راهنمای خرید اکانت SciFinder

امکان خرید اکانت مستقیم سای فایندر از طریق سامانه ایران پیپر فراهم شده است. با توجه به تجربه تیم مدیریت ایران پیپر، بدلیل حساسیت شدید سای فایندر به آی پی های ایران، باید از وی پی ان برای دسترسی به این پایگاه استفاده کنید. راهنمای کامل استفاده از اکانت سای فایندر نیز پس از خرید ارسال خواهد شد.

جهت خرید اکانت پایگاه سای فایندر (SciFinder) به صفحه تعرفه های سایت ( به آدرس https://iranpaper.ir/prices.php ) مراجعه کنید. سپس پکیج اکانت SciFinder را خریداری کنید.

بلافاصله پس از پرداخت به صفحه سرویس های ویژه پروفایل کاربری منتقل خواهید شد:

در کمتر از 12 ساعت، اکانت اختصاصی سای فایندر شما ساخته شده و همچنین راهنمای کامل استفاده در همین بخش سرویس های ویژه ( به آدرس https://iranpaper.ir/profile/scifinders ) ارسال خواهد شد.

توجه مهم: پایگاه سای فایندر نسبت به استفاده بیش از حد و همچنین استفاده چندین کاربر از یک اکانت سای فایندر حساس می باشد و اکانت را غیر فعال خواهد کرد. در صورتی که موارد ذکر شده رعایت شود، اکانت برای مدت طولانی (بیش از یکسال) فعال خواهد بود. 

5 دیدگاه دربارهٔ «راهنمای خرید اکانت SciFinder;

  1. سلام.من ساینس فایندر را خریداری کردم و تا مرحله وارد شدن به سایت ساینس فایندر پیش رفتم ولی یوزر و پسورد را قبول نمی کند.چرا؟

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید