معرفی ۱۰ سرویس برتر مترجم آنلاین

بهترین سرویس های مترجم آنلاین

امروزه سرویس های مترجم آنلاین حضور گسترده ای پیدا کرده اند. در واقع، آن ها مثل بمبی در جهان منفجر شده اند و از آنجایی که تقریبا در هر صنعتی نیاز به سرویس های ترجمه آنلاین وجود دارد، دسترسی جهانی به آن ها رو به افزایش است. در حال حاضر از شرکت های گسترده گرفته تا تجارت الکترونیک، چاپ و نشر، تحقیق و پژوهش، هریک نیازمند سرویس های ترجمه آنلاین تخصصی می باشند. این روز ها ترجمه در کوتاه ترین زمان ممکن و به صورت آنلاین بسیار مورد توجه سیل گسترده ای از کاربران قرار گرفته است. در این مطلب بهترین مترجم آنلاین معرفی شده است.

در گذشته، سازمان هایی که نیاز به ترجمه داشتند، به طور سنتی از سرویس های محلی یا بومی در موقعیت های مورد نظر استفاده می کردند. این چندان ایده آل نبود زیرا این مترجمان شخصی گاها غیر قابل اعتماد و نامناسب بودند و اگر ترجمه در چند زبان نیاز بود، اغلب چندین شخص باید در محل می ماندند. اما در عصر امروز اوضاع فرق کرده است. خود شما وقتی که سریعا می خواهید متن یا کلمه ای را ترجمه کنید، چگونه این کار را انجام می دهید؟ از دوستتان که زبانش خوب است یا دیکشنری‌ های گوناگون؟ امروز حتی این امکان وجود دارد ابزارک هایی روی مرورگر به منظور ترجمه سریع لغت یا متن نصب و استفاده نمود. اما شاید سازمان شما اجازه نصب این افزونه ها را به شما ندهد. پس سرویس های ترجمه آنلاین به کمک شما می آیند.

مترجم آنلاین

امروزه سرویس های ترجمه آنلاین به منظور پاسخ دهی به نیاز های سازمان ها در کیفیت بالا و کاملا قابل اعتماد توسعه پیدا کرده اند و به طور قطع افراد ستاره ای در این سرویس ها نقش دارند. این سرویس ها در ترجمه لغت و متن بسیار هوشمندانه و به سرعت کار می‌ کنند و نیاز اغلب کاربران را پاسخگو هستند. با این حال، ممکن است مثل هرچیز دیگری، خرابکاری یا کلاهبرداری یا نتایج با کیفیت پایین در آن ها وجود داشته باشد.

در این مطلب ما قصد داریم تا به شما کمک کنیم تا سرویس مترجم آنلاین معتبر و حرفه ای که نتایجی با کیفیت بالا ارائه می دهد و نیاز های شخصی شما را برآورده می کند را انتخاب کنید. بعضی از این سرویس های آنلاین شامل امکانات دیگری هستند که در این مقاله این موارد را نیز برای شما شرح می دهیم. در اینجا شما می توانید سرویس هایی که در ادامه معرفی می کنیم عینا بررسی کنید و بر اساس تحقیقات و ارزیابی خود و همچنین نظر مشتریان و بازخورد های واقعی، از مناسب ترین آن ها در خور نیاز خود استفاده نمایید. این اطلاعات به شما در تصمیم گیری هوشمندانه کمک می کند. پس از تشخیص درست و انتخاب بهترین سرویس مترجم آنلاین در این فهرست حتما آن را در بوک ‌مارک خود به منظور دسترسی سریع تر قرار دهید.

نحوه شناسایی سایت های ضعیف ترجمه

اگر شما به انتخاب سرویس تصادفی فکر می کنید، باید عواملی را شناسایی کنید که نشان دهد شما یک محصول خوب را پیدا کرده اید. در اینجا چند مورد برای بررسی وجود دارد:

 • وب سایت کم کیفیت: سرویس ترجمه ای ارزشمند است که برای سرمایه گذاری روی یک وب سایت خوب به نظر می رسد و برای ارائه متن های با کیفیت بالا و روان، زمان می گذارد. از هر وب سایتی که به نظر حرفه ای انجام نمی دهد، دور شوید.
 • گرامر بد/ترکیب بندی: بسیاری از سرویس ها دسترسی جهانی دارند و سایت های خودشان در چندین زبان ترجمه شده اند. اما اگه از سایت زبان خودتون استفاده کنید که کاربرد های اشتباهی از گرامر و لغات در آن وجود داشته باشد، در این صورت می تواند بازدهی داشته باشد؟ جواب واضح است.
 • نظرات مشتریان عمومی/ بازخورد ها: وب سایت های غیر حرفه ای نظرات مشتریان خود را می نویسند که آن ها اغلب واقعی نیستند. با نظر و بازخوردی که روی سایت می بینید، پیش نروید صرفا آن ها را بررسی کنید.
 • قیمت گذاری خارج از مرز های عادی: بعضی از شرکت ها هزینه خدمات خود را بیش از حد به شما نشان می دهند که فکر کنید آن ها به نحوی بهتر از بقیه هستند. برخی دیگر برای رونق کسب و کار خود واقعا قیمت خیلی پایینی پیشنهاد می دهند. شما باید قیمت ها را از چندین سایت دریافت کنید تا متوجه شوید که هزینه های معمولی در چه نرخی هستند و یک شرکت را در آن محدوده قیمت انتخاب کنید.
 • ضعیف یا بدون دیدگاه: اگر شما در مورد یک سرویس ترجمه هیچ گونه نظر و دیدگاهی را پیدا نکردید یا صرفا نظرات خنثی و ضعیفی را مشاهده کردید، انتخاب این سرویس ریسک خطرناکی است، سراغ دیگری بروید.

پیدا کردن بهترین وب سایت ترجمه به تنهایی خود کار سختی است

در مورد چگونگی خرید یک ماشین، یک دستگاه بزرگ، یا یک هتل برای تعطیلات فکر کنید. شما برخی تحقیقات اولیه انجام می دهید و در رسانه های اجتماعی نظرات دیگران را بررسی می کنید.  قطعا در آخر نظرات مشتریان سایت ها را بررسی می کنید تا اطلاعات واقعی را کسب کنید و از نظرات مشتریانی که محصول یا خدمات سایت را خریداری کرده اند، آگاه شوید. این خرید ها اهمیت دارند. بنابراین، اهمیت یافتن بهترین سایت ترجمه برای نیازهای سازمانی شما در چیست؟ ما معتقدیم که از اهمیت حیاتی برخوردار است و به همین دلیل است که این مطلب را آماده کرده ایم.

شما لازم نیست کار سختی انجام دهید. ما این کار را برای شما انجام داده ایم. این سایت تنها مکانی است که شما می توانید اطلاعات صادقانه پیدا کنید. ما هیچ “نقشی در این بازی نداریم؛” ما بر اطلاعات واقعی و تجارب مشتریان متمرکز هستیم.

نتایج براساس نظرات مشتریان

ما معیارهای بسیار خاصی را توسعه داده ایم که اعتقاد داریم حرفه ای بودن، معتبر بودن و کیفیت بالا برای هر دوی محصولات و خدمات باید در نظر گرفته شوند. ما هر سرویس ترجمه را براساس این معیار ها ارزیابی کرده ایم تا بتوانیم یک بررسی واقعی و درست ارائه دهیم. ما سیاست ها و شیوه های هر شرکت را ارزیابی نموده ایم؛ ما به مشتریان گوش داده ایم؛ ما خودمان برای ارزیابی کیفیت و خدمات، انجام ترجمه ای را سفارش داده ایم. در اینجا شرکت های ترجمه که توسط ما بررسی شده اند و جزو برترین ها هستند معرفی می کنیم:

بهترین سایت های مترجم آنلاین

 

بهترین مترجم آنلاین
بهترین مترجم آنلاین

مترجم آنلاین گوگل ترنسلیت

یکی از بهترین سرویس های مترجم آنلاین که حاصل کمپانی بزرگ گوگل می باشد که اکثر افراد در جهان دست کم یکبار با آن سروکار داشته اند؛ اغلب با سرچ اسم بعضی لغات، یکی از نتایج گوگل به این سرویس ترجمه آنلاین مربوط است. از این رو در چنین موقعیتی فرد نیاز ندارد که حتما صفحه اختصاصی این سرویس را باز نماید و در همان قسمت می تواند نتیجه را دریافت کند.

مترجم آنلاین گوگل ترنسلیت

با این حال درصورتی که تمایل دارید جملات بسیاری را در Google Translate ترجمه کنید، لازم است حتما سایت اصلی آن را باز نموده و جملات را در کادر مربوطه برای ترجمه بنویسید. در آن صفحه جای بیشتری برای مشاهده و تغییر و ویراستاری جملات خود دارید و نوع ورودی جملات را می ‌توان از دست نویس به صفحه کلید عوض کرد. دیگر امکانات کارآمد این ابزار مترجم آنلاین از قبیل ویژگی ذخیره کردن، کپی نمودن، به اشتراک گذاشتن یا گوش دادن حاصل ترجمه می باشد.

درضمن در صورتی که تصور می ‌کنید حاصل ترجمه در بعضی بخش ها اشتباه است، امکان تصحیح و ثبت آن در منبع این سرویس برای شما وجو دارد. این سرویس از ۱۰۰ زبان زنده ی دنیا پشتیبانی می کند.

مترجم آنلاین Bing Translator

مترجم آنلاین Bingاز دیگر بهترین سرویس های آنلاین مترجمی که شناخته شده و معروف است، سرویس مترجم آنلاین منحصر به فرد بینگ می باشد که از زیر نظر شرکت مایکروسافت است. این امکان را دارد که بدون انتخاب زبان ورودی ترجمه شما را انجام دهد، فقط کافی است متن یا کلمه خود را به آن زبان تایپ کنید تا خود سیستم به طور اتوماتیک تشخیص دهد که به چه زبانی است. در صورتی که میکروفون در دسترس شما هست، این زمینه فراهم است که به جای نوشتن جملات، آن ها برای این سرویس خواند.

پس از به پایان رسیدن پروسه ترجمه جملات، می توانید آن ها را گوش دهید. داستان آنجایی جالب می شود که می توانید پیش از گوش دادن انتخاب کنید که جملات با صدای مرد یا زن برای شما پخش شود. هم امکان اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی با دوستان خود و هم سرچ در موتور جستجوی بینگ وجود دارد. در آخر نسبت به میزان رضایت خود این امکان برایتان فراهم است که ترجمه انجام شده را پسندیده و یا آیکون کناری را برگزینید تا به عبارتی نظر خود را به این ابزار ترجمه گفته باشید. این سرویس ترجمه، بیشتر از ۶۰ زبان موجود جهان را پشتیبانی می کند.

مترجم آنلاین SDL Free Translation

مترجم آنلاین SDLشما قادرید جملات و مقالات موجود در بیش از ۴۵ زبان زنده جهان را در این ابزار مترجم آنلاین به آسانی به زبان دیگری ترجمه نمایید. آن گاه می توانید متون ترجمه شده را به شکل نوشته یا فایل صوتی ذخیره نمایید. از طرفی می توانید آن را چاپ کنید یا آن را برای دسترسی راحت تر با دیگران به اشتراک بگذارید. اگر حالت ترجمه آنی را فعال نمایید، در آن واحد با نوشتن متن، ترجمه در قسمت دیگر انجام می شود.

ترجمه مستندات یکی از امکانات منحصر به فرد این مترجم آنلاین محسوب می شود. با این حال که کاربران به طور رایگان نمی توانند از این ویژگی استفاده کنند، اما کارایی داشتن آن ما را متقاعد نمود حتما این سرویس مترجم آنلاین برتر را در فهرست جای دهیم. بعد از آپلود فایل مورد نظر در سرویس، هزینه ترجمه آن تعیین شده و می‌توان با واریز هزینه، ترجمه را تحویل گرفت.

 مترجم آنلاین Translate.com

مترجم آنلاین translate

 

یکی دیگر از بهترین سرویس های ترجمه آنلاین که زیرشاخه مایکروسافت می باشد و بیش از ۱۰۰ زبان موجود جهان را ساپورت می کند، Translate.com  می باشد. هم می توانید متن مورد نظر را برای این سرویس بخوانید و هم با صفحه کلید خود تایپ کنید، آنگاه ترجمه انجام شده را گوش دهید یا ببنید و بخوانید.

در صورتی که تمایل دارید ترجمه صورت گرفته مورد مشاهده و بررسی قرار گیرد، می ‌توانید ۱۰۰ لغت ابتدایی را به طور رایگان بر عهده ی مترجمین کارکشته این سرویس بگذارید. برای این کار اول باید در سرویس Translate.com  عضو شوید و از آیکون برقراری ارتباط استفاده نمایید.

 

مترجم آنلاین DeepL Translator

مترجم آنلاین DeepLیکی دیگر از سرویس های برتر مترجم آنلاین در فهرست ما به اسم DeepL می باشد که دارای امکانات منحصر به فردی از قبیل تکمیل نمودن اتوماتیک متون و مفهوم آن ها می باشد. در این مترجم می توانید متون خود را از ۷ زبان زنده و شناخته شده ی جهان به زبان دیگری برگردانید و در آخر با دوبار کلیک بر روی آن توضیحات بیشتری برای شما به نمایش می گذارد.

وقتی لغت مدنظر در حاصل ترجمه را انتخاب نمایید، لیستی با پیشنهادات بیشتر در اختیار شما قرار می گیرد. و نیز می ‌توان معنی لغت که سریعا در آخر صفحه نمایش داده می شود را بررسی نمایید. نمونه هایی از لغت که در زبان ترجمه شده و زبان اصلی استفاده شده است نیز قابل مشاهده است. این ویژگی ها برای افرادی که در حال آموزش زبان منحصر به فردی می باشند بسیار کارآمد خواهند بود.

 

مترجم آنلاین Babylon

مترجم آنلاین Babylon

یکی از نرم ‌افزار های ترجمه سریع امکان دانلود و نصب آن برای همه کاربران فراهم است بابیلون می باشد. با این وجود یادتان نرود که سرویس تحت وب آن یک سرویس آنلاین برتر دیگر در فهرست تهیه شده ما است. این سرویس ۳۰ زبان زنده جهان را حمایت می کند و ویژگی ترجمه ساده و سلیس را به خود اختصاص داده است اما به راحتی نمی توان آن را با ترنسلیت گوگل یا بینگ مورد مقایسه قرار داد. با این وجود تجربه نشان داده است که کارکرد بابیلون در ترجمه جملات و متن های طولانی بسیار موشکافانه است. از این رو در صورتی که با مترجم های آنلاین قبلی سازگاری ندارید، حتما این سرویس را مورد بررسی قرار دهید.

در صورتی که شغل شما در حال حاضر به یک مترجم ماهر احتیاج دارد، همچنین این نمونه در مترجم بابیلون فراهم شده است. کافیست بر روی گزینه ترجمه انسانی کلیک نمایید و وارد صفحه ‌ای دیگر با توضیحات تکمیلی در رابطه با این شیوه شوید.

با این وجود تجربه نشان داده است که کارکرد بابیلون در ترجمه جملات و متن های طولانی بسیار موشکافانه است. از این رو در صورتی که با مترجم های آنلاین قبلی سازگاری ندارید، حتما این سرویس را مورد بررسی قرار دهید.

مترجم آنلاین PROMT

مترجم آنلاین Promtبرعکس دیگر سرویس های فهرست ما، مترجم آنلاین PROMT زبان‌ های بسیاری را حمایت نمی کند. فهرست زبان ‌های ساپورت شده توسط این مترجم به ۱۶ زبان معروف محدود است. با این وجود امکانات جذاب و کارآمد این مترجم نظر ما را به خود جذب نمود. در این سرویس این امکان وجود دارد که گزینه مربوط به تشخیص اتوماتیک زبان ورودی را فعال نمایید و نیز ترجمه را به مطلب ویژه ای در زمینه سرگرمی، ورزش، اخبار و… اختصاص دهید.

آنگاه می توان متن را کپی کرد و نیز امکان بررسی و تصحیح املای لغات برای افراد وجود دارد. به دیکشنری نیز دسترسی خواهید داشت. درضمن در صورتی که این سرویس را روی تبلت یا اسمارت فون بالا می آورید، صفحه کلید مجازی این سرویس مترجم آنلاین برتر کمک رسان شما خواهد بود. خرید و نصب نرم‌افزار منحصر به فرد این سرویس برای همه امکان پذیر است. در آخر امکان سفارش ترجمه انسانی مهیا شده است.

مترجم دیکشنری  Collins

اگر با سایت سرشناس Collins در قالب دیکشنری آنلاین کار می کنید، باید در جریان باشید که همچنین مترجم آنلاین Collins  در دسترس می باشد. حدود ۳۰ زبان زنده جهان در این مترجم ساپورت می‌ شوند. با اینکه قابلیت های این سرویس مترجم آنلاین برتر کم هستند، اما باید ذکر کنیم که ترجمه توسط ابزار کارآمد مایکروسافت صورت می پذیرد و نیز گزینه ای مربوط به کپی آسان و سریع جملات در آن قرار دارد.

مترجم آنلاین collins

در صورتی که تمایل دارید که یک سرویس مترجم آنلاین ترجمه تهیه کنید که دارای یک دیکشنری توسعه یافته، لغت نامه ی مترادف و متضاد ها و سرویس مربوط به گرامر باشد، گزینه پیشنهادی ما سرویس ترجمه کالینز است.

مترجم آنلاین IM Translator

مترجم آنلاین im translatorیک سرویس کارآمد دیگر در حوزه ترجمه آنلاین IM Translator می باشد. علی رغم دیگر موارد فهرست ما، این سرویس دارای یک ویژگی منحصر به فرد است؛ در اینجا بعد از تایپ کردن متن خود قادرید ترجمه آن در سرویس های ترجمه آنلاین گوناگون مثل مترجم گوگل و bing مشاهده و بررسی نمایید. از این رو اشتباهات ترجمه در مواقع مختلف تشخیص داده شده و بهترین ترجمه را می ‌توان انتخاب نمود. این سرویس به دلیل اینکه به دیگر سرویس ‌های جانبی در ارتباط است در رابطه با پشتیبانی از زبان‌ های گوناگون با مشکلی رو به رو نیست.

یکی دیگر از امکانات منحصر به فرد این سرویس مترجم آنلاین برتر، گزینه ترجمه معکوس می باشد؛‌ به این شکل که بعد از ترجمه جملات ورودی به زبان دلخواهتان، این امکان برای شما فراهم است که مجددا آن را به زبان اصلی برگردانید تا سطح ریزبینی و دقت ترجمه تعیین شود.

حتما از سایر امکانات این ابزار ترجمه مثل تشخیص اتوماتیک زبان، دیکشنری، املای درست و.. استفاده نمایید. در آخر ویژگی به اشتراک‌ گذاری زبان خروجی به درستی برای کاربران مهیا شده است.

مترجم آنلاین SpanishDict

مترجم آنلاین spanishdic

در صورتی که قصد شما در ترجمه آنلاین، از زبان انگلیسی به اسپانیایی می باشد، این سرویس کارآمد گزینه خوبی محسوب می شود. در همان صفحه اصلی قادر هستید جملات خود را بنویسد تا امر ترجمه صورت بگیرد. در قسمت ترجمه این ابزار امکانات خاص و کاربردی مثل ترجمه لغت به لغت و نیز ترجمه معکوس وجود دارد و برای افرادی که تصمیم دارند زبان اسپانیایی را آموزش ببینند بسیار مفید و سودمند خواهد بود.

‫۱۴۶ نظرها

 1. سلام ، ضمن تشکر از مدیریت سایت…
  من از طریق سایت زیر چند بار سفارش ترجمه دادم که سریعآ بهم تحویل دادن، گفتم به شما هم معرفی کنم(سایت ترجمانو)
  http://tarjomano.com

 2. سوای از موتورهای ترجمه یکی از سایت هایی که خیلی برای ترجمه و آموزش زبان به من کمک کرد ترجمانو بود که واقعا کادر حرفه ای و دلسوزی داره اینم لینک سایت
  http://www.tarjomano.com

 3. ترجمه,مترجم آنلاین,مترجم انلاین,دیکشنری,فرهنگ لغت,پارسی جو موتور جستجوی فارسی ترجمه پارسی جو

 4. سایت ترجمه تخصصی ترنسیس برای ترجمه مقاله ها و ترجمه اخبار به صورت آنلاین از زبان انگلیسی به فارسی و بالعکس کاملا آماده است و تا کنون خبر های زیادی را ترجمه کرده است که این ترجمه ها توسط مترجمان مرتبط با زمینه تخصصی ترجمه … ترنسیس – ترجمه مقاله | ترجمه تخصصی | سایت ترجمه | سفارش …

 5. وب سایت ترجمه تخصصی در کشور تیم ترجمه تخصصی ایرانیان پس از چندین سال تجربه موفق در ترجمه تخصصی مقالات اقدام به گسترش حوزه فعالیت خود نمود و به صورت تخصصی وارد ترجمه در کلیه زبان های زنده دنیا شد. ترجمه تخصصی ایرانیان: ترجمه تخصصی متن و مقاله

 6. سایت ترجمه پارس ترنس آماده خدمت رسانی شبانه روزی به شما کاربران گرامی در حوزه ترجمه متون تخصصی از فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی می باشد. جهت ثبت سفارش ترجمه می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید. سایت ترجمه – بهترین سایت ترجمه تخصصی در کشور – پارس ترنس

 7. سایت رایت می یک ارائه‌دهنده خدمات ترجمه و ویرایش تخصصی به‌صورت آنلاین است که در آن می‌توانید پروژه‌ی خود را از ترجمه متون ساده گرفته تا ترجمه متون تخصصی و یا ویرایش تخصصی به آن بسپارید. تمامی مراحل سفارش، قیمت‌گذاری … سایت ترجمه تخصصی رایت می | سفارش ترجمه با خیال راحت

 8. ما نیز به پشتوانه ۱۱ سال حضور در عرصه ترجمه و دارالترجمه سایت جدیدی به نام من مترجم هستم راه اندازی کردیم و تا خدمتی متفاوت هم به مترجم و هم به مشتری ترجمه ارائه دهیم.البته عمده کار این وب سایت … من مترجم هستم

 9. ترجمه تخصصی، ترجمه مقاله، ترجمه فوری، ترجمه کتاب، سفارش آنلاین تایپ و ترجمه، چاپ کتاب، پایان نامه، ترجمه دانشجویی، ترجمه حرفه ایی، بهترین هزینه ترجمه، ترجمه انگلیسی به فارسی، ترجمه فارسی به انگلیسی، تایپ به صورت … موسسه ایران تایپیست

 10. وبسایت ترجمه فا از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را در زمینه مقالات انگلیسی isi و ترجمه آنها شروع کرده و هدف آن ارائه جدیدترین مقالات انگلیسی از نشریات معتبر به همراه ترجمه فارسی میباشد. ترجمه های آماده سایت ترجمه فا، به سه دسته ویژه … ترجمه فا – دانلود رایگان مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی

 11. ترجمه متون، مقالات و کتب علوم انسانی. ترجمه نوشته‌های کلیدی و مؤثر نویسندگان اصلی علوم انسانی علی الخصوص متون کمتر شناخته شده. ترجمان | علوم انسانی و ترجمه

 12. در سایت ای ترجمه پرداخت امن در درگاه های بانکی کشور انجام میشود. در صورتی که امکان دسترسی به رمز دوم و پرداخت آنلاین نداشتید میتوانید درخواست واریز به کارت دهید. نحوه محاسبه هزینه سفارشات در ای ترجمه بر اساس تعداد کلمات … ای ترجمه | سایت ثبت سفارش ترجمه

 13. سایت ترجمه تخصصی پارس ترنس امروزه با توجه تخصصی شدن علوم و گسترش ارتباطات، ترجمه تخصصی متون به یکی از دغدغه های افراد فعال در بسیاری از حوزه ها تبدیل شده است. ترجمه تخصصی دارای اصول و قوانینی است که تنها تسلط به زبان … ترجمه تخصصی – ترجمه مقاله – سایت ترجمه – پارس ترنس

 14. ترجمه سایت فرازین سرویس ترجمه سایت مترجم هوشمند فرازین ترجمه متن سایت را از انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی به صورت آنلاین، سریع و ارزان درمدت زمان کوتاه با کیفیت بهتر از مترجمان رقیب مانند مترجم گوگل انجام میدهد. … ترجمه رایگان متن فرازین – مترجم هوشمند فرازین

 15. وب سایت جدید مترجم پارس (آزمایشی) کاربر گرامی، هم اکنون می‌توانید با کلیک روی لینک فوق از نسخه جدید وب سایت مترجم پارس دیدن فرمایید. نظرات و پیشنهادت خود را به support [at] mabnasoft [dot] com ارسال نمایید. مترجم پارس – ترجمه آنلاین انگلیسی به فارسی

 16. سایت ترجمه گستر شامل جمعی از مترجمین فارغ التحصیل دانشگاه های معتبر داخلی و خارجی با هدف ارائه خدمات ترجمه تخصصی بصورت آنلاین است. ترجمه گستر با مترجمین و مشتریان به صورت آنلاین در ارتباط بوده و مراحل مختلف کار شامل … ترجمه مقاله | ترجمه تخصصی | سایت ترجمه متون تخصصی | ترجمه گستر

 17. سایت ترجمه تخصصی شبکه مترجمین ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ با رویکرد ترجمه انگلیسی، فارسی و سایر زبان‌ها آغاز کرده‌است. سفارش ترجمه در این سایت ترجمه به صورت کاملا آنلاین انجام می‌شود … شبکه مترجمین ایران | بزرگترین سایت ترجمه تخصصی آنلاین کشور‎

 18. سایت ترجمه آنلاین و نشر کتب مترجم ها با ارائه خدمات ۲۴ ساعته ترجمه و نشر، خدمات متنوع ترجمه آنلاین و بهره مندی از مترجمین متخصص و مجرب، سریع ترین و بهترین ترجمه را در زمینه های تخصصی و عمومی در تمامی رشته ها بدون نیاز به … سایت ترجمه انلاین مترجم ها : ترجمه انلاین و تخصصی متن …

 19. ترجمه گوگل یکی از سرویس‌های ماشینی رایگان و آنلاین است که یک متن را از زبانی به زبان دیگر بازگردانی می کند (زبان‌های فارسی ، انگلیسی ، عربی ، فرانسه و …) و توسط گوگل ارائه شده است. این خدمت از طریق وب سایت، اپلیکیشن … ترجمه گوگل مترجم آنلاین ترجمه رایگان Translate

 20. فعالیت در ترجمه آنلاین نیاز به حضور فیزیکی ندارد و همه فعالیت ها مانند شرکت در آزمون و یا دریافت سفارش از طریق وب سایت انجام می گیرد. ترجمه آنلاین – ثبت نام مترجم

 21. ما در سایت ترجمه ترنسیس بهترین مترجم ها را گردآورده ایم تا ترجمه فیلم و کلیپ های ویدئویی شما را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام دهند. پیاده سازی زیرنویس در ترجمه فیلم و الصاق آن به همراه لوگو به ویدئو . در … ترجمه فیلم، کلیپ، ویدئو و پیاده سازی زیرنویس – ترنسیس

 22. ترجمیک، جامع‌ترین پلتفرم ارائه خدمات ترجمه و سایر خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک مستقر در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف می‌باشد. مترجمان ایرانی و خارجی ما در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر و با تجربه هستند … ترجمیک | ترجمه تخصصی و فوری | ورود

 23. معرفی سایت های ترجمه رایگان برای ترجمه مقاله از انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی ترجمه رایگان – ترجمه مقاله و ویرایش مقاله ترنس۲۴

 24. ترجمه وب‌سایت. ارائه خدمات ترجمه وب سایت یا ترجمه محتوای وب سایت، برای مالکین وب سایت‌های سازمانی و شخصی . گروه خدمات ترجمه آی اس یار . گروه خدمات ترجمه آی اس یار در اصل یک راه ارتباطی بین مترجم و کارفرما می باشد که در … ترجمه تخصصی – آی اس یار

 25. وب‌سایت ترجمه تخصصی ترجمه‌یار، بستر سفارش آنلاین ترجمه تخصصی با امکان ثبت سفارش و برآورد قیمت رایگان است که خدمات ترجمه انسانی را به صورت گسترده در بین دانشگاهیان، شرکت‌های خصوصی و دولتی، ناشران و …، ارائه می‌نماید … ترجمه یار – سایت انجام سفارش ترجمه تخصصی متن، کتاب و مقاله

