آشنایی با پایگاه اطلاعاتی JaypeeDigital

پایگاه اطلاعاتی JaypeeDigital (به نشانی http://jaypeedigital.com) یکی از نخستین پلتفرم های کتب الکترونیک پزشکی می باشد که دسترسی به تکست بوک های هسته پزشکی، کتب تخصصی، ویدئوهای جراحی و ژورنال های انجمن ها و جوامع پزشکی هندی و بین المللی را فراهم می کند.

پایگاه Jaypee متعلق به انتشارات Jaypee Brothers می باشد که در سال ۱۹۶۹ تأسیس شده و مقر اصلی آن در هند است و شعباتی در آمریکا، انگلستان و پاناما نیز دارد.

این پایگاه به طور منظم روزآمد شده و سالانه بیش از ۲۰۰ کتاب الکترونیک و بیش از ۲۰۰ ویدئو و مجله جدید به آن افزوده می شود.

پایگاه اطلاعاتی JaypeeDigital مجهز به جستجوی یکپارچه، کراس رف، DOI برای هر فصل کتاب، امکانات شخصی سازی مانند My Notes, Favourites, و Bookmarks، رابط جستجوی کاربرپسند و فرآیند دانلود می باشد. در این دیتابیس، امکان فعالسازی آگاهی رسانی جاری ایمیلی (Email Alert) برای مدارک تازه منتشر شده در موضوع (های) مورد نظر کاربر وجود دارد.

پوشش محتوایی و موضوعی پایگاه اطلاعاتی JaypeeDigital:

  • بیش از ۳۰۰۰ کتاب الکترونیک شامل تکست بوک های هسته پزشکی و کتب تخصصی و رفرنس تدریس شده در دانشگاه های هندی و بین المللی در موضوعات آناتومی، بیهوشی، بیوشیمی، بیوفیزیک، آمار زیستی و روش تحقیق، بیوتکنولوژی، قلب و عروق، مهارت های بالینی پرستاران، ارتباطات و مهارت های آموزشی، دندانپزشکی اجتماعی، پرستاری بهداشت عمومی، جامعه پزشکی، کامپیوتر برای پرستاران، دندانپزشکی محافظه کار و اندودنتیکس، پرستاری مراقبت های ویژه، دستیاری دندانپزشکی، مواد دندانپزشکی، پوست، غدد درون ریز و متابولیسم، دندانپزشکی قانونی، پزشکی قانونی، اصول پرستاری، گوارش، دندانپزشکی عمومی، پرستاری عمومی و مامایی، ژنتیک، پرستاری حاملگی، هماتولوژی، مدیریت بیمارستان، دندانپزشکی ایمپلنت، آزمایشگاه پزشکی، دندانپزشکی لیزری، سؤالات چندگزینه ای و خود ارزیابی ها، پرستاری جراحی پزشکی، پزشکی، میکروب شناسی و ایمونولوژی، نفرولوژی، عصب شناسی، جراحی مغز و اعصاب، مدیریت پرستاری، نظریه ها و تاریخ پرستاری، تغذیه و رژیم غذایی، پرستاری زنان و زایمان، زنان و زایمان، انکولوژی، پرستاری چشم پزشکی، چشم پزشکی، پزشکی دهان و فک و صورت و رادیولوژی، آسیب شناسی دهان و فک و صورت، جراحی دهان و فک و صورت، ارتودنسی و ارتوپدی دندان مصنوعی، ارتوپدی، گوش و حلق و بینی، آسیب شناسی، پرستاری کودکان، طب اطفال، دندانپزشکی، پریودنتیکس، فارماکولوژی، فیزیولوژی، فیزیوتراپی، پروتزهای دندانی، پرستاری بهداشت روانی، روانپزشکی، پزشکی ریه و مراقبت های ویژه، رادیولوژی و پزشکی هسته ای، جراحی، اورولوژی
  • بیش از ۳۴۰۰ ویدئوی جراحی و تشخیصی در دو نوع Book Video و Atlas Video در موضوعات آناتومی، قلب و عروق، پوست، غدد درون ریز و متابولیسم، گوارش، سؤالات چندگزینه ای و خود ارزیابی ها، عصب شناسی، جراحی مغز و اعصاب، زنان و زایمان، چشم پزشکی، جراحی دهان و فک و صورت، ارتودنسی و ارتوپدی دندان مصنوعی، ارتوپدی، گوش و حلق و بینی، طب اطفال، دندانپزشکی، رادیولوژی و پزشکی هسته ای، جراحی
  • بیش از ۶۰ مجله ملی و بین المللی در موضوعات بیهوشی، بیوشیمی، قلب و عروق، دندانپزشکی اجتماعی، دندانپزشکی عمومی، دندانپزشکی کودکان، دندانپزشکی ایمپلنت، دندانپزشکی لیزری، پروتزهای دندانی، اندودنتیکس، گوارش، مدیریت بیمارستان، فشار خون، پزشکی، چند رشته ای، زنان و زایمان، چشم پزشکی، پزشکی و رادیولوژی دهان و فک و صورت، جراحی دهان و فک و صورت، ارتودنسی، ارتوپدی، ارتوپدی و جراحی، گوش و حلق و بینی، جراحی
  • بیش از ۷۰ هزار سؤال چند گزینه ای در موضوعات آناتومی، پزشکی، چشم پزشکی، پاتولوژی، فیزیولوژی، هوشبری، میکروب شناسی و ایمنی شناسی، ارتوپدی، طب طب اطفال، جراحی، بیوشیمی، زنان و زایمان، گوش و حلق و بینی و فارماکولوژی

پایگاه اطلاعاتی JaypeeDigital

روش های جستجو در پایگاه Jaypee:

  • جستجوی ساده: کلیدواژه (ها) را در کادر جستجوی بالای صفحه وارد کنید و روی دکمه آبی رنگ سرچ کلیک کنید.
  • جستجوی پیشرفته: از منوی کشویی کادر جستجوی بالای صفحه، روی گزینه Advance Search کلیک کنید. در صفحه باز شده، امکان تعیین نوع مدرک (کتاب / فصل کتاب / مجله / مقاله / ویدئو)، تعیین موضوع، وارد کردن ISBN کتاب یا ISSN مجله، عنوان مدرک، نویسنده، DOI مقاله، شماره جلد مجله، سال انتشار، و نوع کتاب (تکست بوک، تخصصی، رفرنس) وجود دارد.
  • جستجو در متن کامل: کلیدواژه (ها) را در کادر جستجوی بالای صفحه وارد کنید و از منوی کشویی گزینه Full Text Search را انتخاب کنید تا کلیدواژه مورد نظر در متن کامل تمام منابع موجود در پایگاه سرچ شود.

دسته بندی های کلی JaypeeDigital:

پزشکی، دندانپزشکی و پرستاری

زبان های سایت JaypeeDigital:

انلگلیسی، اسپانیایی و پرتغالی

چگونه به  پایگاه اطلاعاتی JaypeeDigital دسترسی پیدا کنیم؟

سامانه دانلود مقاله و کتاب ایران پیپر امکان دسترسی مستقیم به JaypeeDigital را فراهم کرده است. برای دسترسی به این دیتابیس، در صفحه اصلی سامانه ایران پیپر، ابتدا بر روی تب دسترسی های مستقیم و سپس بر روی لینک jaypeedigital.com کلیک کنید. پس از چند لحظه به این پایگاه منتقل خواهید شد.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا