (انجمن تامین منابع علمی WeAre) تبلیغات می پذیرد. محققا با توجه به استفاده گسترده جامع علمی کشور از خدمات سامانه دانلود مقاله، کتاب، پایان نامه و استاندارد ایران پیپر، تبلیغات در این سامانه برای سایت های همکار دانشگاهی و علمی کشور بسیار پربازده خواهد بود.

تعرفه تبلیغات در ایران پیپر:

تبلیغات در ایران پیپر به چهار شیوه زیر خواهد بود:

پلان یک: تبلیغات در کنار لینک های دانلودی:

تعرفه تبلیغات در کنار لینک های دانلودی، برای یک ماه 4 میلیون تومان خواهد بود. این تبلیغات هم در تب “لینک مقاله یا DOI” نشان داده خواهد شد هم در تب جستجوی مقاله.

 

پلان دو: تبلیغات بصورت واترمارک در پی دی اف های دانلودی:

تعرفه تبلیغات برای هر 10 هزار مقاله دانلودی، 2 میلیون تومان خواهد بود. تبلیغات در تمام صفحات پی دی اف دانلودی و شامل لوگو، متن و لینک سایت مقصد خواهد بود. این روش، مناسب ترین روش تبلیغ می باشد. چرا که پی دی اف دانلودی بارها بوسیله کاربران سامانه انتشار داده خواهد شد.

 • پیشنهاد ویژه: با سفارش 10 میلیون تومان برای پلان سه، 60 هزار واترمارک مقاله زده خواهد شد. بعبارت دیگر در صورت خرید 50 هزار واترمارک بصورت یکجا، تعداد 10 هزار واترمارک اضافه نیز هدیه داده می شود.

پلان سه: تبلیغات متنی در بخش لینک های مفید سایت:

تعرفه تبلیغات به ازای هر لینک نوفالو در بخش لینک های مفید سایت، برای یک سال 13 میلیون تومان خواهد بود. به علاوه، تعرفه این تبلیغات به ازای هر لینک فالو برای یک سال 20 میلیون تومان خواهد بود. با توجه به سئو عالی سایت ایران پیپر همچنین اتوریتی 45 صفحه اصلی سایت ایران پیپر، این بک لینک تاثیر بسیار مفیدی در بالا آوردن رتبه کلمه کلیدی شما در گوگل خواهد داشت. برای افزایش کیفیت لینک های خروجی سایت تنها 4 لینک فالو خروجی و با عمر حداقل یک سال پذیرفته می شود.

پلان چهار: رپورتاژ در وبلاگ ایران پیپر

تعرفه رپورتاژ در وبلاگ ایران پیپر به ازای 3 لینک فالو، سه میلیون و ششصد تومان می باشد. رپورتاژ بصورت دایمی در سایت باقی خواهد ماند. علاوه بر این لینک مطلب برای مدتی در بخش آخرین مطالب بلاگ صفحه اصلی سایت قرار داده خواهد شد.

* تعرفه های تبلیغات بروز بوده و ممکن است در آینده افزایش یابد.

برای سفارش تبلیغات، با ایمیل iranpaper.ir@gmail.com در ارتباط باشید.

6 دیدگاه دربارهٔ «تبلیغات در ایران پیپر;

 1. با سلام
  در قسمت سفارش تبلیغات به صورت واتر مارک میشود کمتر از 10000تا نیز سفارش داد؟
  دانلود مقاله با ترجمه هم در ساییتان دارید؟

  پاسخ
  • با سلام و احترام
   زیر 10 هزار نتیجه مطلوب را نخواهد داشت. به همین دلیل پذیرفته نخواهد شد.
   بزودی ان شاالله

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید