آشنایی با پایگاه اطلاعاتی SpringerLink

📝 معرفی: پایگاه اطلاعاتی SpringerLink یکی از پلتفرم های انتشارات اشپرینگر است. اشپرینگر یکی از ناشران بزرگ بین المللی است که کتاب های آکادمیک و ژورنال های تخصصی علمی را منتشر می کند. این انتشارات دارای 175 سال سابقه است و مقر اصلی آن در برلین قرار دارد. در حال حاضر، اشپرینگر بزرگترین ناشر کتب علمی به شمار می رود. این انتشارات همچنین دومین ناشر بزرگ ژورنال های علمی (پس از الزویر) بوده و در حوزه های مختلف علمی، فنی، پزشکی، علوم انسانی و اجتماعی به نشر کتب و مقالات می پردازد. پایگاه اطلاعاتی SpringerLink، پلتفرم اصلی ارائه محصولات علمی انتشارات اشپرینگر، بایومد سنترال، Adis، Palgrave Macmillan و Apress می باشد که مجموعاً در برگیرنده بیش از 11 میلیون انواع مختلف مدارک علمی است.

پایگاه اطلاعاتی SpringerLink

📝 پوشش محتوایی: شامل بیش از 3400 ژونال (دارای بیش از 6 میلیون مقاله ژورنالی و بیش از 950 هزار مقاله کنفرانسی)، بیش از 236 هزار کتاب (دارای بیش از 4 میلیون فصل کتاب)، بیش از 900 اثر مرجع (دارای بیش از 489 هزار مدخل)، بیش از 6100 سری کتاب و بیش از 48 هزار پروتکل

📝 پوشش موضوعی: بیوشیمی، تجارت و مدیریت، شیمی، علوم کامپیوتر، علوم زمین، اقتصاد، آموزش، مهندسی، محیط زیست، جغرافیا، تاریخ، حقوق، علوم زیستی، ادبیات، علوم مواد، ریاضیات، علوم پزشکی و سلامت، داروسازی، فلسفه، فیزیک، علوم سیاسی و روابط بین الملل، روانشناسی، علوم اجتماعی و آمار

📝 روزآمد سازی: این پایگاه اطلاعاتی به صورت روزانه آپدیت می شود؛ و در مجموع سالانه بیش از 300 هزار مقاله ژورنالی جدید، بیش از 12 هزار کتاب الکترونیک جدید و بیش از 3000 پروتکل جدید به مجموعه خود اضافه می کند.

📝 روش های جستجو: سرچ در این پایگاه به دو صورت ساده و پیشرفته امکان پذیر است. همچنین، امکان مرور مدارک بر اساس نوع، موضوع و زبان مدارک وجود دارد. فیلتر کردن نتایج بر اساس تاریخ انتشار نیز ممکن است.

📝 لینک دسترسی: http://link.springer.com

📝 چگونه به پایگاه اطلاعاتی SpringerLink دسترسی پیدا کنیم؟

سامانه دانلود مقاله و کتاب ایران پیپر امکان دسترسی مستقیم و عالی به مقالات و کتاب های SpringerLink را از طریق دو سرور جهت پایداری و افزایش سطح دسترسی فراهم کرده است. برای دسترسی به این پایگاه، در صفحه اصلی سایت ایران پیپر، ابتدا بر روی تب دسترسی های مستقیم و سپس بر روی لینک سرور 1 یا سرور 2 این پایگاه کلیک کنید. پس از چند لحظه به پایگاه اطلاعاتی SpringerLink منتقل خواهید شد.

 

 

 

ترجمه مقاله

دیدگاهتان را بنویسید