آشنایی با پایگاه اطلاعاتی JaypeeDigital

پایگاه اطلاعاتی JaypeeDigital (به نشانی http://jaypeedigital.com) یکی از نخستین پلتفرم های کتب الکترونیک پزشکی می باشد که دسترسی به تکست بوک های هسته پزشکی، کتب تخصصی، ویدئوهای جراحی و ژورنال های انجمن ها و جوامع پزشکی هندی و بین المللی را فراهم می کند.

پایگاه Jaypee متعلق به انتشارات Jaypee Brothers می باشد که در سال 1969 تأسیس شده و مقر اصلی آن در هند است و شعباتی در آمریکا، انگلستان و پاناما نیز دارد.

این پایگاه به طور منظم روزآمد شده و سالانه بیش از 200 کتاب الکترونیک و بیش از 200 ویدئو و مجله جدید به آن افزوده می شود.

پایگاه اطلاعاتی JaypeeDigital مجهز به جستجوی یکپارچه، کراس رف، DOI برای هر فصل کتاب، امکانات شخصی سازی مانند My Notes, Favourites, و Bookmarks، رابط جستجوی کاربرپسند و فرآیند دانلود می باشد. در این دیتابیس، امکان فعالسازی آگاهی رسانی جاری ایمیلی (Email Alert) برای مدارک تازه منتشر شده در موضوع (های) مورد نظر کاربر وجود دارد.

پوشش محتوایی و موضوعی پایگاه اطلاعاتی JaypeeDigital:

  • بیش از 3000 کتاب الکترونیک شامل تکست بوک های هسته پزشکی و کتب تخصصی و رفرنس تدریس شده در دانشگاه های هندی و بین المللی در موضوعات آناتومی، بیهوشی، بیوشیمی، بیوفیزیک، آمار زیستی و روش تحقیق، بیوتکنولوژی، قلب و عروق، مهارت های بالینی پرستاران، ارتباطات و مهارت های آموزشی، دندانپزشکی اجتماعی، پرستاری بهداشت عمومی، جامعه پزشکی، کامپیوتر برای پرستاران، دندانپزشکی محافظه کار و اندودنتیکس، پرستاری مراقبت های ویژه، دستیاری دندانپزشکی، مواد دندانپزشکی، پوست، غدد درون ریز و متابولیسم، دندانپزشکی قانونی، پزشکی قانونی، اصول پرستاری، گوارش، دندانپزشکی عمومی، پرستاری عمومی و مامایی، ژنتیک، پرستاری حاملگی، هماتولوژی، مدیریت بیمارستان، دندانپزشکی ایمپلنت، آزمایشگاه پزشکی، دندانپزشکی لیزری، سؤالات چندگزینه ای و خود ارزیابی ها، پرستاری جراحی پزشکی، پزشکی، میکروب شناسی و ایمونولوژی، نفرولوژی، عصب شناسی، جراحی مغز و اعصاب، مدیریت پرستاری، نظریه ها و تاریخ پرستاری، تغذیه و رژیم غذایی، پرستاری زنان و زایمان، زنان و زایمان، انکولوژی، پرستاری چشم پزشکی، چشم پزشکی، پزشکی دهان و فک و صورت و رادیولوژی، آسیب شناسی دهان و فک و صورت، جراحی دهان و فک و صورت، ارتودنسی و ارتوپدی دندان مصنوعی، ارتوپدی، گوش و حلق و بینی، آسيب شناسي، پرستاری کودکان، طب اطفال، دندانپزشکی، پریودنتیکس، فارماکولوژی، فیزیولوژی، فیزیوتراپی، پروتزهای دندانی، پرستاری بهداشت روانی، روانپزشکی، پزشکی ریه و مراقبت های ویژه، رادیولوژی و پزشکی هسته ای، جراحي، اورولوژی
  • بیش از 3400 ویدئوی جراحی و تشخیصی در دو نوع Book Video و Atlas Video در موضوعات آناتومی، قلب و عروق، پوست، غدد درون ریز و متابولیسم، گوارش، سؤالات چندگزینه ای و خود ارزیابی ها، عصب شناسی، جراحی مغز و اعصاب، زنان و زایمان، چشم پزشکی، جراحی دهان و فک و صورت، ارتودنسی و ارتوپدی دندان مصنوعی، ارتوپدی، گوش و حلق و بینی، طب اطفال، دندانپزشکی، رادیولوژی و پزشکی هسته ای، جراحي
  • بیش از 60 مجله ملی و بین المللی در موضوعات بیهوشی، بیوشیمی، قلب و عروق، دندانپزشکی اجتماعی، دندانپزشکی عمومی، دندانپزشکی کودکان، دندانپزشکی ایمپلنت، دندانپزشکی لیزری، پروتزهای دندانی، اندودنتیکس، گوارش، مدیریت بیمارستان، فشار خون، پزشکی، چند رشته ای، زنان و زایمان، چشم پزشکی، پزشکی و رادیولوژی دهان و فک و صورت، جراحی دهان و فک و صورت، ارتودنسی، ارتوپدی، ارتوپدی و جراحی، گوش و حلق و بینی، جراحي
  • بیش از 70 هزار سؤال چند گزینه ای در موضوعات آناتومی، پزشکی، چشم پزشکی، پاتولوژی، فیزیولوژی، هوشبری، میکروب شناسی و ایمنی شناسی، ارتوپدی، طب طب اطفال، جراحی، بیوشیمی، زنان و زایمان، گوش و حلق و بینی و فارماکولوژی

پایگاه اطلاعاتی JaypeeDigital

روش های جستجو در پایگاه Jaypee:

  • جستجوی ساده: کلیدواژه (ها) را در کادر جستجوی بالای صفحه وارد کنید و روی دکمه آبی رنگ سرچ کلیک کنید.
  • جستجوی پیشرفته: از منوی کشویی کادر جستجوی بالای صفحه، روی گزینه Advance Search کلیک کنید. در صفحه باز شده، امکان تعیین نوع مدرک (کتاب / فصل کتاب / مجله / مقاله / ویدئو)، تعیین موضوع، وارد کردن ISBN کتاب یا ISSN مجله، عنوان مدرک، نویسنده، DOI مقاله، شماره جلد مجله، سال انتشار، و نوع کتاب (تکست بوک، تخصصی، رفرنس) وجود دارد.
  • جستجو در متن کامل: کلیدواژه (ها) را در کادر جستجوی بالای صفحه وارد کنید و از منوی کشویی گزینه Full Text Search را انتخاب کنید تا کلیدواژه مورد نظر در متن کامل تمام منابع موجود در پایگاه سرچ شود.

دسته بندی های کلی JaypeeDigital:

پزشکی، دندانپزشکی و پرستاری

زبان های سایت JaypeeDigital:

انلگلیسی، اسپانیایی و پرتغالی

چگونه به  پایگاه اطلاعاتی JaypeeDigital دسترسی پیدا کنیم؟

سامانه دانلود مقاله و کتاب ایران پیپر امکان دسترسی مستقیم به JaypeeDigital را فراهم کرده است. برای دسترسی به این دیتابیس، در صفحه اصلی سامانه ایران پیپر، ابتدا بر روی تب دسترسی های مستقیم و سپس بر روی لینک jaypeedigital.com کلیک کنید. پس از چند لحظه به این پایگاه منتقل خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید