مشاوره سئو سایت : مشاور حرفه ای SEO

رتبه یک مشاوره سئو ایران!

من محمد رضا نیک روش هستم. بیش از 8 سال هست بصورت تخصصی، سئو کار میکنم. در طول این سال ها در 99 درصد دوره های سئو شرکت کردم. سایت خودم را به سئو کار سپردم. هزینه های مشاوره های سئو (چه ایرانی چه خارجی) را پرداخت کردم. افت و رشد های شدید را در تمام سایت هایم مشاهده کردم. در نهایت راه نرفته ای نیست که نرفته باشم! تمام این مسیر خوب یا بد منتج به تجربه بسیار بالای من در سئو شده. هم اکنون من با بررسی دقیق سایت شما و رقبایتان می توانم مشاوره سئوی بسیار حرفه ای و دقیقی به شما ارائه دهم. تا در کوتاه ترین زمان ممکن بیشترین رشد را تماشا کنید! در نظر داشته باشید مشاور سئو سایت شما باید یک فرد متخصص و حرفه ای و بسیار با تجربه باشد.

مشاوره سئو
مشاوره حرفه ای سئو

مشاوره سئو چیست؟

مشاوره سئو سرویسی است که توسط کارشناسان حرفه ای سئو ارائه می شود تا به کسب و کارها کمک کند تا با بهینه‌سازی وب‌سایت و محتوای خود برای موتورهای جستجو، نرخ بازدید و رتبه‌بندی جستجوی ارگانیک خود را بهبود بخشند.

مشاوره سئو خدماتی برای افزایش دید و رتبه‌بندی سایت در موتورهای جستجو از طریق بهینه‌سازی وب‌سایت و محتوا است.

مشاور سئو کیست؟

مشاور سئو متخصصی است که به مشاغل یا افراد برای بهبود دید آنلاین و رتبه بندی جستجوی ارگانیک خود از طریق بهینه سازی وب سایت و محتوا، مشاوره و راهنمایی می دهد.

آپدیت اول: رتبه یک مشاوره سئو ایران!

کمتر از پنج ماه پس از انتشار این صفحه به آسانی به رتبه یک در کلمه “مشاوره سئو” رسیدیم. سئو کارهای بسیاری در ایران وجود دارد که بسیار علاقه دارند در این کلمه رتبه یک باشند. بسیاری از سئو کارهای بنام، حداقل دو سال روی کلمه مشاوره سئو کار کردند ولی الان در رتبه های پایین تر قرار دارند. این مورد رو هم حتما در نظر داشته باشید، که بالا آوردن کلمه مشاوره سئو روی یک سایتی که اصلا ارتباطی به سئو ندارد بسیار مشکل تر از سایت های تخصصی آموزش سئو هست.

من در هیچ رسانه ای فعال نیستم. به همین دلیل احتمالا اسم من اصلا به گوش شما نخورده باشد. بنظر من یک سئو کار حرفه ای رو باید در رتبه های اول گوگل جستجو کنید نه در اینستاگرام! تمرکز اصلی من روی پروژه شخصی خودم هست. شاید در آینده دیگر وقت کافی برای مشاوره نداشته باشم. از فرصت نهایت استفاده را ببرید.

رتبه یک مشاوره سئو ایران

چه کسانی نیاز به مشاوره سئو دارند؟

بصورت کلی و بر اساس تجربه چند ساله بنده چند دسته از وبمستران نیاز به مشاره سئو دارند:

اگر نیاز به یک برنامه مدون برای سئو سایت خود دارید

اگر شما به تازگی سئوی سایت خود را شروع کردید و در ابتدای کار سردرگم هستید و یا نیاز به یک نقشه راه مدون برای سئو سایت خود دارید، مشاوره سئو من می تواند به شما کمک کند. تجربه من هم هزینه های آینده سئو شما را بسیار کاهش میدهد وهم طی مدت زمان بسیار کوتاه تری به رتبه های بالای گوگل خواهید رسید.

