آشنایی با مجله ویدئویی پزشکی JoVE

🔴 معرفی: مجله ویدئویی پزشکی JoVE نخستین مجله ویدئویی علمی معتبر جهان است. این مجله در سال 2006 و به منظور انتشار پژوهش های علمی در فرمت تصویری راه اندازی شده است تا به محققان کمک کند تا به دو مورد از بزرگترین چالشهای پیش روی تحقیقات علمی جامعه امروز غلبه نمایند: 1. قابلیت تکثیر ضعیف و نامناسب، 2. زمان و کار فشرده ماهیت یادگیری تکنیک هایتجربی جدید.

مجله ویدئویی پزشکی JoVE
🔴 ویژگی ها:
✅ تمام مقالات مجله ویدئویی پزشکی JoVE در سایت های نمایه سازی با ارتباط موضوعی از قبیل Scopus ،PubMed/MEDLINE  و SciFinder نمایه می شوند.
✅ انتشار مقالات ویدئویی در JoVE به نویسندگان کمک می کند تا به صورت پویا روش ها و متدها، آنالیزهای داده ها و نتایج پژوهش های خود را به طور واضح، دقیق و حرفه ای با راهنمایی فیلمبرداران و ویراستاران حرفه ای JoVE ارائه دهند.
✅  هزاران مقاله ویدئویی از مؤسسات تحقیقاتی در سراسر جهان را منتشر کرده است.
✅ همانند بسیاری از مجلات علمی دیگر، مشاهده بیشتر مقالات مجله ویدئویی پزشکی JoVE نیازمند اشتراک است.

🔴 پوشش موضوعی: عمومی، علوم اعصاب، ایمنی شناسی و عفونت، پزشکی بالینی و انتقالی، مهندسی زیستی، شیمی، فیزیک کاربردی، محیط زیست، علوم رفتاری.

مجله ویدئویی پزشکی JoVE

🔴 تعداد شماره های منتشر شده: 84 شماره

🔴 تعداد مقالات ویدئویی منتشر شده: 2500 مقاله

🔴 تعداد مؤسسات مشترک: بیش از 500 مؤسسه

🔴 سال تأسیس: 2006 میلادی

🔴 تهیه کننده: MyJoVE Corp

🔴 لینک دسترسی: http://www.jove.com

🔴 چگونه به مجله ویدئویی پزشکی JoVE دسترسی پیدا کنیم؟

سامانه دانلود مقاله و کتاب ایران پیپر امکان دسترسی مستقیم به پایگاه JoVE را فراهم کرده است. برای دسترسی به این پایگاه، در صفحه اصلی سایت ایران پیپر، ابتدا بر روی تب دسترسی های مستقیم و سپس بر روی لینک دسترسی مستقیم این پایگاه کلیک کنید. پس از چند لحظه به پایگاه اطلاعاتی JoVE منتقل خواهید شد.

ترجمه مقاله

دیدگاهتان را بنویسید