 26. ترگمان سرویس ترجمه متن آنلاین و رایگان است. در ترگمان می‌توانید هر متنی را با کیفیتی بهتر از گوگل و دیگر مترجم‌ها ترجمه کنید. زبان مبدأ ۰/۵۰۰۰. زبان مقصد ترجمه‌کن! ترجمه شده با موتور محاوره در ۰.۰۴۲۴ ثانیه دیکشنری توسط … ترگمان مترجم متن آنلاین و رایگان

 27. ترجمه ایران یک بستر کارآفرینی بزرگ است که می توانند برای هزاران مترجم کارآفرینی ایجاد کند. تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به ترجمه ایران می باشد. ترجمه ایران – مرکز تخصصی ترجمه

 28. سایت‌های و نرم‌افزارهای بزرگ ترجمه به فکر ایجاد راهی برای ترجمه فایل pdf به شکل کامل افتاده‌اند. در این رابطه، گوگل ترنسلیت، وب‌سایت Online Document Translator و برنامه ترادوس استودیو از جمله وب‌سایت و برنامه‌هایی هستند که از … ۳ راهکار آسان و سریع برای ترجمه فایل pdf | وبلاگ شبکه …

 29. ترجمیک سایت ترجمه تخصصی و بهترین سایت ترجمه مقاله در کشور است که فعالیت های خود را از اواخر سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است. ترجمیک یک مجموعه دانش بنیان است که اعضای اصلی مترجمانش را فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و صنعتی شریف تشکیل … ۱۰ تا از بهترین سایت های ترجمه ایران

 30. سایت ترجمانت بیشتر خدمات ترجمه خود را به شکل غیرحضوری به انجام می‌رساند. با این شرایط کارشناسان سایت ترجمانت استخدام مترجم غیرحضوری را در دستور کار خود قرار داده‌اند. ترجمانت با توجه به تخصص، تجربه و سایر مواردی که … استخدام مترجم غیرحضوری از سراسر کشور در سایت ترجمه تخصصی …

 31. سایت ترجمه تخصصی ترجمتن ارائه دهنده خدمات بدون واسطه ترجمه ، ترجمه و بازخوانی ، ترجمه مقاله ، ترجمه کتاب و ترجمه تخصصی برآورد هزینه ترجمه در کمتر از ۵ ثانیه سایت ترجمه | سایت ترجمه تخصصی | ترجمه و بازخوانی | ترجمه …

 32. شبکه مترجمین پارس ارائه دهنده خدمات تخصصی ترجمه در ایران. خدمات تخصصی ترجمه – ترجمه کتاب مقاله و سایت – تحویل فوری گارانتی کیفی – ترجمه فارسی به انگلیسی ، ترجمه انگلیسی به فارسی، ترجمه متن، کتاب و مقاله در زمینه های تخصصی … شبکه مترجمین پارس | خدمات تخصصی ترجمه مقاله، کتاب و متن

 33. جهت دسترسی سریع و فوری به ترجمه مقالات انگلیسی، می توانید از ابزار جستجو پیشرفته استفاده نموده و لیست مقالات با ترجمه فارسی مرتبط با موضوع خود را مشاهده نمایید. مقاله با ترجمه فارسی | جستجو بین مقالات

 34. دیکشنری آنلاین (Online Dictionary) وب سایت و یا اپلیکیشنی است که به صورت اینترنتی خدماتی مربوط به دیکشنری ها و فرهنگنامه ها را ارائه می دهد. مانند سایت دیکشنری آبادیس. در دیکشنری آنلاین شما با وارد کردن هر واژه ای در بخش مشخص شده … دیکشنری آنلاین آبادیس – Abadis Dictionary

 35. ترجمیار یک سرویس برخط کمک‌مترجم است که در آن می‌توان اسناد pdf را در محیطی شبیه به وورد ترجمه کرد. ترجمیار متن pdf را از آن استخراج نموده و همزمان با ترجمه جمله به جمله مترجم را همراهی‌م می‌کند. ترجمیار – خودت ترجمه کن!

 36. ترجمیک، سایت ترجمه تخصصی، ژورنال و کنفرانس، تولید محتوا، ترجمه همزمان، اعزام مترجم، ترجمه کتاب، ویرایش تخصصی انگلیسی و زبان‌های دیگر با بیش از ۶۵۰۰ متخصص ترجمیک | سایت ترجمه تخصصی | ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه …

 37. المعانی قاموس عربی فوری متعدد اللغات والمجالات. قاموس عربی انجلیزی ثنائی, قاموس عربی فرنسی , قاموس عربی اسبانی, قاموس عربی برتغالی , قاموس عربی عربی معجم عربی قاموس ومعجم المعانی متعدد اللغات والمجالات – ‫قاموس عربی …

 38. بهترین سایت ترجمه متون انگلیسی به فارسی تخصصی آنلاین. بهترین سایت ترجمه مقاله تخصصی یا بهتر بگوییم بهترین سایت ترجمه تخصصی آنلاین کار خود را از سال ۱۳۸۹ درخراسان رضوی آغاز کرد و از همان روزهای آغازین تاسیس به صورت حرفه … سایت ترجمه مقالات تخصصی آنلاین – ترجمه مقاله تخصصی و …

 39. ترجمه وب سایت. با توجه به قرار گرفتن کشورمان ایران در میان بازار های متعدد بین المللی،از شمال به کشورهای آسیای میانه با زبان روسی،از غرب به ترکیه با زبان ترکی استانبولی ، از شرق به پاکستان و هند با زبان انگلیسی و از جنوب … ترجمه متن – مترجم آنلاین آبادیس – Abadis Translator

 40. ترجمه فایل، صفحات وب و تصاویر نیز با هزینه اندک و به سرعت انجام می شود.’}} ترجمه انگلیسی به فارسی | ترجمه فارسی به انگلیسی – مترجم هوشمند فرازین ترجمه انگلیسی به فارسی | ترجمه فارسی به انگلیسی – مترجم …

 41. ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه و ادیت مقاله برای کلیه رشته ها … راهنمای پرداخت اینترنتی کسب درآمد از بازاریابی ابزارهای مفید نقشه سایت . تماس با شعبه تهران . شعبه تهران. ستارخان – خسرو شمالی – برج بهاران – طبقه ۷ واحد … گروه ترجمه تخصصی … – ترجمه البرز

 42. شبکه تخصصی ترجمه یک تمامی زبانهای روز دنیا پشتیبانی بیست و چهار ساعته، هفت روز هفته تلفن: ۴۴۲۷۰۴۳۶-۰۹۳۰۱۵۳۰۹۰۰ (۰۲۱) … دارلترجمه یک | ترجمه رسمی تایپ فوری تمام زبان ها

 43. ترجمه آنلاین یا مترجم آنلاین. به خدمات ترجمه ماشینی ای که توسط وب سایت ها به صورت آنلاین و در بستر اینترنت به کابران ارائه می شود، ترجمه آنلاین گفته می شود. ترجمه متن – مترجم آنلاین آبادیس – Abadis Translator

 44. دیکشنری آنلاین انگلیسی به فارسی و فرهنگ لغت فارسی به انگلیسی دیکشنری آنلاین انگلیسی و فارسی

 45. دارالترجمه رسمی الف به عنوان اولین و تنها دارنده اپلیکیشن آنلاین ثبت و سفارشات ترجمه رسمی کشور بستری را فراهم کرده است که مخاطبین محترم در هر زمان و مکانی که هستند، بتوانند تنها با در اختیار داشتن یک موبایل هوشمند … دارالترجمه رسمی الف | اولین دارالترجمه آنلاین ۲۴ ساعته در …

 46. ترجمه آنلاین متون تخصصی با پارس ترنس . ارائه خدمات ترجمه آنلاین توسط پارس ترنس دارالترجمه آنلاین پارس ترنس از سال ۱۳۹۶ اقدام به ارائه خدمات ترجمه با بالاترین کیفیت با همکاری ۱۱۰۰ مترجم نخبه نموده است. ترجمه آنلاین تخصصی- دارالترجمه آنلاین- سایت انلاین ترجمه …

 47. ترجمه تخصصی، ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی، ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی، ترجمه ارزان و دانشجویی، بانک مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی، استخدام مترجم آنلاین، ترجمه فوری، ترجمه مقالات isi،ترجمه کتاب فراترجمه | ترجمه فوری | ترجمه تخصصی متون و مقالات انگلیسی

 48. اگر همچنان کار نمی‌کند، در جایی از صفحه کلیک راست کنید. سپس روی ترجمه به [زبان موردنظر] کلیک کنید. تغییر تنظیمات ترجمه پیش‌فرض . به‌طور پیش‌فرض، Chrome پیشنهاد می‌کند صفحات نوشته‌شده به زبانی را که نمی‌دانید ترجمه کند. � تغییر زبان‌های Chrome و ترجمه صفحات وب – رایانه – Google …

 49. دیکشنری آبادیس شامل بخش هایی نظیر دیکشنری به زبان های مختلف از جمله انگلیسی، فارسی، عربی و همچنین بیست دیکشنری تخصصی با تلفظ انگلیسی و آمریکایی، ترجمه مخفف و کلمات اختصاری، مترجم آنلاین متن، لغتنامه دهخدا، فرهنگ معین … دیکشنری عربی به فارسی – Abadis Dictionary

 50. معرفی سایت های ترجمه رایگان برای ترجمه مقاله از انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی ترجمه رایگان – ترجمه مقاله و ویرایش مقاله ترنس۲۴

