آشنایی با پایگاه اطلاعاتی Ingenta Connect

📝 معرفی: پایگاه اطلاعاتی Ingenta Connect دیتابیسی جامع و مقرون به صرفه است که کتاب ها و مجلات علمی را از طیف وسیعی از ناشران مختلف میزبانی می کند. میلیون ها مقاله، فصل کتاب و گزارش برای کاربران قابل دسترس هستند. اینجنتا کانکت امکان دسترسی به بزرگترین شبکه ارتباطی آنلاین را به کاربران می دهد. پایگاه اطلاعاتی Ingenta Connect برای ناشرانی که به دنبال قرار دادن مطالب خود به صورت آنلاین، افزایش دید جهانی انتشارات خود، با جستجوی یک کانال آنلاین اضافی به بازار هستند، مناسب است.

پایگاه اطلاعاتی Ingenta Connect
📝 تعداد ناشران تحت پوشش: بیش از 250 ناشر

📝 نوع منابع تحت پوشش: مقاله، فصل کتاب، گزارش

📝 تعداد منابع تحت پوشش: حدود 5 میلیون مقاله + 13,500 منابع دیگر از قبیل کتاب، گزارش و …

📝 تعداد بازدیدکنندگان شخصی از سایت در هر ماه: 1.4 میلیون

📝 تعداد بازدیدها از صفحات سایت در هر ماه: 3.2 میلیون

📝 تعداد مؤسسات مشترک: بیش از 25.000

📝 تعداد همکاران و شرکای پخش و توزیع: 50

📝 پوشش موضوعی: علوم کشاورزی و غذایی، هنر و علوم انسانی، علوم زیست شناسی و زیستی، شیمی، علوم کامپیوتر و اطلاعات، علوم زمین و محیط زیست، اقتصاد و تجارت، مهندسی و فناوری، ریاضیات و آمار، پزشکی، پرستاری، فلسفه و زبان شناسی، فیزیک و نجوم، روانشناسی و روانپزشکی، علوم اجتماعی.

📝 لینک دسترسی: http://ingentaconnect.com

📝 چگونه به پایگاه اطلاعاتی Ingenta Connect دسترسی پیدا کنیم؟

سامانه دانلود مقاله و کتاب ایران پیپر امکان دسترسی مستقیم به پایگاه Ingenta Connect را فراهم کرده است. برای دسترسی به این پایگاه، در صفحه اصلی سایت ایران پیپر، ابتدا بر روی تب دسترسی های مستقیم و سپس بر روی لینک دسترسی مستقیم این پایگاه کلیک کنید. پس از چند لحظه به پایگاه اطلاعاتی Ingenta Connect منتقل خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید