دانلود نامحدود پایان نامه های پروکوئست

خانه/اخبار ایران پیپر/دانلود نامحدود پایان نامه های پروکوئست

دانلود نامحدود پایان نامه های پروکوئست

دانلود نامحدود پایان نامه های پروکوئست، فقط در ایران پیپر!

سامانه دانلود مقاله و کتاب ایران پیپر امکان دسترسی مستقیم به پایان نامه های پایگاه پروکوئست را فراهم کرده است. دیتابیس پایان نامه های پروکوئست (ProQuest Dissertations & Theses Global) بزرگترین و جامع ترین مجموعه برای دسترسی به فول تکست پایان نامه های جهان می باشد. این پایگاه تاکنون بیش از ۱,۹۰۰,۰۰۰ پایان نامه را برای فروش بصورت pdf عرضه کرده است که سامانه ایران پیپر دسترسی فول (کامل) به تمام این پایان نامه ها را فراهم کرده است. علاوه بر این، هر ساله بیش از ۷۰،۰۰۰ پایان نامه از بیش از ۷۰۰ دانشگاه برتر دنیا به این مجموعه اضافه می شود. منابع تحت پوشش این دیتابیس شامل موارد زیر می باشد:

Business and Economics

Medical Sciences

Science

Technology

Agriculture

Social Sciences

 Arts

Humanities

دیتابیس پایان نامه های پروکوئست (ProQuest Dissertations & Theses Global) بزرگترین و جامع ترین مجموعه برای دسترسی به فول تکست پایان نامه های جهان می باشد. این پایگاه تاکنون بیش از ۱,۹۰۰,۰۰۰ پایان نامه را برای فروش بصورت pdf عرضه کرده است که سامانه ایران پیپر دسترسی فول (کامل) به تمام این پایان نامه ها را فراهم کرده است.

دانلود پایان نامه از پروکوئست

سامانه دانلود مقاله ایران پیپر، امکان دسترسی مستقیم برای دانلود نامحدود پایان نامه از پایگاه پروکوئست را فراهم کرده است. برای دانلود نامحدود و همچنین اشتراک دسترسی مستقیم به پایان نامه های پروکوئست، از تب دسترسی های مستقیم، پایگاه ProQuest را خریداری کنید.

توسط | ۱۳۹۵-۵-۱۲ ۱۱:۴۶:۰۴ +۰۰:۰۰ اسفند ۱ام, ۱۳۹۴|اخبار ایران پیپر|۱ دیدگاه

درباره نویسنده:

یکی از مدیران انجمن وی آر هستم.

یک دیدگاه

  1. مهدی منصفی ۱۰ مهر, ۱۳۹۶ در ۱:۵۲ ب.ظ - پاسخ

    رشته فیزیولوژی ورزشی

درج دیدگاه