آموزش دسترسی به مقالات و پایان نامه های بین المللی رایگان و غیر رایگان

آموزش دسترسی به مقالات و پایان نامه های بین المللی رایگان و غیر رایگان

یکی از مشکلات اکثر دانشجوها پیدا کردن منابع حرفه ای و معتبر برای دسترسی به مقالات و پایان نامه های بین المللی است. متأسفانه در هیچ واحد درسی به دانشجو درباره نحوه انتشار مقالات در ژورنال های بین المللی و جستجو و مطالعه این منابع بسیار مهم آموزش داده نمی شود.

سایت ایران پیپر به منظور دسترسی آسان به تمام پایگاه های معتبر و ارائه آموزش های لازم در زمینه مقاله و پایان نامه اقدام به راه اندازی سرویس های مختلف نموده که پژوهشگران و دانش آموزان می توانند به تمام منابع بین المللی معتبر دسترسی پیدا کنند.

در سایت ایران پیپر بخشی به نام دسترسی مستقیم وجود دارد که شما از این بخش می توانید به تمام منابع معتبر و بین المللی دسترسی مستقیم داشته باشید.

برخی از این منابع به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده شده و برخی دیگر با پرداخت هزینه اشتراک می توان به آن دسترسی پیدا کرد. برای مشاهده جزئیات و دسترسی به هر منبع بعد از ورود به سایت ایران پیپر وارد قسمت دسترسی مستقیم شوید.

در ادامه به توضیح برخی از پایگاه های معتبر که دسترسی آن ها از طریق سایت ایران پیپر امکان پذیر شده است می پردازیم.

Orbit.com: اوربیت یکی از پایگاه های بسیار مهم در زمینه اختراعات محسوب می شود. این منبع یکی از پایگاه های مهم برای دانشجویان فنی و صنایع مختلف به شمار می رود. از مزایای استفاده از این پایگاه می توان به پیشگیری از انجام اختراعات تکراری، اطلاع از روند تحقیقاتی و ثبت اختراعات در تمام کشورها، آگاهی کامل از اختراعات پیشین به منظور ارتقا دادن اختراعات جدید، کسب اطلاع از وضعیت موضوع انتخابی برای شناسایی کامل رقبا و کاهش هزینه و تسریع روند ثبت اختراع اشاره کرد.

در حال حاضر پایگاه orbit اطلاعات مختلفی راجع به اختراعات بیش از 95 کشور دنیا را که حدود 70 میلیون اختراع است را در اختیار کاربران قرار می دهد. این اطلاعات به صورت هفتگی به روز رسانی می شود و اطلاعات مختلف راجع به اختراعات جدید در دسترس کاربران قرار می گیرد.

Lynda: لیندا یکی از پایگاه های مهم در زمینه آموزش آنلاین محسوب می شود. این سایت فعالیت خود را از سال 1995 آغاز کرده است. دفتر مرکزی این شرکت در کالیفرنیا قرار دارد ولی شعب مختلفی در دیگر کشورها نیز تأسیس کرده است.

فعالیت لیندا در جهت آموزش آنلاین بوده و یکی از بهترین پایگاه های مهم آموزش تصویری آنلاین در زمینه های مختلف مانند نرم افزار، تکنولوژی، مهارت های فردی و حرفه های مختلف دیگر است. پایگاه لیندا در ارائه محصولات آموزشی خود دقت و وسواس زیادی دارد و از اساتید برتر هر رشته برای آموزش استفاده می کند. دسترسی به پایگاه لیندا از طریق سایت ایران پیپر امکان پذیر است.

Embase:  یکی از پایگاه های معتبر در زمینه اطلاعات دارویی و زیست پزشکی محسوب می شود. این پایگاه از سال 1974 راه اندازی شده و تاکنون توانسته بیش از 11 میلیون اطلاعات مختلف انتشار دهد. این اطلاعات شامل چکیده و مجموعه ژورنال های مختلف بیش از 70 کشور جهان بوده و دسترسی به آن پایگاه از طریق سایت ایران پیپر امکان پذیر است.

سرویس های مختلف دیگری در زمینه ارائه مطالب آموزشی، پایان نامه و ژورنال های بین المللی موجود است که به آسانی می توان از طریق سایت ایران پیپر به این مجموعه های آموزشی دسترسی داشت. برخی از این پایگاه ها به رایگان در دسترس کاربران قرار داده شده ولی بعضی از آن ها با پرداخت حق اشتراک ماهانه در دسترس خواهد بود.

بدیهی است دسترسی شما از طریق سایت ایران پیپر به پایگاه های اصلی انجام می شود و هیچ محدودیتی برای دانلود فایل نخواهید داشت.

 

3 دیدگاه دربارهٔ «آموزش دسترسی به مقالات و پایان نامه های بین المللی رایگان و غیر رایگان;

دیدگاهتان را بنویسید