 51. سایت ترجمه تخصصی ترنسیس برای ترجمه مقاله ها و ترجمه اخبار به صورت آنلاین از زبان انگلیسی به فارسی و بالعکس کاملا آماده است و تا کنون خبر های زیادی را ترجمه کرده است که این ترجمه ها توسط مترجمان مرتبط با زمینه تخصصی ترجمه … ترنسیس – ترجمه مقاله | ترجمه تخصصی | سایت ترجمه | سفارش …

 52. دیکشنری آنلاین (Online Dictionary) وب سایت و یا اپلیکیشنی است که به صورت اینترنتی خدماتی مربوط به دیکشنری ها و فرهنگنامه ها را ارائه می دهد. مانند سایت دیکشنری آبادیس. در دیکشنری آنلاین شما با وارد کردن هر واژه ای در بخش مشخص شده … دیکشنری آنلاین آبادیس – Abadis Dictionary

 53. گروه ترجمه آنلاین تخصصی ترین و حرفه ای ترین مرکز آنلاین ترجمه در ایران می باشد. با گرد آوری حرفه ای ترین مترجم ها از سرتاسر ایران و ارائه خدمات از راه دور به صورت کاملا آنلاین توانسته ایم … ترجمه آنلاین – برای ارسال و ثبت سفارش وارد شوید

 54. گروه ترجمه آنلاین تخصصی ترین و حرفه ای ترین مرکز آنلاین ترجمه در ایران می باشد. با گرد آوری حرفه ای ترین مترجم ها از سرتاسر ایران و ارائه خدمات از راه دور به صورت کاملا آنلاین توانسته ایم … ترجمه آنلاین – ورود به حساب کاربری

 55. مترجم گوگل، یا google translate یک واژه بسیار آشنا بوده، که حتما یک بار به گوش همه ما رسیده است. ترجمه آنلاین متن یا یک واژه، از طریق مترجم گوگل حداقل یک بار به کار همه ما آمده است. مترجم گوگل در خیلی از موارد به دلیل واژگان … مترجم گوگل | google translate – خدمت از ما

 56. گروه ترجمه آنلاین ( فوری، تخصصی، ارزان ) ارائه کننده خدمات تخصصی ترجمه از انگلیسی به فارسی و ترجمه از فارسی به انگلیسی و سایر زبان ها است و خدمات خود را با کیفیتی بالا و به صرفه، در کمترین زمان ممکن به شما عرضه می نماید. ترجمه ارزان | سایت ترجمه | گروه ترجمه آنلاین

 57. دیکشنری آنلاین (Online Dictionary) وب سایت و یا اپلیکیشنی است که به صورت اینترنتی خدماتی مربوط به دیکشنری ها و فرهنگنامه ها را ارائه می دهد. مانند سایت دیکشنری آبادیس. در دیکشنری آنلاین شما با وارد کردن هر واژه ای در بخش مشخص شده … دیکشنری فارسی به فارسی – Abadis Dictionary

 58. خدمات ترجمه آنلاین رایگان . اگر قصد دارید از خدمات ترجمه آنلاین رایگان استفاده کنید، ابتدا باید در نظر داشته باشید که ترجمه شما تا چه حد عمیق و دقیق است. کلمات و عبارات ساده، پاراگراف ها و لغات مرکب می توانند توسط سایت … ترجمه سریع | ترجمه – ترجمه آنلاین

 59. ترگمان سرویس ترجمه متن آنلاین و رایگان است. در ترگمان می‌توانید هر متنی را با کیفیتی بهتر از گوگل و دیگر مترجم‌ها ترجمه کنید. زبان مبدأ ۰/۵۰۰۰. زبان مقصد ترجمه‌کن! ترجمه شده با موتور محاوره در ۰.۰۴۲۴ ثانیه دیکشنری توسط … ترگمان مترجم متن آنلاین و رایگان

 60. سرویس ترجمه رایگان متن مترجم فرازین ترجمه متون انگلیسی و فارسی را به صورت آنلاین، همزمان، آسان و خودکار از انگلیسی به فارسی و بالعکس انجام میدهد. ترجمه رایگان متن فرازین – مترجم هوشمند فرازین

 61. ما نیز به پشتوانه ۱۱ سال حضور در عرصه ترجمه و دارالترجمه سایت جدیدی به نام من مترجم هستم راه اندازی کردیم و تا خدمتی متفاوت هم به مترجم و هم به مشتری ترجمه ارائه دهیم.البته عمده کار این وب سایت اطلاع رسانی آنلاین برای … من مترجم هستم

 62. گروه تخصصی خدمات ترجمه آنلاین تک بر آن است که ترجمه هایی باکیفیت و تخصصی را در کوتاه ترین زمان ممکن به دست شما برساند. هدف این مجموعه رضایت مشتری و کیفیت برتر است. خدمات ترجمه تک از مترجم هایی متخصص و با مهارت در صنعت … ترجمه آنلاین تک

 63. ترجمه آنلاین. ترجمه آنلاین به کابران این امکان را ارائه میدهند که کیفیت وسرعت تضمین شده به صورت کاملا رایگان باشد,آشنایی با ۱۰ ابزار ترجمه آنلاین به صورت کاملا رایگان. امروزه عرصه جهانی بیشتر شبیه دهکده جهانی وب می باشد … ترجمه آنلاین – دارالترجمه رسمی پارسیس

 64. سایت ترجمه تخصصی آنلاین با ۲۰۰ هزار کاربر و ۲۰ هزار مترجم، مرکز ترجمه تخصصی با بهترین کیفیت و مدل تخفیفی منحصر به فرد در ترجمه متون تخصصی انگلیسی و فارسی شبکه مترجمین ایران | بزرگترین سایت ترجمه تخصصی آنلاین کشور‎

 65. دیکشنری آنلاین فارسی تبدیل فونت فارسی به font farsi t,kj دیکشنری انلاین و بالعکس بلعکس nd;d, nd; یهزع یهز یهزفهخدشق خدمهدث دیکشنری آنلاین farsi thvsd persian irani parsi پارسی dictionay online farsi بهترین دیکشنری آنلاین متن مترجم آنلاین متن ترجمه … دیکشنری آنلاین دیک یو فارسی|Online Dictionary|مترجم متن

 66. دیکشری تخصصی ایرانیان یک سرویس آنلاین است که به صورت رایگان در دسترس بوده و شامل تمامی رشته ها می شود. خدمات ما. ترجمه تخصصی. ترجمه متون علمی و فنی در زمینه های محتلف توسط مترجم مرتبط با متن. ترجمه انگلیسی به فارسی. ترجمه … دیکشنری تخصصی ایرانیان:دیکشنری تخصصی آنلاین در تمام رشته ها

 67. ترجمه فایل، صفحات وب و تصاویر نیز با هزینه اندک و به سرعت انجام می شود.’}} ترجمه انگلیسی به فارسی | ترجمه فارسی به انگلیسی – مترجم هوشمند فرازین ترجمه انگلیسی به فارسی | ترجمه فارسی به انگلیسی – مترجم …

 68. گروه ترجمه آنلاین تخصصی ترین و حرفه ای ترین مرکز آنلاین ترجمه در ایران می باشد. با گرد آوری حرفه ای ترین مترجم ها از سرتاسر ایران و ارائه خدمات از راه دور به صورت کاملا آنلاین توانسته ایم … ترجمه آنلاین – ثبت نام مترجم

 69. قیمت ترجمه در سایت ترجمه آنلاین در پایین ترین سطح قرار دارد، درخواست تخفیف بیشتر نفرمایید. قیمتی که در هنگام سفارش مشتری در پیش‌ فاکتور منظور می گردد، معتبر می‌ باشد. *** اکثر افراد یا شرکت هایی که کار ترجمه دارند، دوست … قیمت ترجمه – گروه ترجمه آنلاین

 70. وب سایتی است که تمامی نیازهای ترجمه شما را برآورده می کند. مترجم آنلاین ما به شما کمک می کند تا به بهترین ابزار ترجمه زبان موجود در شبکه اینترنت دسترسی داشته باشید؛ بنابراین سفر خود به سرزمین زبان ها را از همین جا آغاز … Free Online Translation – ترجمه آنلاین

 71. ترجمه گوگل یکی از سرویس‌های ماشینی رایگان و آنلاین است که یک متن را از زبانی به زبان دیگر بازگردانی می کند (زبان‌های فارسی ، انگلیسی ، عربی ، فرانسه و …) و توسط گوگل ارائه شده است. این خدمت از طریق وب سایت، اپلیکیشن … ترجمه گوگل مترجم آنلاین ترجمه رایگان Translate

 72. مترجم عربی به فارسی و مترجم فارسی به عربی با تلفظ – ترجمه آنلاین آبادیس ترجمه فارسی به عربی | ترجمه عربی به فارسی

 73. اگر به ترجمه فیلم و پیاده سازی زیرنویس، ترجمه زیرنویس فیلم و کلیپ های ویدئویی و صوتی از انگلیسی به فارسی یا فارسی به انگلیسی و حتی سایر زبانها نیاز دارید، با خیال راحت سفارش ترجمه فیلم خود را به ما بسپارید. ترجمه فیلم، کلیپ، ویدئو و پیاده سازی زیرنویس – ترنسیس

 74. نمونه ترجمه متن مترجم آنلاین گوگل. اگر کلمه‌ای را در باکس متن ورودی هایلایت کنید، تعاریف، جملات نمونه و اطلاعات ترجمه مربوط به آن کلمه نمایش داده می‌شود. بهترین مترجم آنلاین متن در سال ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰، معرفی ۶ سرویس …

 75. • ترجمه نوشتار: بین ۱۰۳ زبان ترجمه کنید • ترجمه با یک ضربه: نوشتار هر برنامه‌ای را کپی کنید و برای ترجمه روی نماد «مترجم Google» ضربه بزنید (همه زبان‌ها) • آفلاین: بدون اتصال اینترنت ترجمه کنید (۵۹ زبان) • ترجمه فوری با … مترجم Google‬ – برنامه‌ها در Google Play

 76. مترجم آنلاین وب ترنس بر پایه ترجمه Google و سایر مترجم های آنلاین مطرح است. مترجم رایگان وب ترنس با کمک نرم افزارهای روز دنیا خصوصا ترجمه گوگل، می تواند کلمه (لغت – عبارت) یا جمله شما را از هر زبانی به ۹۳ زبان زنده دنیا ترجمه … ترجمه گوگل – ترجمه آنلاین گوگل Translate

 77. ترجمه,مترجم آنلاین,مترجم انلاین,دیکشنری,فرهنگ لغت,پارسی جو موتور جستجوی فارسی ترجمه پارسی جو – Parsijoo

 78. متن انگلیسی را برای ترجمه فارسی وارد نمایید . لطفا متن ارسالی بیشتر از ۱۵۰ کلمه نباشد. Custom Search دیکشنری موبایل انگلیسی به فارسی: مترجم فارسی به انگلیسی ترجمه همزمان متن قارسی به انگلیسی نقشه سایت: حمایت کنندگان: محصولات: یا مترجم پارس – مترجم متن آنلاین انگلیسی به فارسی

 79. دیکشنری آنلاین انگلیسی به فارسی یکی از واجباتی است که هر فردی به آن نیاز دارد. هر کجایی که باشید و در حال انجام هر کاری باشید به یک مترجم آنلاین نیاز پیدا می کنید. سایت ها و اپلیکیشن های موبایلی زیادی برای ترجمه متن و زبان … بهترین دیکشنری های آنلاین انگلیسی و فارسی (آپدیت جدید) – مخاطب

 80. بهترین سرویس های مترجم آنلاین. امروزه سرویس های مترجم آنلاین حضور گسترده ای پیدا کرده اند. در واقع، آن ها مثل بمبی در جهان منفجر شده اند و از آنجایی که تقریبا در هر صنعتی نیاز به سرویس های ترجمه آنلاین وجود دارد، دسترسی … معرفی ۱۰ سرویس برتر مترجم آنلاین | ایران پیپر

 81. این مترجم بر اساس سایت‌های ترجمه‌گر گوگل و فرازین عمل می‌کند. معنی کلمه مورد نظرتان را می‌توانید در گوگل ترنسلیت بیابید یا برای دقت بیشتر، به دیکشنری آبی دیک مراجعه کنید.; در ترجمه گر گوگل، سریع و رایگان ترجمه کنید و … ترجمه گوگل مترجم آنلاین ترجمه رایگان Translate

 82. بهترین سایت های مترجم متن آنلاین را بررسی خواهیم کرد. گوگل ترنسلیت بهترین مترجم آنلاین متن در دنیاست که ۱۰۰ زبان را پوشش میدهد. بهترین ترجمه آنلاین متن را سایت Babylon دارد. ۱۰ تا از بهترین سایت های مترجم متن آنلاین

 83. انتخاب بهترین مترجم آنلاین و مترجم غیر حضوری … ما در سایت ترجمه ترنسیس زیرساختی آماده کرده ایم که متخصص ترین و بهترین مترجم ها به عضویت آن درآیند تا سفارش ترجمه آنلاین شما به صورت کاملا تخصصی با بالاترین کیفیت و مناسب … ترنسیس – ترجمه مقاله | ترجمه تخصصی | سایت ترجمه | سفارش …

 84. دانلود نرم افزار حرفه ای مترجم متن (برای ویندوز) Ace Translator 16.3 Windows . نسخه جدید نرم افزار ترجمه متن Ace Translator منتشر شد! (۱۶٫۳) نرم افزار Ace Translator یکی از بهترین نرم افزارها برای ترجمه متن است. نرم افزار حرفه ای مترجم متن (برای ویندوز) – Ace Translator …

 85. گروه ترجمه آنلاین ( فوری، تخصصی، ارزان ) ارائه کننده خدمات تخصصی ترجمه از انگلیسی به فارسی و ترجمه از فارسی به انگلیسی و سایر زبان ها است و خدمات خود را با کیفیتی بالا و به صرفه، در کمترین زمان ممکن به شما عرضه می نماید. ترجمه ارزان | سایت ترجمه | گروه ترجمه آنلاین

 86. ۵- سیسترانت (SYSTRANet)، بهترین مترجم آنلاین برای ترجمه فایل‌ها . سیسترانت مترجم زبان دیگری است که نه تنها متن، بلکه فایل‌ها را هم ترجمه می‌کند. فقط کافی است سند خود مثلاً یک فایل ورد را آپلود کنید و بعد از اینکه فرایند … بهترین مترجم آنلاین متن در سال ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰، معرفی ۶ سرویس …

 87. استفاده بر خط از مترجم گوگل، بهترین دیکشنری رایگان اندروید و سایر سیستم عامل‌ها، شما از جستجوی عبارت دانلود بهترین دیکشنری رایگان اندروید در موتور جستجوی‌اش بی‌نیاز کرده. از اساسی‌ترین و دم دستی‌ترین واکنشهای غریز بهترین دیکشنری اندروید ؛ آشنایی با بهترین دیکشنری های …

 88. حال مشاهده کردید تفاوت کدام مترجم آنلاین بهتر و قابل درک تر است , اگر بخواهیم عادلانه رتبه بندی کنیم به شرح ذیل خواهد بود : رتبه بندی بهترین ابزار ترجمه آنلاین شامل : گوگل ترنسلیت , ترجمه آنلاین بینگ , ترجمه شخصی , ترجمه … ترجمه آنلاین – دارالترجمه رسمی پارسیس

 89. وبسایت مترجم آنلاین بابیلون برخلاف دو سرویس قبل از URL پشتیبانی نمی‌کند. ترنسلیت (Translate.com) یکی دیگر از بهترین مترجم‌های آنلاین که به صورت رایگان فعالیت می‌کند، Translate.com است. این سرویس از چندین … معرفی بهترین مترجم‌های آنلاین

 90. ترجمه آنلاین; مترجم متن ; ترجمه شعر; ترجمه نثر ساده; ترجمه متون ادبی; ترجمه سریع. ترجمه تخصصی رشته ها; محاسبه هزینه ترجمه; استخدام مترجم; تعرفه ترجمه; پرداخت آنلاین; سفارش ترجمه; مقالات ترجمه; درباره ما; ترجمه آنلاین. ترجمه ترجمه سریع | ترجمه – ترجمه آنلاین

 91. به کمک فناوری واقعیت مجازی مترجم گوگل میتوانید به راحتی و به صورت آنلاین با استفاده از دوربین گوشی خود، نوشته های مختلف اطرافتان مانند تابلوها و عکس ها را به صورت ترجمه شده ببینید؛ برای اینکار کافی است وارد برنامه گوگل … دانلود مترجم گوگل ۶٫۴٫۰ Google Translate – بهترین مترجم آنلاین

 92. بهترین سرویس های مترجم آنلاین. حتی اگر دانشجو، استاد دانشگاه و دانش آموز هم نباشید، قطعا یک بار در زندگی خود نیاز به ترجمه یک متن خاص داشته اید. از گذشته تا به امروز یکی از رایج ترین سرویس های گوگل برای ترجمه، گوگل … ۱۰ تا از بهترین سایت های ترجمه ایران

 93. ترگمان سرویس ترجمه متن آنلاین و رایگان است. در ترگمان می‌توانید هر متنی را با کیفیتی بهتر از گوگل و دیگر مترجم‌ها ترجمه کنید. زبان مبدأ ۰/۵۰۰۰. زبان مقصد ترجمه‌کن! ترجمه شده با موتور محاوره در ۰.۰۴۲۴ ثانیه دیکشنری توسط … ترگمان مترجم متن آنلاین و رایگان

 94. وبسایت مترجم آنلاین بابیلون برخلاف دو سرویس قبل از URL پشتیبانی نمی‌کند. ترنسلیت (Translate.com) یکی دیگر از بهترین مترجم‌های آنلاین که به صورت رایگان فعالیت می‌کند، Translate.com است. این سرویس از چندین … معرفی بهترین مترجم‌های آنلاین | رسانه کلیک

 95. ۱۰ تا از بهترین سایت های مترجم آنلاین بسیار خوب. حالا که با خصوصیات و ویژگی‌های یک سایت دیکشنری آنلاین خوب آشنا شدید، وقت آن است که با ۱۰ تا از بهترین سایت های دیکشنری آنلاین هم آشنا شوید. معرفی ۱۰ سایت دیکشنری آنلاین و مترجم آنلاین برتر خارجی و …

 96. بهترین راهکار پیش روی کاربران استفاده از سرویس‌های آنلاین ترجمه است؛ این ابزارها در ترجمه کلمه و جملات بسیار هوشمند و سریع عمل می‌کنند و پاسخگوی نیاز اکثر کاربران هستند. برخی از این مترجم‌ها شامل قابلیت‌های دیگری … معرفی ۱۰ مترجم آنلاین برتر با قابلیت‌های ویژه و کاربردی …

 97. صفر تا صد گوگل ترنسلیت؛ با سیستم ترجمه گوگل و بهترین مترجم آنلاین جهان آشنا شوید . زومیت; ۹ دقیقه پیش; گوگل ترنسلیت یا ترجمه گوگل یکی از بهترین ابزارهای ترجمه آنلاین متن به‌شمارمی‌رود و در سال‌های اخیر علاوه‌بر ترجمه … صفر تا صد گوگل ترنسلیت؛ با سیستم ترجمه گوگل و بهترین مترجم …

 98. مترجم گوگل یکی از سرویس های ماشینی رایگان و آنلاین است که یک متن را از زبانی به زبان دیگر بازگردانی می کند (زبان های فارسی ، عربی ، عربی ، فرانسه و …) و توسط گوگل ارائه شده است. این خدمت از طریق سایت آبادیس بخش ترجمه فارسی به عربی | ترجمه عربی به فارسی

 99. Bing ، بهترین مترجم آنلاین انگلیسی به فارسی . مانند سایر مترجم هایی که معرفی کردیم، بینگ نیز می تواند زبان ها را بطور خودکار تشخیص دهد؛ نکته قابل ذکر این مترجم سادگی آن است. ویژگی های مترجم بینگ به شرح زیر است: ترجمه ها را … بهترین مترجم آنلاین متون تخصصی برای وب و اندروید | رسانه کلیک

 100. بهترین سرویس های مترجم آنلاین. برای ترجمه متون مورد نیاز خود از چه روشی استفاده می‌ کنید؟ استفاده از دیکشنری های متنوع یا پرس و جو از کسانی که به زبان های مختلف مسلط اند؟ شاید هم از آن دسته … بهترین سایت های ترجمه ایران – ویرگول

 101. گوگل ترنسلیت یا مترجم گوگل یکی از بهترین سرویس‌های گوگل محسوب می‌شود و به جرئت می توان آن را بهترین مترجم آنلاین نیز نامید. کمتر کسی است که با گوگل ترنسلیت آشنا نباشد و علاوه بر مترجمان اکثر کاربران دیگر نیز حتی برای … همه چیز در مورد ترجمه گوگل ؛ با گوگل ترنسلیت و بهترین …

 102. وب سایت جدید مترجم پارس (آزمایشی) کاربر گرامی، هم اکنون می‌توانید با کلیک روی لینک فوق از نسخه جدید وب سایت مترجم پارس دیدن فرمایید. نظرات و پیشنهادت خود را به support [at] mabnasoft [dot] com ارسال نمایید. مترجم : موضوع . متن انگلیسی … مترجم پارس – ترجمه آنلاین انگلیسی به فارسی

 103. ایران مترجم اولین و تنها گروه ارائه خدمات تخصصی ترجمه انگلیسی و فارسی است. ما با تخصصی کردن حوزه فعالیت و انحصاری کردن آن به ترجمه متن، به دنبال ارتقای کیفیت ارائه خدمات و صحه گذاشتن بر ادعای کیفیت برتر خود هستیم. ترجمه متن های علوم پزشکی – مترجم متن

 104. مترجم آنلاین با قابلیت ترجمه صوتی و ترجمه از روی عکس. اگر به دنبال دستیار حرفه ای برای ترجمه میگردید این برنامه با قابلیت های شگفت انگیز شما را شگفت زده خواهد کرد مترجم آنلاین با استفاده از استانداردهای گوگل بهترین … برنامه مترجم آنلاین – دانلود | کافه بازار

 105. دیکشنری آنلاین فارسی تبدیل فونت فارسی به font farsi t,kj دیکشنری انلاین و بالعکس بلعکس nd;d, nd; یهزع یهز یهزفهخدشق خدمهدث دیکشنری آنلاین farsi thvsd persian irani parsi پارسی dictionay online farsi بهترین دیکشنری آنلاین متن مترجم آنلاین متن ترجمه … دیکشنری آنلاین دیک یو فارسی|Online Dictionary|مترجم متن

 106. در سرویس های انگلیسی، شما می توانید متن سوالات خود را به زبان فارسی نیز تایپ کنید و برای استفاده از امکانات نیز می توانید از مطلب بهترین مترجم ها آنلاین انگلیسی به فارسی کمک بگیرید. ۱۵ تا از بهترین سایت های ساخت آزمون فارسی و انگلیسی آنلاین …

 107. وب سایت دارالترجمه رسمی آنلاین (RasmiOnline) بهترین دارالترجمه رسمی تهران و شهرستان است که خدمات ترجمه رسمی انگلیسی و آلمانی و … را ارائه می دهد. دارالترجمه رسمی آنلاین – ترجمه رسمی انگلیسی و سایر زبان ها …

 108. با سلام خدمت شما کاربران گرامی ابزار وب، من سینا ریگی هستم و میخوام تو این مقاله بهتون بهترین مترجم و translator های آنلاین رو معرفی کنم. شاید اول ذهن‌تون فقط بره به گوگل ترنسلیت که خب بسیار هم مترجم خوبی هست ولی تو این مقاله … بهترین مترجم و translator های آنلاین و رایگان | وب ابزار

 109. دیکشنری آنلاین هوشیار هم یکی از بهترین مترجم های متن آنلاین ایرانی محسوب می شود. رابط کاربری ساده و هیچگونه پیچیدگی در آن دیده نمی شود. از نکات جالب توجه هنگام ترجمه لغات توسط دیکشنری آنلاین هوشیار این است که از منوی … بهترین دیکشنری های آنلاین انگلیسی و فارسی (آپدیت جدید) – مخاطب

 110. ۵. سیسترانت ( Systranet): بهترین مترجم آنلاین برای ترجمه فایل‌ها. سیسترانت نیز یک سرویس ترجمه دیگر به شمار می‌رود که نه تنها متن، بلکه فایل‌ها را نیز ترجمه می‌کند. فقط کافی است فایل موردنظر خود به … بهترین سرویس‌های ترجمه آنلاین | برسام

 111. همیشه مشکلات یادگیری ناشی از کمبود منابع نیست. اتفاقاً‌ گاهی وفور منابع مشکل‌زاست. یکی از بهترین مصداق‌های این نکته، سایت‌هایی است که خدماتی از جنس دیکشنری را به صورت آنلاین به مخاطبان ارائه می‌دهند. فهرست بهترین دیکشنری های آنلاین انگلیسی به انگلیسی | متمم

 112. ۵. سیسترانت ( Systranet): بهترین مترجم آنلاین برای ترجمه فایل‌ها. سیسترانت نیز یک سرویس ترجمه دیگر به شمار می‌رود که نه تنها متن، بلکه فایل‌ها را نیز ترجمه می‌کند. معرفی ۵ نرم افزار برتر مترجم آنلاین | کافه ترجمه

 113. ترجمه آنلاین یا مترجم آنلاین. به خدمات ترجمه ماشینی ای که توسط وب سایت ها به صورت آنلاین و در بستر اینترنت به کابران ارائه می شود، ترجمه آنلاین گفته می شود. ترجمه متن – مترجم آنلاین آبادیس – Abadis Translator

 114. بهترین مترجم آنلاین متن در سال ۲۰۱۹ از ۶ دیدگاه . باید به این نکته نیز اشاره کنیم که، وقتی این نرم‌افزار را دانلود کنید، می‌بینید که در مقایسه با سایر دیکشنری ها به‌نسبت سنگین است؛ علت آن است که این نرم‌افزار فایل‌ها … بهترین دیکشنری های آفلاین برای اندروید، آیفون و ویندوز …

 115. مترجم گوگل، یا google translate یک واژه بسیار آشنا بوده، که حتما یک بار به گوش همه ما رسیده است. ترجمه آنلاین متن یا یک واژه، از طریق مترجم گوگل حداقل یک بار به کار همه ما آمده است. مترجم گوگل در خیلی از موارد به دلیل واژگان … مترجم گوگل | google translate – خدمت از ما

 116. سایت ترجمه تخصصی آنلاین رایت می یکی از بهترین مؤسساتی است که با تضمین کیفیت ترجمه، با همکاری مترجمان حرفه‌ای و متخصص، خدمات بسیار خوبی به مشتریان خود ارائه داده و در راه اعتلای دانش این مرز و بوم گام برمی‌دارد. ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی با بهترین کیفیت

 117. یکی از بهترین مترجم‌های آنلاین، DeepL Translator است که یک ابزار واقعا عالی با گزینه‌های تکمیل خودکار جمله است. گذشته از کیفیت و امکانات این مترجم، متاسفانه این مترجم تنها تعداد ۷ زبان را پشتیبانی می‌کند، اما کیفیت و دقت این … ۹ مترجم آنلاین برتر دنیا: بهترین مترجم آنلاین کدام است …

 118. دارالترجمه آنلاین آپ بهترین ارائه دهنده انواع خدمات ترجمه آنلاین از جمله ترجمه کتاب ، ترجمه مقاله ، ترجمه پایان نامه ، ترجمه عمومی ، ترجمه تخصصی و اعزام مترجم همزمان و دیگر خدمات فوری ترجمه آماده انجام ترجمه در تمامی … دارالترجمه آنلاین آپ : ارائه دهنده خدمات ترجمه آنلاین

 119. ترجمه,مترجم آنلاین,مترجم انلاین,دیکشنری,فرهنگ لغت,پارسی جو موتور جستجوی فارسی ترجمه پارسی جو – Parsijoo

 120. زمانی که به یک مترجم سریع برای ترجمه جملات زبان دیگری نیاز دارید، بهترین راه استفاده از سرویس های ترجمه آنلاین می باشد. این مترجم ها رایگان هستند و از زبان های مختلف پشتیبانی می کنند و بدون نیاز به نصب در سیستم عامل هستند. ۱۰ مورد از بهترین مترجم آنلاین انگلیسی به فارسی و.. – انزل وب

 121. همانند سایر نرم ­افزارهای مترجم متن معرفی شده ، Ace Translator نیز برای اینکه بهترین نتیجه را به شما بدهد باید متصل به اینترنت باشد. این نرم افزار می ­تواند لغات و متون را به ۵۹ زبان مختلف از جمله زبان فارسی ترجمه کند. Ace Translator … بهترین نرم افزار های ترجمه متن رایگان برای کامپیوتر و موبایل

 122. دیکشنری آنلاین گوگل. این دیکشنری بدون هیچ شک و تردیدی، بهترین مترجم آنلاین فارسی به انگلیسی، انگلیسی به فارسی، انگلیسی به انگلیسی و هر زبانی که فکر کنید می باشد. علت هم این است که نوابغ شرکت … ۳ تا از بهترین دیکشنری های آنلاین فارسی به انگلیسی و برعکس …

 123. بهترین سایت های مترجم و دیکشنری آنلاین نویسنده: آسمونی ۲۰ دی ۱۳۹۵ – ۱۰:۴۰ فناوری آسمونی __ Asemooni Tech بهترین سایت های مترجم و دیکشنری آنلاین | آسمونی

 124. دیکشنری آموزشی بیاموز، یک دیکشنری آنلاین و رایگان است که با هدف استفاده زبان آموزان زبان های انگلیسی، آلمانی و فرانسه طراحی شده. در طراحی این دیکشنری گذشته از استاندارد بودن محتوا، توجه ویژه ای به المان های آموزشی شده … دیکشنری آنلاین آلمانی به فارسی – بیاموز

 125. مترجم آنلاین ما به شما کمک می کند تا به بهترین ابزار ترجمه زبان موجود در شبکه اینترنت دسترسی داشته باشید؛ بنابراین سفر خود به سرزمین زبان ها را از همین جا آغاز کنید! Free Online Translation – ترجمه آنلاین

 126. با سلام خدمت شما کاربران گرامی ابزار وب، من سینا ریگی هستم و میخوام تو این مقاله بهتون بهترین مترجم و translator های آنلاین رو معرفی کنم. شاید اول ذهن‌تون فقط بره به گوگل ترنسلیت که خب بسیار هم مترجم خوبی هست ولی تو این مقاله … بهترین مترجم و translator های آنلاین و رایگان | وب ابزار

 127. دیکشنری آنلاین فارسی تبدیل فونت فارسی به font farsi t,kj دیکشنری انلاین و بالعکس بلعکس nd;d, nd; یهزع یهز یهزفهخدشق خدمهدث دیکشنری آنلاین farsi thvsd persian irani parsi پارسی dictionay online farsi بهترین دیکشنری آنلاین متن مترجم آنلاین متن ترجمه … دیکشنری آنلاین دیک یو فارسی|Online Dictionary|مترجم متن

 128. با ما همراه باشید تا با ۹ مورد از بهترین مترجم‌های آنلاین رایگان آشنا شویم. ۱- گوگل ترنسلیت . یکی از محبوب‌ترین سرویس‌های ترجمه آنلاین که توسط گوگل ساخته شده است. این مترجم آنلاین توانایی ترجمه متن‌های طولانی را دارد … ۹ مترجم آنلاین برتر دنیا: بهترین مترجم آنلاین کدام است …

 129. Bing ، بهترین مترجم آنلاین انگلیسی به فارسی . مانند سایر مترجم هایی که معرفی کردیم، بینگ نیز می تواند زبان ها را بطور خودکار تشخیص دهد؛ نکته قابل ذکر این مترجم سادگی آن است. ویژگی های مترجم بینگ به شرح زیر است: ترجمه ها را … بهترین مترجم آنلاین متون تخصصی برای وب و اندروید | رسانه کلیک

 130. ۵- سیسترانت (SYSTRANet)، بهترین مترجم آنلاین برای ترجمه فایل‌ها . سیسترانت مترجم زبان دیگری است که نه تنها متن، بلکه فایل‌ها را هم ترجمه می‌کند. فقط کافی است سند خود مثلاً یک فایل ورد را آپلود کنید و بعد از اینکه فرایند … بهترین مترجم آنلاین متن در سال ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰، معرفی ۶ سرویس …

 131. بهترین سرویس های مترجم آنلاین. امروزه سرویس های مترجم آنلاین حضور گسترده ای پیدا کرده اند. در واقع، آن ها مثل بمبی در جهان منفجر شده اند و از آنجایی که تقریبا در هر صنعتی نیاز به سرویس های ترجمه آنلاین وجود دارد، دسترسی … معرفی ۱۰ سرویس برتر مترجم آنلاین | ایران پیپر

 132. بهترین مترجم آنلاین متن در سال ۲۰۱۹ از ۶ دیدگاه ; ۱۰ راهکار برتر برای ترجمه و بومی‌سازی ویدئو; نحوه کار مترجم صوتی فوری به چه صورت است؟ ابتدا کمی درباره تکنولوژی مترجم صوتی صحبت می‌کنیم، خیلی ساده بگوییم که سیستم‌های … اپلیکیشن‌های مترجم صوتی و مترجم سخنگوی آنلاین + دانلود …

 133. بهترین سرویس های مترجم آنلاین. برای ترجمه متون مورد نیاز خود از چه روشی استفاده می‌ کنید؟ استفاده از دیکشنری های متنوع یا پرس و جو از کسانی که به زبان های مختلف مسلط اند؟ شاید هم از آن دسته … بهترین سایت های ترجمه ایران – ویرگول

 134. {{$model.description || ‘ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی توسط مترجم فرازین کاملا رایگان است … ترجمه انگلیسی به فارسی | ترجمه فارسی به انگلیسی – مترجم …

 135. دیکشنری آنلاین هوشیار هم یکی از بهترین مترجم های متن آنلاین ایرانی محسوب می شود. رابط کاربری ساده و هیچگونه پیچیدگی در آن دیده نمی شود. از نکات جالب توجه هنگام ترجمه لغات توسط دیکشنری آنلاین هوشیار این است که از منوی … بهترین دیکشنری های آنلاین انگلیسی و فارسی (آپدیت جدید) – مخاطب

 136. ترجمه,مترجم آنلاین,مترجم انلاین,دیکشنری,فرهنگ لغت,پارسی جو موتور جستجوی فارسی ترجمه پارسی جو – Parsijoo

 137. بهترین سایت های مترجم متن آنلاین را بررسی خواهیم کرد. گوگل ترنسلیت بهترین مترجم آنلاین متن در دنیاست که ۱۰۰ زبان را پوشش میدهد. بهترین ترجمه آنلاین متن را سایت Babylon دارد. ۱۰ تا از بهترین سایت های مترجم متن آنلاین

 138. سرویس رایگان Google کلمات، عبارات و صفحه‌های وب را فوراً به زبان انگلیسی و بیش از ۱۰۰ زبان دیگر ترجمه می‌کند. مترجم Google

 139. این درصورتی است که برنامه ترجمه متن انگلیسی به فارسی و بهترین مترجم آنلاین حتی متوجه این موارد نیز نخواهند شد. در ادامه، این چالش‌­ها و لزوم کمک گرفتن از مترجمان حرفه‌­ای را بیشتر بررسی می­‌کنیم. ترجمه با کیفیت کاربرد … ترجمه متن انگلیسی | قیمت ترجمه متن انگلیسی در بازار آنلاین …

 140. خب بیایید به ده تا از بهترین مترجم های آنلاین نگاهی بیاندازیم: ۱- مترجم گوگل (Google Translate) یکی از محبوب ترین خدمات ترجمه توسط کمپانی فوق بزرگ گوگل ارائه می شود. و اگر Google را برای ترجمه جستجو می کنید، ابزار مفید آن درست در … معرفی ۱۰ تا از بهترین مترجم های آنلاین برای ترجمه در زندگی …

 141. ۱۰ تا از بهترین سایت های مترجم آنلاین بسیار خوب. حالا که با خصوصیات و ویژگی‌های یک سایت دیکشنری آنلاین خوب آشنا شدید، وقت آن است که با ۱۰ تا از بهترین سایت های دیکشنری آنلاین هم آشنا شوید. معرفی ۱۰ سایت دیکشنری آنلاین و مترجم آنلاین برتر خارجی و …

 142. مترجم آنلاین ما به شما کمک می کند تا به بهترین ابزار ترجمه زبان موجود در شبکه اینترنت دسترسی داشته باشید؛ بنابراین سفر خود به سرزمین زبان ها را از همین جا آغاز کنید! Babylon Software – ترجمه آنلاین

 143. ترگمان سرویس ترجمه متن آنلاین و رایگان است. در ترگمان می‌توانید هر متنی را با کیفیتی بهتر از گوگل و دیگر مترجم‌ها ترجمه کنید. زبان مبدأ ۰/۵۰۰۰. زبان مقصد ترجمه‌کن! ترجمه شده با موتور محاوره در ۰.۰۴۲۴ ثانیه دیکشنری توسط … ترگمان مترجم متن آنلاین و رایگان

 144. زمانی که به یک مترجم سریع برای ترجمه جملات زبان دیگری نیاز دارید، بهترین راه استفاده از سرویس های ترجمه آنلاین می باشد. این مترجم ها رایگان هستند و از زبان های مختلف پشتیبانی می کنند و بدون نیاز به نصب در سیستم عامل هستند. ۱۰ مورد از بهترین مترجم آنلاین انگلیسی به فارسی و.. – انزل وب

 145. یکی از سایت های ترجمه که توسط مترجم مقاله و متن ها ترجمه می شود و همچنین دارای سطح های متفاوت است ترجمه پارس ۶۸ translate68.ir می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.