قوانین سایت


تاریخ آخرین به‌روزرسانی صفحه قوانین و مقررات سایت ایران پیپر 1399/6/4 بوده است و فرض بر این است که حداکثر تا 14 روز پس از این تاریخ کاربران سایت آن را مطالعه کرده و از مفاد آن کاملا آگاه هستند. ایران پیپر می‌تواند برای ارائه بهتر خدمات خود، نسبت به به‌روزرسانی و ایجاد تغییرات در قوانین و مقررات سایت، با ذکر دقیق تاریخ، اقدام نماید و از کاربران هم انتظار می‌رود نسبت به تغییرات انجام پذیرفته آگاهی کامل کسب نمایند.

صفحه قوانین و مقررات حاضر به‌مثابه یک توافق است که به‌موجب ماده 10 قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران یک قرارداد قانونی و لازم‌الاجرا تلقی می‌گردد و کلیه کاربران و اشخاصی که به هر نحوی و با هر وسیله‌ای از سایت ایران پیپر استفاده می‌نمایند تابع این توافق هستند.

از حسن انتخاب شما بابت اطمینان و اعتماد به ایران پیپر بسیار سپاسگذاریم. لطفا شرایط استفاده از خدمات سامانه ایران پیپر که در زیر آورده شده است را مطالعه نموده چرا که استفاده شما از این سایت بمنزله قبول این شرایط می باشد.

 1. کاربران سامانه متعهد به استفاده صحیح از خدمات سامانه می باشند. هرگونه هک، اختلال در سرویس دهی و یا تلاش برای دسترسی غیر مجاز به سرویس های سایت ممنوع بوده و ایران پیپر حق پیگیری این موارد را در مراجع قضایی خواهد داشت.
 2. برای استفاده از خدمات ایران پیپر نیاز به عضویت در سایت خواهید داشت. کاربران می بایست اطلاعات اکانت خود را محرمانه نگه دارند. چرا که نسبت به فعالیت هایی که از اکانت خود انجام می شود مسئول می باشند. ضمنا در صورت هک اکانت کاربری کاربران، ایران پیپر مسئولیتی ندارد.
 3. حفظ احترام متقابل و شان مدیران و سالورهای سایت ایران پیپر لازمه فعالیت در این سایت می باشد. کوچکترین بی احترامی و توهین بلاک شدن حساب کاربری فرد خاطی را در پی خواهد داشت.
 4. ایران پیپر تابع قوانین کپی رایت داخل کشور می باشد. بنابراین هیچ کتاب فارسی شامل کپی رایت داخلی ایران را بدون اجازه صاحب اثر منتشر نخواهد کرد.
 5. ایران پیپر تامین کننده کتاب های لاتین می باشد و کتاب های تامین شده به همان کیفیتی که در سایت ناشر ارائه شده است عرضه می شود. در صورتی سند درخواستی در سایت ناشر، مخدوش و یا ناقص باشد، ایران پیپر مسئولیتی نمی پذیرد.
 6. در بخش درخواست های آفلاین، کاربر در صورت نیاز خود می بایست کیفیت سند درخواستی خود (اسکن، اورجینال و یا غیر اورجینال) را تعیین کند. چرا که هزینه دریافت کیفیت های مختلف یک سند گاها متفاوت خواهد بود. درصورت عدم تعیین نوع سند، هر کیفیتی که توسط ایران پیپر تهیه شود، مورد پذیرش می باشد.
 7. برخی PDF های موجود در سایت، غیر اورجینال و تبدیل شده از فرمتهای دیگر (epub و ...) هستند. تنها در صورتی هزینه پرداختی کاربر عودت داده خواهد شد، که کاربر قبل از ارسال کتاب، اعلام کند فقط خواهان نسخه PDF اورجینال کتاب هست.
 8. در مورد کتابهایی که باید از یک سایت خارجی خریداری شوند (پیشنهاد خرید این کتاب ها از طریق کاربر داده می شود و یا ممکن هست از طریق سالور داده شود)، مسئولیت سایت ایران پیپر تنها خرید و ارسال این کتاب ها به مشتری است. ایران پیپر هیچ مسئولیتی در مورد محتوای ارسالی نظیر اورجینال و غیر اورجینال بودن و یا حتی ناقص و مخدوش بودن فایل ارائه شده در سایت فروش کتاب خارجی نخواهد داشت.
 9. دسترسی به کتاب‌ها، تابع دسترسی به دیتابیس‌های دانلود کتاب و فروشگاه‌های خرید کتاب هست. از آنجایی که این دیتابیس‌ها و فروشگاه‌ها، هر چند وقت یکبار آپدیت می‌شوند، امکان حذف برخی عناوین کتاب از سایت آن ها وجود دارد. لذا در موارد نادر امکان تهیه برخی از کتاب های قیمت گذاری شده نخواهد بود. در این صورت هزینه پرداختی کاربر، عودت داده خواهد شد.
 10. ایران پیپر تمام سعی خود را خواهد کرد تا کتابهای درخواستی کاربران سامانه در اسرع وقت و زودتر از زمان موعود تهیه و تقدیم شوند. ولی تهیه برخی کتابهایی که دسترسی به آنها بسیار مشکل است، ممکن است بیش از زمان ذکر شده در سایت طول بکشد.
 11. کاربران سامانه مالک اطلاعات خود می باشند و باید در حفظ و نگه داری اطلاعات خود کوشا باشند. تیم ایران پیپر تضمین نگه داری اسناد دریافتی کاربران را تا 7 روز خواهد داد و پس از آن مسئولیتی نخواهد داشت.
 12. ایران پیپر می تواند در هر زمان و بدون اطلاع قبلی در قوانین و مقررات سایت تغییر ایجاد کند. این وظیفه کاربر است که با مراجعه مداوم به این صفحه از قوانین سایت مطلع گردد.

حریم خصوصی


ایران پیپر به منظور ارائه خدمات مناسب به کاربران اطلاعاتی نظیر آی پی و ایمیل کاربران را نگه داری خواهد کرد. این اطلاعات محرمانه نگه داشته خواهد شد، مگر در مواردي که آشکار کردن آن طبق قانون لازم باشد. ایران پیپر خود را متعهد می داند که از اطلاعات شخصی کاربران حفاظت کند و در این راه تمام تلاش خود را بکار گیرد. تیم مدیریت ایران پیپر خود را موظف می داند، در صورت بروز هر گونه مشکل و یا سوالی از سوی کاربران، در اسرع وقت پاسخگو باشد. کاربران ایران پیپر می توانند سوالات، مشکلات و درخواست های از طریق پشتیبانی آنلاین و یا آفلاین سامانه مطرح کنند و یا با ایمیل iranpaper.ir@gmail.com در ارتباط باشند.

1394- 1399 کلیه حقوق سایت متعلق به ایران پیپر می باشد © IranPaper