اگر سایت شما رتبه مناسبی در نتایج جستجو نمی گیرد

این مشکل بسیاری از وبمسترها هست. اکثر عزیزان دوره های سئو زیادی رو مشاهده کردن و مطابق با این دوره ها عمل کردند. ولی سایت یا صفحه و یا کلمه کلیدی مد نظر از یه حدی بیشتر بالاتر نمی آید. مشکلی که خودم هم 8 سال پیش و در ابتدای راه سئو با آن مواجه بودم. متاسفانه یا خوشبختانه دانش سئو بسیار عمیقتر از اکثر دوره های سئویی هست که هم اکنون در ایران برگزار می شود. سئو جزییات بسیار زیادی دارد که از دل تجربه بیرون می آید نه دوره های آموزش سئو. این جزییات باعث تفاوت می شود. دانستن این تفاوت ها شما را به رتبه یک خواهد رساند.

اگر سایت شما رو به افت هست

اگر قبلا روال سئوی سایت خود را بخوبی انجام دادید و به رتبه های بالای گوگل رسیدید. ولی اکنون با افت شدید رتبه مواجه شدید، به طوری که راه حلی برای آن ندارید می توانید از کمک من استفاده بکنید. دلایل بسیار زیادی منجر به این مشکل می شود که باید بصورت و تخصصی بررسی شود.

نظارت بر عملکرد تیم سئو سایت خود

اگر مدیر سایت هستید و یک تیم سئو برای انجام پروژه سئو سایت خود استخدام کرده اید، نیاز به نظارت بر عملکرد این تیم دارید. یا در مورد بالاتر اگر نیاز به کوچینگ و رهبری تیم سئوی سایت خود دارید می توانید از دانش و تجربه من استفاده کنید.

روال مشاوره سئو من به چه صورت هست؟

در ابتدا باید مشخص کنید که با توجه به مواردی که در بالا عرض کردم، چرا نیاز به مشاور سئو دارید. روال مشاوره سایتی که اصلا فعالیتی نکرده با سایتی که مثلا رو به افت هست کاملا متفاوت هست. پس در ابتدا و بصورت کامل توضیح میدهید چه کاری روی سئوی سایت خود انجام دادید و یا به چه مشکلاتی برخوردید. سپس دسترسی های لازم نظیر سرچ کنسول را در اختیار من قرار می دهید تا سایت شما را دقیق بررسی کنم. مضاف بر این نیاز هست که یک آنالیز دقیق هم روی رقبای شما داشته باشم. پس از طی این مراحل تازه جلسه مشاوره ما شروع می شود!

مشاور سئو
مشاور سئو

چه خدماتی در زمینه مشاوره سئو ارائه می شود؟

بررسی دقیق مشکلات سئو سایت شما

با بررسی هایی که قبل از شروع جلسه مشاوره روی سئوی سایت شما داشتم، مشکلات سئو سایت شما را بررسی کردم. این مشکلات را بصورت دقیق و با جزییات توضیح داده و راه حل های رفع این مشکلات را با توجه به بودجه و زمان شما شرح می دهم.

بررسی نقات قوت رقبا و نقات ضعف شما

تا زمانی که درک عمیقی از سئوی رقبای خود نداشته باشید، نمیتوانید تصمیم بگیرید روی یک صفحه یا یک کلمه کلیدی چقدر باید کار کنید تا جای رقبای خود را در نتایج جستجو بگیرید. ما رقبای شما را آنالیز میکنیم. نقات قوت آن ها را به شما گوشزد می کنیم. کمبود های سئوی سایت شما در مقایسه با رقبا را هم بررسی می کنیم. سپس راه حل مناسبی برای کاهش این فاصله در نظر می گیریم.

آموزش های تخصصی سئو

من در جلسات مشاوره سئو حتما و تا جایی که احساس نیاز کنم به شما آموزش می دهم. شما باید بدانید به چه دلیل، چه کاری را انجام می دهید. این دانستن شما دو مزیت دارد: اول، اشتباهات آینده سئوی سایت شما را بسیار کمتر می کند. دوم، به راحتی و با نظر دیگر سئو کاران، رویه سئوی خود را تغییر نمی دهید. در دنیای سئو اختلاف نظر بین علما بسیار هست! هر کس ساز خودش را می زند و گاها نظرات و استراتژی های افراد 360 درجه متفاوت هست. در صورتی که بدانید به چه دلیل چه کاری را انجام می دهید و سپس با تست و تجربه آموزش هارو عملی فرا بگیرید، نظر هر کسی را در سئو قبول نمی کنید! البته در نظر داشته باشید که در یک جلسه دو ساعته نمی توانیم در آموزش سئو عمیق شویم. من در دوره تدریس خصوصی سئو بصورت کامل و تخصصی، دانش سئوی شما را به حد کافی بالا می برم.

نقشه راه برای سئوی سایت شما

در نهایت با توجه به نوع نیاز شما به مشاور سئو و همچنین بودجه و زمان شما برای رسیدن به هدف بهترین استراتژی را برای سئو شما در نظر می گیرم. این استراتژی هم شامل سئوی داخلی سایت شما اعم از تولید محتوا و رفع ایرادات تکنیکال و موارد مرتبط خواهد بود و هم از همه مهمتر استراتژی لینک سازی. در همین جا لازم هست خط فکری خودم را در سئو برای شما مشخص کنم! بسیاری از سئو کاران و آموزش دهنده گان سئو تاکید زیادی روی سئوی داخلی سایت و تولید محتوای منظم و … دارند. از دید من سئوی داخلی سایت در حد نیاز باید انجام شود. دست برتری شما نسبت به رقبا سئوی خارجی هست و لا غیر! سئو داخلی را همه با دیدن یک پکیج ساده می توانند انجام دهند. ولی سئوی خارجی و چیدن یک استراتژی ناب و انجام لینک سازی حرفه ای مزیت و تمایز و نقطه قوت شما نسبت به رقبا خواهد بود.

مشاوره برای رفع ایرادات فنی سایت

همه چیز سئو نیست. علاوه بر این همه چیز یک سایت با همدیگه مرتبط هستند. مثلا اگر سایت شما چیدمان مناسبی نداشته باشد. به طوری که کاربر نتواند ارتباط مناسبی با سایت شما برقرار کند و سریعا از صفحه خارج شود. و یا حتی هیچ کال تو اکشنی نداشته باشد، این قطعا منجر به افت رتبه سایت شما خواهد شد. پس فرای سئو لازم هست یک سری جزییات را طراحی سایت خود رعایت کنید. من این موارد را بر اساس تجربه خود به شما گوشزد خواهم کرد.

هزینه مشاوره و طول جلسه مشاره سئو چقدر است؟

اگر تصمیم به برگزاری جلسه مشاوره سئو با من دارید این موارد را در نظر داشته باشید:

هزینه مشاوره سئو برای یک و نیم ساعت، یک میلیون و چهارصد هزار تومان هست. در مورد طول جلسه مشاوره سئو: هدف رفع مشکلات و یا راهکار مناسب برای سئوی سایت شما هست. تا زمانی که نیاز باشد جلسه را ادامه می دهیم.

مشاوره تنها برای یک نفر انجام خواهد شد. پس در صورتی که یک تیم سئو هستید و یا یک استارت آپ، تنها یک نفر با من در ارتباط باشد.

نحوه برگزاری جلسه ترجیحا بصورت آنلاین و از طریق گوگل میت و یا نرم افزارهای مشابه هست. در صورتی که چنین امکانی فراهم نباشد مشاوره تلفنی خواهد بود.

محمد رضا نیک روش: 09170128994

دیدگاهتان را بنویسید