شرایط تحصیل در اتریش

تحصیل در اتریش و اقامت در اتریش یکی از برنامه های اعزام در مهاجرت به اروپا است که طرفدار زیادی دارد. در سال 2018 شرایط تحصیل در اتریش چه تغییراتی کرده است و آیا توضیحات لازم در رابطه با وضعیت تحصیل در اتریش در سامانه سفارت اتریش ذکر شده است؟

مهاجرت به اتریش برای تحصیل به چه صورت می باشد؟

اتریش بستر موزیک و معماری در جهان است و دانشجویان فارغ التحصیل به ویژه در این رشته ها از امتیاز بالایی در کل جهان برای ادامه تحصیل و شغل بهرمندند. از اصلی ترین شرایط تحصیل در اتریش سن و مسلط بودن به زبان آلمانی است، هر فرد باید گپ تحصیلی حداکثر ۵ ساله داشته باشد، بهرمندی از تمکن مالی برای برآمدن از عهده مخارج زندگی و تحصیل سالانه خود نیز یکی دیگر شرایط تحصیل در اتریش است. در ادامه مطلب کامل تر به سایر مسائل مهاجرت تحصیلی و یا تحصیل رایگان در دانشگاه های اتریش به اتریش خواهیم پرداخت.

انتقالی به دانشگاه های اتریش

افرادی که اکنون در دانشگاه های آزاد و سراسری در حال تحصیل هستند و هنوز درس آن ها تمام نشده است یکی از برترین شانس های تحصیلی، دریافت انتقالی از دانشگاه خود به یکی از دانشگاه های ممتاز اتریش است. به بیانی دیگر درصورتی که فردی دیپلم داشته باشد، به عبارتی ۱۲ سال تمام درس خوانده باشد قادر نخواهد بود به طور مستقیم برای تحصیل در دانشگاه های اتریش اقدام کند، یعنی باید در آزمون دانشگاه قبول شده باشد تا بتواند برای دانشکده اقدام نماید. دانشکده در اتریش حدودا دو ترم است و دانشکده ها ها صرفا به زبان آلمانی تدریس دارند.

بنابراین متقاضیان تحصیل در اتریش باید دانشجوی رشته دلخواه در دانشگاه سرزمین خود و یا  کشور دیگری که مورد پذیرش است، باشد. در حقیقت پیش نیاز تقاضای قبولی در دانشگاه های اتریش پذیرش در آزمون دانشگاه دولتی و آزاد در رشته و دوره مورد نظر می باشد. بدین جهت با اخذ برگه اشتغال به تحصیل از دانشگاه خود به همراه ریزنمرات قبول شده و برگه ای مبنی براینکه مانعی برای ادامه تحصیل در دانشگاه خود وجود ندارد به همراه دیگر مدارک لازم، پرونده شما برای دریافت پذیرش و ادامه تحصیل در دانشگاه های ممتاز وین و دیگر شهرهای اتریش بررسی می شود، باید ذکر شود که در این شیوه دروسی که شما در دانشگاه اولیه خود سپری و پاس کرده اید مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته و احتیاجی به گذراندن دوباره این دروس در دانشگاه مقصد نیست.

وضعیت دانشگاه های اتریش

تقریبا 20 دانشگاه و 120 موسسه آموزشیدر اتریش تاسیس شده اند که به زبان ملی و آلمانی تدرس می کنند، اگرچه در مقطع دکتری و در برخی دانشگاه های خصوصی نیز به زبان انگلیسی تدریس می شود. معتبرترین دانشگاه اتریش، دانشگاه وین با رتبه 80 در دنیا و رتبه 14 در اروپا می باشد.

هزینه تحصیل در اتریش

مدارس خصوصی را برای تحصیل انتخاب نمایید باید هزینه ای تقریبا 3 تا 5 هزار یورو را درنظر بگیرید. در اغلب مدارس و دانشگاه های اتریش نیز هزینه های تحصیل در کلیه مقطع ها و در کلیه رشته ها تک تعرفه ای و تقریبا مجانی است. در هر ترم 400 یورو ( 50 درصد هزینه دانشگاه آزاد در دوره لیسانس و یک چهارم هزینه دانشگاه آزاد در دوره ارشد) است، که با شرایط معدلی گوناگون بیشتر این هزینه هم به دانشجو برگشته می شود . درکل دانشگاه های اتریش هزینه ای جز سالی 1000 یا 2000 یورور هزینه ثبت نام، نمی گیرند. توجه داشته باشید که برخی از دانشگاه ها مثل گراتس تمام این هزینه را اگر که دانشجوی ایرانی فقط ۹ واحد یا بیشتر را در ترم پاس کرده باشد به او برمی گرداند.

نکته: دانشگاه های اتریش علیرغم دانشگاه های آمریکا یا سایر دانشگاه های برای درخواست مهاجرت تحصیلی هزینه ای نمی گیرند. فقط دانشجو باید هزینه های ترجمه و پذیرش سفارت و پست مدارک را بپردازد.

اقامت و زندگی در اتریش چه هزینه هایی در پیش دارد؟

تجهیزت خوابگاهی اغلب به دانشگاه مرتبط نیست اما معمول ترین محل سکونت برای محصلین هستند. در همه شهرهای کشور اتریش پانسیون های دانشجویی بسیاری وجود دارد که تجهیزات خوبی را با قیمت مناسبی برای دانشجویان در نظر گرفته اند.

اگر در خوابگاه با اتاق جداگانه با تجهیزات گوناگون اقامت گزینید تقریبا 200 تا 400 یورو هزینه خواهد داشت.
هزینه خوراک به شخص بستگی داد و تقریبا ماهیانه 300 تا 450 یورو در ماه پیش بینی می شود.

شرایط دانشجویان خارجی در اتریش

فردی که با ویزای دانشجویی در اتریش اقامت دارد، نمی تواند آنجا مشغول به کار شود. درصورتی که کارفرما تقاضا کند یا به منظور کارآموزی میتواند مجوز کار موقت یا نیمه وقت را بگیرد که درآمدی حداکثر350 یورو ماهیانه داشته باشد.

تحصیل در اتریش
تحصیل در اتریش

شرایط تحصیل در مدرسه های اتریش

تحصیل در مدارس دولتی اتریش به هزینه نیاز ندارد.

توجه داشته باشید که تحصیل در مدارس اتریش از استاندارد بسیار بالا و قواعد زیادی بهرمند است  و برای دریافت ویزای تحصیلی در دوره ابتدایی تا متوسطه تا سن ۱۷سال تمام باید حتما دارای یک ضامن در اتریش باشید.

تحصیل در اتریش در دوره لیسانس

برای اینکه بتوانید دوره لیساس را در دانشگاه های رایگان اتریش بگذارنیدباید در دانشگاه های ایران و کنکور قبول شوید. به تازگی برخی از دانشگاه ها ی معتبر اتریش پذیرای دانشجویانی که از دانشگاه آزاد مدکر گرفته اند، نیستند. اگر مدرک دانشگاه آزاد دارید به آسانی در رشته های وکالت، فلسفه ،علوم اجتماعی و برخی دیگر پذیرش می شوید.

برای تحصیل در مقطع لیسانس در اتریش، سفارت اتریش هم فرد دانشجو هم به همراهان او ویزا خواهد داد.

تحصیل در اتریش در مقطع ارشد

برای مقطع فوق لیسانس هم شرایط مانند لیسانس است که بالاتر گفتیم.

در هر صورت برای تحصیل در دوره ارشد دانشگاه های اتریش، می توانید به راحتی برای خود و همراهانتان ویزای تحصیلی بگیرید. درصورتی که در اتریش استاد راهنما و یا به عبارتی سوپروایزر  مورد نظر را بیابید می توانید از این راه کسب درآمد کنید.

تحصیل در اتریش مقطع دکتری

اگر می خواهید در مقطع دکتری در اتریش ادامه تحصیل دهید ممکن است با پیچیدگی هایی روبرو شوید. اول اینکه هم باید در کنکور قبول شوید و هم در برخی رشته ها مثل رشته های مهندسی حتمأ استاد یا همان سوپروایزر را از ایران بیابید. اگرچه در برخی رشته ها مانند رشته های انسانی به شما این شانس داده می شود که به اتریش مهاجرت کرده و طی 12 ماه استاد خود را بیابید و به کسب درآمد برسید. اغلب اساتید حقوقی تقریبا 1000 تا 2000 یورو به دانشجویان خود می دهد که ازپس زندگی در اتریش برآیند. به دانشجویان که تقاضا دارند در مقطع دکترا درس بخوانند، توصیه می شود که حتماٌ اول مقطع ارشد بگذرانند و سپس برای دکترا اقدام نمایند.

بورسیه تحصیلی در اتریش

بورسیه تحصیلی در دانشگاه های اتریش اغلب به دانشجویانی که رزومه های خوبی دارند داده می شود، اگر با بورسیه پذیرش شوید می توانید با انتخاب خود در هر دانشگاهی به تحصیل رایگان دراتریش بپردازید. اغلب بورسیه به منظور تحصیل در مقاطع بالاتر مثل دکتری PHD و فوق لیسانس تعلق می گیرد و وضعیت تحصیل در اتریش در دوره دکتری یا PhD  و وضعیت تحصیل در اتریش در دوره فوق لیسانس را میسر می کند. میزان بار علمی دانشگاه های اتریش با یکدیگر فرق دارد. حتما پیش از گزینش دانشگاه دلخواه خود رتبه این دانشگاه در سال جاری بررسی کنید.

در کل شرایط تحصیل در اتریش ایده آل محسوب می شود چراکه مخارج زندگی زیاد نیست.

نحوه طبقه بندی دانشگاه‌های اتریش

دانشگاه های اتریش به دو گروه دانشگاه و موسسه عالی فنی طبقه بندی می شوند که هر دو گروه مورد پذیرش سازمان علوم ایران هستند. در سیستم دانشگاه آغاز ترم اول، ابتدای ماه اکتبر و آغاز ترم دوم، اول ماه مارس و آخر آن پایان ژوئن است. موسسه عالی فنی با مدرسه های اوایل سپتامبر به منظور ترم زمستان و اول فوریه به منظور ترم تابستان شروع می شوند و پایان ژوئن به اتمام می رسند.

در دانشگاه فرد فقط ۳ مرتبه می تواند در زمان های مشخص شده برای هر واحد شرکت کند. این زمان ها اغلب سه یا 4 مرتبه در ترم اعلام می شوند. شرکت در هر امتحان بدون حضور در کلاسها ( اگر کار عملی نداشته باشد ) و در هر زمان از ترم از دید دانشگاه مانعی ندارد. در موسسه های عالی فنی عدم قبولی در آزمون و همچنین در امتحان جبرانی آن یعنی آن ترم را دوباره کاملا بخواند. موسسه های عالی فنی فشرده تر هستند و دانشگاه علمی کاربردی محسوب می شوند.

نکات شرایط تحصیل در اتریش

به منظور دریافت پذیرش برای دانشجویان بیگانه لازم نیست که حتما مدرک زبان آلمانی داشته باشند و دانشجو قادر است بعد از دریافت پذیرش در کشور مربوطه آموزش های زبان را سپری کند. برای اشخاصی که زبان آلمانی نمی دانند، 3 ترم لازم است که زبان آموزش ببنند. هزینه آموزش زبان در هر ترم ۳۸۰ یورو است.

درصورتی که فردی در ایران مقطع کارشناسی را در دانشگاه آزاد گذرانده باشد نمی تواند برای کارشناسی ارشد ناپیوسته اقدام نمایدبلکه باید برای دوره ارشد پیوسته تقاضا کند و پس از ورود به دانشگاه تقاضای ارزیابی پرونده تحصیلی خود را داشته باشد که آنجا مشخص می شود از کدام ترم کارشناسی می تواند تحصیلات خود را آغاز کند و پیوسته تا ارشد ادامه دهد. افرادی که در دانشگاه های سراسری مدرک گرفته اند، قادرند برای ارشد اقدام نمایند اما این مورد نیز به خود دانشگاه در اتریش بستگی دارد چراکه رده تحصیل اتریش در مقایسه با ایران یک سال پیش تر می باشد و ممکن است برخی از دروس آن ها را قبول کنند و دانشجو از یک سال پایین تر به ادامه تحصیل ادامه دهد.

درمجموع باید مدارک تحصیلی به اتریش ارسال شود و خود دانشگاه بسته به ریز نمرات دانشجو مشخص کند که فرد از چه ترمی در اتریش می تواند ادامه تحصیل خود را شروع کند. پس از فارغ التحصیلی در اتریش شما کارت قرمز سفید قرمز اخذ می کنید که مبنی بر این است تا 12 ماه جویای کار باشید و درصورتی که کار پیدا کنید وضعیت اقامت شغلی باعث اقامت دائم اتریش می شود.

بیمه درمانی دانشجویان در اتریش

از اقدامات الزامی بعد از ورود به کشور خارجی اخذ بیمه دانشجویی می باشد که با گواهی ثبت نام دانشگاه به آسانی امکان پذیر است. این بیمه هر ماه تقریبا ۲۳ یورو برای دانشجویان می باشد و کد بیمه نامه شخص جهت تمدید ویزا یا دیگر امور اداری نیاز است.

مدارک موردنیاز جهت تحصیل در اتریش

مدارک ذیل بسته به شرایط تحصیلی لازم است:

مدرک دیپلم و ریز نمرات دیپلم ترجمه شده به صورت رسمی.
مدرک پیش دانشگاهی و ریز نمرات پیش دانشگاهی ترجمه شده به صورت رسمی.
مدرک لیسانس و ریز نمرات لیسانس ترجمه شده به صورت رسمی.
مدارک شناسایی و هویتی ترجمه شده به صورت رسمی.
کارت پایان خدمت ترجمه شده به صورت رسمی مخصوص آقایان.
تصویر صفحه نخست پاسپورت و صفحاتی که مهر دارند.
گواهی پذیرش در کنکور.
برگه اشتغال به تحصیل در رشته موردنظر از دانشگاه.
۱۲ عدد عکس پرسنلی پاسپورتی

ناگفته نماند که ترجمه مدارک تحصیلی باید توسط سفارت اتریش تایید شود.

روش دریافت ویزا و مدارک موردنیاز برای سفارت اتریش

تقاضای ویزا باید توسط شخص ثبت شود. اگر مدارک ناقص باشد سفارت تقاضای روادید را قبول نمی کند.

ارزیابی مدارک توسط سفارت تقریبا 60 الی 90 روز زمان می برد.

3 برگ فرم تقاضای ویزا که میتوانید از سفارت بگیرید.
سه عدد عکس جدید.
2 سری کپی از گذرنامه که حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد.
ارائه 2 نسخه از شناسنامه.
ارائه 2 نسخه از گذرنامه و شناسنامه همسر.
ارائه 2 برگه عدم سوء سابقه

ارائه اصل و 2 برگ کپی از قبولی تحصیلی
ارائه اصل و 2 برگ کپی از مدارک تحصیلی دبیرستان و پیش دانشگاهی

تعهد نامه مالی که حساب شما 7000 یورو موجودی دارد.

51 دیدگاه دربارهٔ «شرایط تحصیل در اتریش;

 1. موسسه تعالی اندیش راه دانش بهترین موسسه اعزام دانشجو در تهران، از سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را در زمینه اعزام دانشجو به خارج، تحصیل در اروپا، با محوریت تحصیل در اتریش، تحصیل در فنلاند و تحصیل در ایرلند شمالی، آغاز نموده است. موسسه تعالی اندیش راه دانش – تحصیل در اتریش ، فنلاند …

  پاسخ
 2. شرایط سنی تحصیل در اتریش در سال تحصیلی نهم 14- 15 سالگی می باشد. الزامات و شرایط سنی تحصیل در اتریش . جهت تحصیل در اتریش بچه های بسیار جوان و پیش دبستانی در مهد کودک ها (Kinderkrippen) (برای نوزادان و کودکان بسیار کوچک)، (از سن سه تا … شرایط سنی تحصیل در اتریش – موسسه مهاجرتی آوام

  پاسخ
 3. تحصیل در اتریش و دانشگاه های کشور اتریش و همچنین شرایط دریافت پذیرش و ویزای تحصیل در اتریش در این مقاله علمی مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفت. تحصیل یکی از راه های مهاجرت به اتریش می باشد. با توجه به اینکه بسیاری از … تحصیل در اتریش(شرایط تحصیل رایگان در اتریش در سال 2020چیست؟)

  پاسخ
 4. تحصیل در مدارس اتریش با تمام جزییات از جمله شرایط تحصیل در این کشور، مدارک مورد نیازبرای تحصیل در مدارس اتریش، نظام آموزشی این کشور، شرایط اقامت پس از تحصیل و خیلی از موارد دیگر در این مقاله مورد مطالعه قرار گرفت. همان … تحصیل در مدارس اتریش 2020 | رایگان | هزینه مدارس شبانه …

  پاسخ
 5. در بخش اول این مقاله، با مردم و فرهنگ اتریش بیشتر آشنا خواهیم شد و سپس در بخش دوم شرایط زندگی در اتریش را مورد بررسی قرار می‌دهیم و از شرایط کار در اتریش، هزینه های زندگی در اتریش، قوانین کلی آن کشور، آگاهی کسب می کنیم. شرایط زندگی در اتریش + هزینه های زندگی (بررسی 2020) – سروش …

  پاسخ
 6. صفر تا صد تحصیل، مهاجرت، سفر و زندگی به کشور اتریش را می توانید در وب سایت ما بخوانید. نقد و بررسی اطلاعات کلی در مورد کشور اتریش در سایت موسسه مهاجرتی Go2TR اتریش : بررسی کامل اتریش برای سفر – مهاجرت – تحصیل و زندگی …

  پاسخ
 7. شرایط تحصیل در کشور اتریش تحصیل در اتریش در مقطع لیسانس سه ساله است. تمام دانشجویان ایرانی که دارای مدرک لیسانس از ایران هستند میتوانند با گذراندن یک دوره یک ساله لیسانس خود را از اتریش بگیرند. تحصیل در اتریش 2019 – زندگی دانشجویی و هزینه تحصیل در …

  پاسخ
 8. تحصیل در مقطع کارشناسی در اتریش. دوره کارشناسی در کشور اتریش در حدود ۳ الی ۴ سال می‌باشد و همانگونه که گفته شد برای پذیرش در این مقطع لازم است شما در کشور خود در آزمون سراسری پذیرفته شده باشید و سپس درخواست پذیرش خود را … تحصیل در اتریش – هزینه تحصیل و زندگی در اتریش به همراه …

  پاسخ
 9. تحصیل در کشوری همچون اتریش طرفدار بسیاری دارد. این کشور دارای مزایای تحصیلی فراوانی همچون هزینه پایین، دانشگاه های معتبر و دارای رنک جهانی است و دانشجویان خواستار تحصیل در این کشور هستند. تحصیل در اتریش – موسسه مهاجرتی و اعزام دانشجو میرداماد

  پاسخ
 10. تحصیل در اتریش. شرایط ورود به دانشگاه های اتریش. برای کسانی که در حال حاضر مشغول به تحصیل در دانشگاه های آزاد و سراسری هستند و فارغ التحصیل نشده اند یکی از بهترین فرصت های تحصیلی ، اخذ انتقالی از دانشگاه خود به یکی از … تحصیل در اتریش | شرایط و نحوه اخذ پذیرش تحصیلی از اتریش …

  پاسخ
 11. شرایط که در ادامه به آنها اشاره شده برای ثبت نام یک شهروند خارجی به عنوان یک دانشجوی عادی در برنامه های تحصیل در اتریش باید برآورده شود،محل تحصیل باید در دانشگاه برای دوره مورد نظر در دسترس باشد همچنین متقاضی باید یک … شرایط پذیرش دانشگاه های اتریش – موسسه مهاجرتی توسعه گران مهر

  پاسخ
 12. تحصیل در انگلستان […] فوریه 7, 2020 – 16:16 توسط دانشگاه کمبریج انگلستان – موسسه اعزام دانشجو به خارج […] تحصیل در اتریش […] فوریه 7, 2020 – 16:09 توسط دانشگاه سالزبورگ اتریش – موسسه حقوقی نوباوران تحصیل در نروژ 2020 – ویزای تحصیلی نروژ

  پاسخ
 13. تحصیل در اتریش ، مهاجرت تحصیلی به اتریش و شرایط اخذ ویزای تحصیلی اتریش در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفته است.شرایط تحصیل در اتریش چیست ؟بهترین دانشگاه های اتریش برای اخذ پذیرش کدام اند؟ تحصیل در اتریش 2020 *( شرایط ، هزینه های مهاجرت تحصیلی به …

  پاسخ
 14. تحصیل در اتریش-صفر تا صد تحصیل در اتریش را با آتیه آفرینان همراه باشید. توضیحات کامل شرایط تحصیل در اتریش 2020 و تمامی نکاتی که تمام متقاضیان تحصیل در اتریش در سال 2020 باید بدانند. تحصیل در اتریش صفر تا صد تحصیل در اتریش 2020 (هر آنچه که باید بدانید …

  پاسخ
 15. بخش اول: شرایط تحصیل در آلمان چگونه است؟ ۱- چرا تحصیل در آلمان یکی از بهترین گزینه هاست؟. جواب این سوال بسیار ساده است. چراکه تحصیل در آلمان منجر به ادامه زندگی در یکی از بهترین کشورهای قاره اروپا می‌شود. شرایط تحصیل در آلمان + هزینه ها (آپدیت ۲۰۲۰) – سروش فردا

  پاسخ
 16. برای تحصیل پزشکی در مقطع کارشناسی ارشد در کشور اتریش لازم است که بدانید دوره تحصیلی در این مقطع به مدت 2 تا 3 سال می باشد و فارغ التحصیلان در دانشگاه آزاد نمی توانند برای کارشناسی ارشد ناپیوسته اقدام کنند بلکه باید برای … تحصیل در اتریش | تحصیل پزشکی در اتریش – شرایط تحصیل پزشکی …

  پاسخ
 17. در این شرایط، متقاضی تحصیل پزشکی در اتریش از دانشگاه پذیرش مشروط می گیرد و پس از سفر به اتریش یک سال و نیم مهلت دارد تا زبان آلمانی و برخی دروس پایه را در یک کالج فرا بگیرد. پس از آن هم باید در آزمون ورودی شرکت کند و با توجه … تحصیل پزشکی در اتریش (به روز رسانی 2019) – گروه امیدار …

  پاسخ
 18. شرایط تحصیل دکتری در اتریش Conditions for studying for a doctorate in Austria اتریش واقع در قلب اروپا، دارای تاریخ افتخارآمیزی از پیشرفت های فرهنگی و علمی اعم از اپرای کلاسیک گرفته تا مهندسی خودرو است. همچنین اتریش با تمرکز بر روی برنامه های … شرایط تحصیل رایگان پزشکی در اتریش 2020

  پاسخ
 19. در این زمینه ابتدا می بایست بدانید که اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های اتریش با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات isi، رزومه … تحصیل رایگان در اتریش (پذیرش از دانشگاه های رایگان اتریش 2020)

  پاسخ
 20. شرایط و هزینه تحصیل و زندگی در اتریش. همچنان هزینه های اجاره مسکن و خرید در این کشور با مشکلاتی مواجه است و اکثر افراد برای یافتن خانه به آژانس های املاک در این کشور مراجعه می ­نمایند … هزینه تحصیل و زندگی در اتریش – پارس مهاجرت

  پاسخ
 21. زندگی، کار و تحصیل در اتریش درخواست ویزا و یا اقامت «فقط» با تعیین وقت قبلی امکان پذیر است. شما میتوانید وقت مصاحبه خود را از طریق ایمیل (رجوع شود به ارسال پرسشنامه و نقطه نظرات در انتهای صفحه) رزرو نمایید. اشتغال و تحصیل در اتریش – Österreichische Botschaft Teheran

  پاسخ
 22. شرایط تحصیل در اتریش فوق لیسانس چیست؟ در ابتدا باید عرض کنیم که بورسیه تحصیل در اتریش فوق لیسانس تعداد و تنوع بیشتری در مقایسه با مقطع کارشناسی دارد و گزینه های زیادی را در برابر دانشجویان متقاضی قرار می دهد. تحصیل در … بورسیه تحصیل در اتریش 2020 | هزینه تحصیل فوق لیسانس و بدون …

  پاسخ
 23. شرایط تحصیل در اتریش آوریل 30, 2015 – 09:53; شرایط تحصیل در ایتالیا جولای 23, 2015 – 08:10; شرایط تحصیل در فیلیپین نوامبر 16, 2017 – 22:12; ویزای پیوستن همسر و فرزند به خانواده در آلمان… می 21, 2017 – 11:45; شرایط تحصیل در کانادا آوریل 19, 2017 – 07:48 … تحصیل در هند 2020 برای تمامی مقاطع – پذیرش تحصیلی هند و …

  پاسخ
 24. تحصیل در اتریش جزو مهمترین مقاصد مهاجرت تحصیلی است. بررسی و نقد شرایط، هزینه تحصیل و اخذ اقامت، بورسیه از دانشگاه های معتبر کشور اتریش را در این صفحه… تحصیل در اتریش | آپدیت ۲۰۲۰ – شرایط مهاجرت و اعزام دانشجو …

  پاسخ
 25. دکترا در اتریش ، نحوه اخذ پذیرش و شرایط تحصیل در مقطع دکترا کشور اتریش ، اعزام دانشجو به اتریش ، تحصیل رایگان در مقطع دکترا در اتریش دکترا در اتریش ، نحوه اخذ پذیرش و شرایط تحصیل در مقطع …

  پاسخ
 26. شرایط تحصیل تخصص پزشکی در اتریش شرایط تحصیل تخصص پزشکی در اتریش. دروس تخصص پزشکی در اتریش به زبان آلمانی ارائه می شوند اما دانشجویان خارجی الزامی جهت ارائه مدرک زبان ندارند زیرا دانشگاه های اتریش برای دانشجویان خارجی … شرایط تحصیل تخصص پزشکی در اتریش

  پاسخ
 27. شرایط تحصیل در اتریش. چرا تحصیل در اتریش؟ اتریش یکی از ۱۵ کشور ثروتمند جهان است که با ارائه یک بازار کار پر رونق و استثنایی، فرصت های گوناگون شغلی و یکی از بالاترین استانداردهای زندگی در جهان، توانسته است سالیانه … شرایط تحصیل در اتریش – تحصيل رايگان در اتريش – تحصيل در …

  پاسخ
 28. شرایط تحصیل در اتریش چیست؟ تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان. هزینه های تحصیل در اتریش چگونه است؟ Skip to content. اخبار و مقالات; سوالات متداول; تماس با ما; درباره ما; صباپلن مرجع تخصصی خدمات حقوقی و اخذ اقامت; 09:00 – 18:00; ۰۹۱۹-۹۵۰۵۰۰۳ … تحصیل در اتریش | ویزای تحصیلی اتریش | ویزای اتریش | موسسه …

  پاسخ
 29. سیستم آموزش در اتریش در سراسر شبکه تحت پوشش وزارت آموزش و پرورش فدرال آزاد است. تحصیل با 4 سال مدرسه ابتدایی شروع می شود. پس از دوره ابتدایی دانش آموزان با توجه به علاقه و رشته به تحصیل در مقطع دبیرستان در اتریش یا به … تحصیل در مقطع دبیرستان در اتریش شرایط تحصیل در دبیرستان …

  پاسخ
 30. ادامه تحصیل در دانشگاه های اتریش تقریبا رایگان است و اتریش کشوری واقع در قلب اروپا در میان رشته کوه‌های بی‌نظیر آلپ و مهد هنر و موسیقی جهان بوده که داری فرهنگ غنی اروپایی و شرایط مناسب برای ادامه تحصیل می‌باشد. کشور … تحصیل در اتریش – ویزا موندیال

  پاسخ
 31. شرایط تحصیل در اتریش . دانشگاه وین دومین نماینده اتریش در رتبه بندی دانشگاه تکنولوژی می باشد که در رتبه 182 و تاسیس شده در سال 1815 است که یکی از معتبر ترین موسسات فنی در اروپا است. این دانشگاه در حوزه مهندسی و علوم طبیعی … تحصیل در اتریش – موسسه مهاجرتی آوام

  پاسخ
 32. شرایط تحصیل در اتریش. Study conditions in Austria. تحصیل در اتریش همواره جزء محبوب ترین برنامه های مهاجرتی در اروپا به شمار می رود. در حال حاضر دانشگاه های کشور اتریش دوره های تحصیلی با هزینه بسیار کم … شرایط تحصیل رایگان در اتریش آپدیت 2020

  پاسخ
 33. ادامه تحصیل در دانشگاه های اتریش تقریبا رایگان است و اتریش کشوری واقع در قلب اروپا در میان رشته کوه‌های بی‌نظیر آلپ و مهد هنر و موسیقی جهان بوده که داری فرهنگ غنی اروپایی و شرایط مناسب برای ادامه تحصیل می‌باشد. تحصیل در اتریش – هزینه تحصیل و اقامت در اتریش-تحصیل رایگان …

  پاسخ
 34. در شرایط عادی جهت تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در اتریش متقاضی باید دانشجو یا فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد، ترجیحا دانشگاه های دولتی باشد (مدرک دانشگاه آزاد اسلامی مورد تایید 90 درصد از دانشگاه های کشور اتریش نمی باشد). شرایط تحصیل در اتریش | تحصیل در اتریش هزینه زیادی ندارد و …

  پاسخ
 35. شرایط تحصیل در اتریش. alialambeigi ; Like Unlike Like; 148 Views; اطلاعات تکمیلی اتریش; تحصیل در اتریش. و مهاجرت تحصیلی به اتریش جز پر طرفدارترین روش های مهاجرتی به اتریش در قلب اروپا می باشد. . چرا در اکثر سایت ها و اطلاعیه اعلام میشود … شرایط تحصیل در اتریش – اتریش دات نت

  پاسخ
 36. شرایط درخواست پذیرش تحصیلی از کشور اتریش. باید عرض کنیم که موارد مندرج در این بخش بصورت کلی بوده که شرایط اپلای برای دانشگاه های اتریش در هر دانشگاه اتریشی ممکنه متفاوت باشه و این بسته به شهر و دانشگاه و خیلی موارد و حتی … شرایط درخواست پذیرش تحصیلی – اتریش دات نت

  پاسخ
 37. مهاجرت و اقامت در کشور اتریش از طریق تحصیل. تحصیل در اتریش برای متقاضیان تحصیل نیازی به داشتن مدرکی دال بر دانش زبان آلمانی ندارد و این امکان برای افراد وجود دارد که در بدو ورود خود ابتدا به آموزش زبان بپردازند و پس از … مهاجرت و اقامت در کشور اتریش – تحصیل رایگان در اروپا

  پاسخ
 38. شرایط و نحوه اخذ پذیرش تحصیلی از اتریش چگونه است؟ در ابتدا باید توجه داشته باشید که مهلت تقاضانامه تحصیلی برای ترم زمستانی اول سپتامبر و برای ترم تابستانی اول فوریه است و تمامی مدارک مورد نیاز باید تا این تاریخ به … شرایط و نحوه اخذ پذیرش تحصیلی از اتریش – تحصیل در اتریش …

  پاسخ
 39. شرایط تحصیل در اتریش و تمامی نکات مربوط به ان بطور دقیق در این مقاله برای کسانی که تمایل به تحصیل در اتریش و اخذ ویزای تحصیلی اتریش دارند مورد بررسی کامل قرارگرفت. شرایط تحصیل در اتریش *| چگونه در سال 2020 رایگان تحصیل کنیم؟

  پاسخ
 40. اتریش تحصیل شرایط تحصیل تخصص پزشکی در اتریش . admin آگوست 19, 2018. 0 327 خواندن این مطلب در 3 دقیقه. فیس بوک توییتر گوگل پلاس لینکدین ‫StumbleUpon ‫Tumblr ‫Pinterest ‫Reddit ‫VKontakte ‫Odnoklassniki پاکت واتس آپ تلگرام وایبر اشتراک گذاری از طریق ایمیل … شرایط تحصیل تخصص پزشکی در اتریش | موسسه کاریابی بین المللی …

  پاسخ
 41. اقامت اتریش از طریق تحصیل، شرایط و قوانین دریافت اقامت اتریش از طریق تحصیل و مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل را ما در این مقاله برای شما عزیزان مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می دهیم تا در صورتی که کشور اتریش را مقصد مهاجرتی … اقامت اتریش از طریق تحصیل (بدون مدرک زبان شرایط و هزینه …

  پاسخ
 42. شرایط تحصیل رایگان در اتریش. تحصیل دانشگاهی در این کشور مطابق استاندارد جهانی در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا صورت می پذیرد. زمان تحصیل در مقطع کارشناسی در کشور اتریش 3-4 سال می باشد … تحصیل رایگان در اتریش – با مدرک دانشگاه آزاد ایران + و غیر …

  پاسخ
 43. تحصیل در اتریش، شرایط و مدارک مورد نیاز جهت تحصیل در اتریش و شرایط اخذ اقامت و تابعیت پس از تحصیل در اتریش در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفته است. افرادی که تمایل به مهاجرت تحصیلی به اتریش دارند با سوالات … شرایط تحصیل در اتریش (شرایط سنی و مدارک لازم در سال 2020)

  پاسخ
 44. شرایط ویزای همراه اتریش کشور اتریش در غرب اروپا قرار دارد و پایتخت آن شهر وین است . بسیاری از افراد معتقدند که کشور اتریش یکی از بهترین کشورهای اروپایی… austria-study.com – تحصیل در اتریش,آلمان,اسلواکی,چک

  پاسخ
 45. شرایط تحصیل در کالج‌های اتریش. تحصیل در کالج‌های اتریش دارای شرایطی است که متقاضیان باید نسبت به آن‌ها توجه کافی داشته باشند. یکی از شرایط تحصیل در کالج‌های اتریش سپری کردن دو ترم تحصیلی است و محصلان باید دروس خود را … تحصیل در کالج های اتریش – کوه نور

  پاسخ
 46. شرایط تحصیل پزشکی در اتریش در سال 2020. متقاضیان ایرانی باید در کنکور سراسری ایران شرکت کرده و در رشته پزشکی قبول شده باشند. حال این که کنکور آزاد قبول شده است یا سراسری، شرایط متفاوت است زیرا کشور اتریش اکنون فقط به … تحصیل پزشکی در اتریش – ***ورودی سال 1399+2020 پزشکی***

  پاسخ
 47. شرایط تحصیل در اتریش. فرد با دریافت مهاجرت تحصیلی کشور اتریش و با زندگی در این کشور به عنوان یک کشور پیشرفته اروپایی، از بالاترین سطح امکانات رفاهی برای تحصیل و زندگی برخوردار خواهد شد. سیستم آموزشی کشور اتریش سیستمی … تحصیل در اتریش | شرایط و مدارک لازم (آپدیت 2020) – کوه نور

  پاسخ
 48. تحصیل رایگان در اتریش در مقطع لیسانس با ارائه مدرک فارغ التحصیلی در مقاطع دیپلم و پیش دانشگاهی و یا دیپلم 12 ساله انجام پذیر می باشد. برای اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی باید مدرک اشتغال به تحصیل در دانشگاه های ایران را ارائه … تحصیل رایگان در اتریش – پارس مهاجرت

  پاسخ
 49. تحصیل پزشکی در اتریش، اخذ اقامت اتریش از طریق تحصیل پزشکی در این کشور و شرایط اخذ ویزای تحصیلی اتریش در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفت. ورود به دانشگاه های پزشکی اتریش دارای شرایط ویژه خود می باشد. متقاضیان … تحصیل پزشکی در اتریش(مراحل تحصیل رایگان و آزمون ورودی 2019)

  پاسخ
 50. اولین چیزی که موجب شوق متقاضیان برای تحصیل در اتریش می شود، هزینه ها و تحصیل رایگان اتریش است. کارشناسان ما در این مقاله شرایط تحصیل رایگان را ذکر کرده اند. شرایط تحصیل رایگان در اتریش – موسسه مهاجرتی و اعزام دانشجو …

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید