راهنمای دانلود پایان نامه های خارجی

دانلود پایان نامه های خارجی

دانلود 9 میلیون پایان نامه خارجی

سامانه دانلود مقاله و کتاب ایران پیپر امکان دسترسی به بیش از 9 میلیون پایان نامه زبان اصلی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی را فراهم کرده است. بیش از 6 میلیون پایان نامه بصورت رایگان از طریق سایت ایران پیپر قابل دستیابی است. علاوه بر این حدود 3 میلیون پایان نامه در سایت پروکوئست ارائه شده است. دیتابیس Theses های پروکوئست (ProQuest Dissertations & Theses Global) بزرگترین و جامع ترین مجموعه برای دانلود پایان نامه های خارجی می باشد. سامانه ایران پیپر دسترسی فول (کامل) به تمام این عناوین را فراهم کرده است. علاوه بر این، هر ساله بیش از 70،000 تز از بیش از 700 دانشگاه برتر دنیا در تمام زمینه های علمی به این مجموعه اضافه می شود.

راهنمای دانلود پایان نامه های خارجی

راهنمای دانلود پایان نامه از proquest

سامانه ایران پیپر، امکان دسترسی آنلاین برای دانلود نامحدود تمام پایان نامه پایگاه پروکوئست (حدود 3 میلیون پایان نامه) را فراهم کرده است.

برای خرید اشتراک proquest، در صفحه اصلی سایت ایران پیپر، بر روی تب دسترسی های مستقیم کلیک کنید. سپس از فیلد جستجو proquest را جستجو کنید. سپس بر روی سبد خرید کلیک کلید و اشتراک این دیتابیس را خریداری کنید.


دانلود پایان نامه های پروکوئست

پس از تهیه اشتراک پایگاه پروکوئست، مجددا از تب دسترسی های مستقیم بر روی سرور دسترسی به این پایگاه کلیک کنید:

دسترسی به پروکوئست از طریق ایران پیپر
دسترسی کامل به پروکوئست

راهنمای جستجو و دانلود رایگان بیش از 6 میلیون پایان نامه زبان اصلی

برای این کار بر روی تب جستجوی پایان نامه در صفحه اصلی سایت ایران پیپر کنید. سپس از منوی کشویی پایان نامه های رایگان را انتخاب نمایید. سپس کلمات کلیدی موضوع مورد تحقیق خود را وارد کنید و بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.


دانلود رایگان پایان نامه

در کنار هر نتیجه، لینک دانلود پایان نامه در دانشگاه مورد نظر قرار داده شده است. با کلیک بر روی هر لینک به صفحه دانلود Theses در آن دانشگاه منتقل می شوید.

ترجمه مقاله

10 دیدگاه دربارهٔ «راهنمای دانلود پایان نامه های خارجی»

    • با سلام
      فول تکست تمام پایان نامه ها در پروکوئست ارایه نشده است و برای برخی از پایان نامه ها تنها چکیده آن ها در پروکوئست موجود است.

      پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید