راهنمای خرید اکانت اختصاصی SciFinder

راهنمای خرید اکانت اختصاصی SciFinder

امکان خرید اکانت مستقیم و اختصاصی سای فایندر از طریق سامانه ایران پیپر فراهم شده است. با توجه به تجربه تیم مدیریت ایران پیپر، بدلیل حساسیت شدید سای فایندر به آی پی های ایران، به همراه هر اکانت سای فایندر، یک وی پی ان اختصاصی دانشگاه های خارجی نیز بصورت رایگان ارائه خواهد شد. راهنمای کامل استفاده از اکانت سای فایندر و وی پی ان اختصاصی نیز پس از خرید ارسال خواهد شد.

جهت خرید اکانت پایگاه سای فایندر (SciFinder) به صفحه تعرفه های سایت مراجعه کنید. سپس یکی از پکیج های بدون ضمانت یا با ضمانت یکماهه سای فایندر را خریداری کنید.

توجه مهم: پایگاه سای فایندر نسبت به استفاده بیش از حد و همچنین استفاده چندین کاربر از یک اکانت سای فایندر حساس می باشد و اکانت را غیر فعال خواهد کرد. در صورتی که موارد ذکر شده رعایت شود، اکانت برای مدت طولانی (بیش از یکسال) فعال خواهد بود. در صورت خرید پکیج “اکانت SciFinder با ضمانت ۱ ماهه”، در طول یکماه پس از خرید، به هر دلیلی اکانت غیر فعال شود یک اکانت سای فایندر دیگر تقدیم خواهد شد.

بلافاصله پس از پرداخت به صفحه سرویس های ویژه پروفایل کاربری منتقل خواهید شد:

 

 

در کمتر از ۱۲ ساعت، اکانت اختصاصی سای فایندر شما ساخته شده و به همراه یک وی پی ان اختصاصی رایگان از دانشگاه های خارجی و همچنین راهنمای کامل استفاده ارسال خواهد شد.

 

 

لطفا به این مطلب رای دهید
[Total: 7 Average: 3.8]
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

3 دیدگاه در “راهنمای خرید اکانت اختصاصی SciFinder

بسیار عالی
مطالب فوقالعاده عالی ای دارید
سپاس و خدا قوت

ممنون اطلاعت مفید و خوبی بود

How much does it cost to get access to SciFinder

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.