آپدیت بزرگ ایران پیپر

آپدیت بزرگ ایران پیپر
آپدیت بزرگ ایران پیپر

بدون مقدمه: تیم ایران پیپر بطور پیوسته و شبانه روزی روی حفظ سطح دسترسی فعلی به منابع زبان اصلی و همچنین حداکثر سازی سطح دسترسی به این منابع فعالیت می کند. همواره تلاش ما این بوده که ایرادات پیش آماده در دسترسی به دیتابیس ها در سریع ترین زمان ممکن بررسی و حل کنیم.

ولی این بار یک آپدیت بزرگ اتفاق افتاده! پس از ماه ها تلاش بی وقفه تیم برنامه نویسی ایران پیپر، سیستم دانلود مقاله از طریق لینک یا DOI را بصورت کامل بازنویسی کردیم. این آپدیت به دو اتفاق بسیار عالی منتج شد:
1- دسترسی به حدود 40 پایگاه جدید امکان پذیر شد: ما هر ماه آرشیو درخواست های ایران پیپر را بررسی میکنیم. پایگاه هایی که بیشترین تقاضا برای اضافه بر لیست دسترسی ها دارند را به سیستم دانلود خودکار اضافه می کنیم. این بار دسترسی به حدود 40 پایگاه که دسترسی به آن ها تا الان برای محققین کشورمان یا امکان پذیر نبوده و یا بصورت بسیار محدود قابل دسترسی بوده را فراهم کردیم. این فرایند هر ماه ادامه خواهد شد.

لیست تمام پایگاه های پشتیبانی شده از طریق لینک یا DOI را در صفحه خدمات سایت مشاهده کنید: https://iranpaper.ir/services

پایگاه های جدید سیستم دانلود آنلاین مقالات ایران پیپر

2- سطح دسترسی پایگاه های فعلی را به بیشترین میزان ممکن رساندیم! حتما دیگر سامانه های دانلود مقاله را چک کردید. تمامی این سامانه ها ادعا می کنند دسترسی به بیش از 300 پایگاه دارند. ولی با چه سطح دسترسی؟! ایران پیپر بهترین سطح دسترسی به پایگاه های الکترونیکی را در بین تمامی سامانه های مشابه دارد. این بار با اختلاف فاحش! درصد دانلود موفق مقالات ایران پیپر اکثر روزها 98 درصد هست. به این معنی که از هر 100 درخواست، 98 درخواست بصورت خودکار و آنلاین قابل دریافت هست! 2 درصد باقیمانده هم از طریق سفارش آفلاین مقاله در سریعترین زمان ممکن قابل دریافت هست.

درصد دانلود آنلاین مقالات درخواستی ایران پیپر


دیگر اتفاق مهم در این آپدیت بزرگ اضافه شدن بیش از 50 پایگاه جدید به دسترسی های مستقیم ایران پیپر هست. دسترسی های مستقیم ایران پیپر یک راه حل بی نظیر برای دسترسی آنلاین به پایگاه های اطلاعاتی هست. از طریق دسترسی مستقیم امکان استفاده از پایگاه مد نظر و دانلود مقالات آن بصورت نامحدود خواهید داشت. (راهنمای کامل دسترسی های مستقیم) این بار دسترسی مستقیم به حدود 50 پایگاه بسیار نایاب که تاکنون امکان دسترسی به آن برای محققین کشورمان فراهم نبوده را اضافه کردیم.

لیست تمام پایگاه های پشتیبانی شده دسترسی مستقیم را در صفحه خدمات سایت مشاهده کنید: https://iranpaper.ir/services

فراهم شدن دسترسی مستقیم به بیش از 50 پایگاه جدید

با قاطعیت، سیستم فعلی ایران پیپر چه از لحاظ تعداد پایگاه های قابل دسترسی و چه از لحاظ سطح دسترسی به منابع الکترونیکی از تمام سامانه های مشابه ایرانی و خارجی بسیار فراتر هست. با این وجود، در صورتی که نیاز به دسترسی پایگاهی داشتید که در سامانه پشتیبانی نمی شود، می توانید درخواست خود را از طریق فرم تماس با ما سایت ارسال بفرمایید.

9 دیدگاه دربارهٔ «آپدیت بزرگ ایران پیپر;

  1. لطفا در صورت امکان بیوگرافی خلاصه ای از بنیانگذار این سایت وزین اقای محمد فریدونی هم بگذارید

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید